مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

بیضی

کمی صبر کنید...

مخزن پلی اتلین بیضی چیست؟

جالب است بدانید که مخزن پلی اتیلن بیضی برای دو منظور ساخته می شوند:

1_ ذخیره آب آشامیدنی 2_ آب غیر آشامیدنی. 

از آنجا که مخزن آب آشامیدنی یک مسئله بهداشت عمومی است، لازم است مواد اولیه و فرآیند تولید مخازن از استانداردهای کامل و بهداشتی برخوردار باشد. هنگام خرید مخزن پلی اتلین بیضی آب آشامیدنی: باید مخزن را با اطلاعات کامل انتخاب و خریداری کنید تا سلامتی شما و خانواده شما به خطر نیفتد از جمله باید و نباید ها در جهت خرید چنین مخزنی این است که؛ هرگز مخزن پر را جابجا نکنید. حتی اگر به لیفتراک یا جرثقیل دسترسی دارید، مخزن را حرکت ندهید. هوای جایگزین می تواند وارد شود. برای جلوگیری از فشار منفی در مخزن هنگام نصب پمپ آب، اتصالات پمپ و مخزن را انتخاب کنید تا ارتعاشات ناشی از عملکرد پمپ به نقطه اتصال لوازم جانبی مخزن آسیب نرساند. 

برای خرید مخزن پلی اتیلن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مخازن باید بطور دوره ای بررسی شوند، خصوصاً در محل ورود مفاصل که احتمال نشتی وجود دارد. مخزن را از آتش و اشیا داغ دور نگه دارید و از برخورد اشیا تیز به مخزن پلی اتلین بیضی جلوگیری کنید مخزن پلی اتلین بیضی یکی از مناسب ترین و بهترین کاربرد مخازن در مواد غذای ، شیمیایی ، خانگی ، دام ، بهداشت و ... انواع مواد تقویت کننده خاک است. مخازن بیضی از حجم 500 لیتر تا 2000 لیتر تولید می شوند. مخازن بیضوی افقی با سه لایه ضد جلبک یا ضد باکتری تولید بی رنگ یا تک لایه، دو لایه ، سه لایه برای ذخیره آب آشامیدنی در محیط های روشن و در معرض نور مستقیم خورشید می تواند قرار بگیرید از نظر مصابح فروش خرید آن به صرفه است و داشتن آن برای شما عزیز هم وطن توصیه می شود.

خرید مخزن پلی اتلین بیضی

برای خرید مخزن پلی اتیلن بیضی می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید زیرا مصالح فروش با ارائه بهترین خدمات و بهترین قیمت ها بهترین ها را برای شما ارزانی می دارد. برای خرید قطعا نیاز به مشاوره دارید که مصالح فروش برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید بهترین مشاوره را به صورت رایگان به شما می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید مخزن پلی اتلین بیضی بگیرید. مخزن پلی اتلین بیضی بسیار کاربردی و خوب است که می توانید به راحتی از آن استفاده ببرید. با مصالح فروش همراه شوید و با ملحق شدن به آن به یکی از پروپاقرص ترین مشتریان مصالح فروش تبدیل شوید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش مخزن پلی اتلین بیضی

فروش مخزن پلی اتلین بیضی توسط مصالح فروش انجام می گیرد. که برای خرید آن می توانید اقدام کنید، تنها لازم است با مراجعه به سایت بیشتر درباره ی آن تحقیق کنید زیرا مصالح فروش درباره ی خرید بسیار راهنمایی ها و مشاوره گذاشته است تا شما عزیزان به آن مقصود خود برسید. در مصالح فروش جنس نامرغوب معنی ندارد زیرا مصالح فروش با وجدان کافی بالا و درک کافی بهترین خدمات را در این زمینه ارائه میدهد. متاسفانه بسیاری از فروشگاه ها تنها با کمی اسم در کردن بیشترین سواستفاده را از مشتریان میبرند اما همچین چیزی هرگز در مرام مصالح فروش پیدا نمی کنید. خدمات ارائه شده از طرف مصالح فروش را به خوبی می توانید ببینید.

انواع مخزن پلی اتلین بیضی

مخازن آب بیضی در انواع یک لایه دو لایه سه لایه در اندازه های مختلف ساخته می شوند. حجم این مخازن از 500 لیتر تا 20000 لیتر است. ساخت مخازن آب بیضی برای اهداف بهداشتی امکان پذیر است. اهداف لایه های بی رنگ یا ساده. مخزن آب پلی اتیلن سه لایه بیضی با لایه میانی سیاه از ورود نور به مخزن جلوگیری کرده و از رشد جلبک ها در دیواره آن جلوگیری می کند. مخزن پلی اتیلن بیضی بسیار مقاوم به اسید و قلیا هستند و جایگزین بسیار خوبی برای مخازن و ظروف از جنس استنلس استیل هستند. اگر به دنبال مخازن حجیم و تجاری نیز هستید، مصالح فروش به شما خریداران گرامی بهترین مخازن را برای خدمات خانگی ، صنعتی ، کشاورزی و... برای ذخیره مایعات از انواع مختلف به شما ارائه می دهد. یکی از مزایای مخازن پلی اتیلن بیضی قابلیت ذخیره انواع اسیدها و مواد خورنده در داخل است.

برای خرید مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کاربرد مخزن پلی اتلین بیضی

امروزه بسیاری از افراد برای صرفه جویی در مصرف آب و یا حفاظت از محیط زیست از مخزن پلی اتلین بیضی استفاده می کنند. مخازن پلی اتیلن بیضی عمدتا برای ذخیره استفاده می شوند. از آنجا که آنها دارای خواص مکانیکی برتر، استحکام بالا ، مقاومت عالی در برابر سرما و مقاومت در برابر انقباض فوق العاده محیطی هستند، در محیط های سخت عملکرد خوبی دارند. مخزن پلی اتلین بیضی در برابر حملات فیزیکی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند.

 آنها را به ظروف عالی برای طیف گسترده ای از مطالب، از مواد شیمیایی خشن گرفته تا مواد غذایی، تبدیل می کند. مطالب متداول شامل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی صنعتی ، کودهای مایع ، آب آشامیدنی و غذاهای مایع است. از مخازن بیضی می توان برای کاربردهای بیشماری مانند تمیز کردن و ذخیره مایعات مورد استفاده در حفر و تکمیل چاه های نفت و گاز ، ذخیره مایعات / مواد برای حفاری پایگاه ها، ذخیره سیل اب های طوفانی و اصلاح محیط استفاده کرد.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 لطفا برای اطلاعات بیشتر به بخش های دیگر سایت مصالح فروش در مخزن پلی اتلین  بیضی مراجعه کنید. مخزن پلی اتلین بیضی ما برای ذخیره مواد فله مانند شن و ماسه، گلوله های آهک و سایر مواد استفاده می شود. ساخته شده از کربن یا فولاد ضد زنگ و می تواند تک جداره، دو جداره پایین باشد. مخزن پلی اتلین بیضی برای ذخیره سازی طیف گسترده ای از محصولات از جمله مواد شیمیایی، الکل، اتانول ، بیودیزل ، فرآورده های نفتی ، آب قابل شرب و غیر قابل شرب، کودهای مایع، رنگ و پوشش، جوهر و موارد دیگر

مزایای مخزن پلی اتلین بیضی

1_مقاومت در مقابل سرما و گرما:

بسیاری از افراد که به سفارش مخزن پلی اتلین بیضی میپردازند در مناطق کوهستانی یا گرم و خشک قرار دارند. این مخازن به دلیل اینکه از مواد پلی اتیلنی ساخته شده اند قابلیت تحمل گرما و سرما در طیف درجه حرارتی ۴۵+ تا -۷۰را دارند و در مناطق کوهستانی به علت دو جداره بودن مخزن و خاصیت عایق حرارتی پلی اتیلن، عملکرد بهتری دارند.

برای خرید مخزن پلی اتیلن زیرپله با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

2_مقاومت در مقابل زلزله:

مخزن پلی اتلین بیضی که توسط مصالح فروش به فروش می رسد، در سوانحی مانند زلزله بهتر عمل می نمایند و کمترین صدمه به آنها وارد می گردد

3_مقاومت در مقابل رطوبت:

مخزن پلی اتیلین بیضی به دلیل عدم خوردگی تنها گزینه مناسب برای مناطق مرطوب است. مانند استان گیلان

4_دوام بالا و عمر طولانی:

مخازن پلی اتیلن بیضی به دلیل مقاومت بالا در شرایط جوی مختلف و انعطاف پذیری از دوام زیادی برخوردار است و زمان کاربری نسبتا طولانی دارد

5_ضد نشت:

مخازن پلی اتیلن بیضی به سبب نوع تولید خاص، هیچگاه دچار نشتی نمی شوند. به همین دلیل این مخازن برای نگهداری مواد نفتی و شیمیایی که نشت آنها منجر به آسیب به محیط زیست می شود بسیار مناسب است.

6_مقاومت بالا در مقابل خوردگی:

مخازن پلی اتیلن به علت داشتن خواص بسیار مطلوب ضد خوردگی بهترین گزینه برای نگهداری مواد خورنده نظیر اسید ها و ترکیبات فعال شیمیایی هستند.

7_امکان دفن مخزن پلی اتیلن

به دلایلی مانند مقاومت در برابر رطوبت و خوردگی، می‌توان مخزن پلی اتیلن بیضی را در حفره‌های زیرزمینی دفن و نگهداری کرد.

8_پایین بودن قیمت مخزن پلی اتیلن بیضی 

پلاستیک به دلیل استفاده گسترده و در دسترس بودن، ارزان قیمت و مقرون‌به‌صرفه است. این پایین بودن قیمت مخازن پلی اتیلن در میان سایر مخازن کاملا مشهود است. و حتی بالاترین کیفیت این نوع منبع آب، ارزان‌تر از دیگر انواع مخازن است.

در حالت کلی:

 • دوام بالا در برابر خوردگی
 • عدم تغییر شکل بدنه و دوام جداره
 • ضخامت بالا در پایه ها و شیارهای نگه دارنده
 • چند لایه بودن و عدم نفوذ نور به داخل مخزن جهت جلوگیری از رشد جلبک و میکروارگانیسم های گرم منفی و مثبت
 • دریچه بازدید پیچی شکل
 • قابلییت اعمال رنگ های خاص
 • دارای لایه محافظ در برابر اشعه UV آفتاب
 •  تهیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی دارای پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو
 • گارانتی تعویض ۵ ساله و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
 • دارای تنوع بسیار بالا در حجم و اندازه، مخازن ۸۰ لیتری و بیشتر
 • دارای علامت و نشـان ملی استاندارد ایران
 • نصب کلیه اتصالات، شناور قبل از ارسال به مشتری در انبار کارخانه و در فروشگاه های مجاز
 • مقاوم در برابر اسیدها، بازها و مواد خورنده و کاملاً یکپارچه و بدون درز

برای خرید مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت مخزن پلی اتلین بیضی

تا این بخش مقاله که با ما همراه بودید امکان دارد درباره ی قیمت کنجکاو شده باشید. می توانیم به شما این نوید را بدهیم که اصلا نیازی نیست نگران هزینه و قیمت باشید. مصالح فروش فکر همه چیز را کرده است و با ارائه بهترین قیمت به شما عزیزان بهترین کیفیت را به شما ارائه میدهد. بهترین کیفیت و بهترین قیکت ها را با مصالح فروش خواهید داشت. تنها کافی است با اعتماد به مصالح فروش بخواهید بهترین خرید در زمینه ی مخزن پلی اتلین بیضی را داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مصالح فروش درباره ی مخزن پلی اتلین بسیار توضیح داده است. 

دسته‌بندی