مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

استخدام

ما در شرکت جهان جاویدان سعی کرده ایم که محیطی پویا و با نشاط فراهم کنیم به گونه ای که افراد فرصت های زیادی برای رشد فردی و اجتماعی در اینجا داشته باشند. از آنجایی که ما به دنبال همکاری بلند مدت هستیم شخصیت سالم و پتانسیل بالقوه شما برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما دنبال عاشقان کار و کسانی که در یادگیری سماجت دارند هستیم و فقط همین برای ما مهم است. در اینجا ما سعی می کنیم دغدغه های شما را درک کرده و تا حد امکان و توان شرکت در کنار شما باشیم.

شرایط استخدام در شرکت جهان جاویدان

  • محل کار: دفتر مرکزی شرکت واقع در بلوار دانشگاه، بوستان پهلوان یزدی، ساختمان مهتاب
  • تایم کاری: شنبه تا پنج شنبه از ساعت هشت صبح تا دو و نیم بعد از ظهر
  • سوابق شغلی: هیچگونه سابقه کار قبلی الزامی نیست همینکه علاقه و اشتیاق و استعداد یادگیری داشته باشید ما تمام آموزش های لازم را به شما خواهیم داد و شما را حرفه ای می کنیم. البته ما با کسانی که  سابقه شغلی و تجربه مناسب و مفید و مرتبط دارند نیز همکاری می کنیم و آنها را نیز به جمع خود دعوت می کنیم.
  • مراحل استخدام افراد بدون سابقه: تا یکماه شما به صورت آزمایشی مشغول به فعالیت می شوید تا شما و ما نسبت به هم شناخت کافی پیدا کنیم و در این یکماه به شما یک سوم حقوق قانون کار پرداخت خواهد شد. چنانچه تصمیم بر ادامه همکاری شد ما دو ماه شما را به عنوان کار آموز استخدام می کنیم و تمام آموزش های لازم را به شما می دهیم و شما در این مدت بایستی به حداقل شش فروش برسید و دریافتی شما در دوره کارآموزی هر ماه دو سوم حقوق قانون کار است. پس از طی کردن این مرحله شما دیگر کارمند شرکت محسوب می شوید و حقوق شما مطابق با قانون کار پرداخت می شود و بیمه هم می شوید و به فروش های شما پورسانت هم تعلق می گیرد. ما به مناسبت های مختلف هدایایی هم به شما خواهیم داد و همچنین پس از اینکه شرایط شما در شرکت پایدار شد و شرکت را خانه دوم خود دانستید می توانید درخواست وام هم بدهید.
  • مراحل کار افراد دارای سابقه مناسب و مرتبط: این افراد برحسب میزان سابقه کاری و تجربه مرتبطی که دارند حقوق و مزایای آنها تعیین می گردد و به صورت توافقی می باشد.

در صورتی که با شرایط بالا موافقید می توانید به صفحه فرم استخدام بروید و ثبت نام نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.