مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

آجر ماشینی

کمی صبر کنید...

 قیمت خرید آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) 10 سوراخ چقدر است؟ به آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) آجر لفتون هم می گویند از این نوع آجر برای نماسازی و ساخت دیوار های خارجی استفاده می کنند.

 این نوع آجر بسیار پر کاربرد هستند و بیشترین کاربردشان هم در تیغه های جدا کننده است این کار همراه ملات ماسه سیمان استفاده می شود.

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

 این اجر جای آجر فشاری را گرفته است و از هه نظر از آجر فشاری بهتر است.از نظر پخت، پخت بسیار خوبی دارد. لازم به ذکر است که آجرهای ۱۰ سوراخ از متداول ترین آجر ها در ساخت بناها می باشند. آجر های ده سوراخ معمولاً در ابعاد های مختلف ساخته می شوند. 

سوراخ های موجود بر روی این آجرها علاوه بر کاهش وزن آجر موجب نفوذ بهتر ملات و در نتیجه استحکام بیشتر بنای میگردد همچنین در آجر چینی دیوارهای باربر می توان از بین این سوراخ ها میلگرد عبور داد و به این ترتیب استحکام دیوار افزایش می یابد

.. شیوه ساخت این نوع آجر ها با استفاده از دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. تولید این نوع آجر در گذشته به روش‌های سنتی انجام می‌شد ولی هم اکنون با استفاده از تکنولوژی روز انجام می شود که همین باعث می شود تا کیفیت این محصول افزایش پیدا کند. 

برای خرید انواع آجر سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مصالح فروش بهترین کیفیت ها را با بهترین قیمت ها در اختیار شما قرار می دهد. مقاومت این نوع آجر ها بالاست و آجر های ۱۰ سوراخ در مقابل انواع باد و باران و نور آفتاب مقاوم می باشند.

آجرهای ماشینی در مقایسه با آجرهای فشاری تردتر و شکننده تر می باشند همچنین سطح آنها نیز نسبت به نوع فشاری صاف تر و صیقلی تر است.همچنین این آجر ها ضد اسید هم می باشد و همچنین آب کمتری هم جذب می نمایند این نوع آجر ها معمولا وزن بسیار کمی دارند و به راحتی مورد استفاده قرار می گیرند.در ادامه با مصالح فروش همراه باشید تا درباره ی آن بیشتر بدانید.

آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی)چیست؟

آجر ماشینی به آجر‌هایی گفته‌ می‌شود که بر روی بزرگ‌ترین سطح آن‌ها هشت یا ده سوراخ وجود دارد هرکجا چنین آجری از نظر ظاهری دیدید آجر ماشینی می باشد از نظر اندازه هم باید گفت اضلاع آن 5/5 در 11 در 22 سانتی‌متر است. از نظر ظاهری قطعا بسیار مناسب تر از آجر های فشاری هستند.

 یعنی آجرهای ماشینی گوشه‌های گونیا تری نسبت به آجر فشاری دارد همچنین آجر‌های ماشینی قابلیت جذب ملات کمتری نسبت به آجر‌های فشاری دارند. 

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

همین امر باعث شده است که به طور کلی در ساخت طاق ضربی از این نوع آجر استفاده نمی‌شود.همچنین لازم به ذکر است که بدانید سوراخ ‌های موجود در این آجر ها به دلیل نفوذ عمودی ملات به درون سیمان ایجاد شده‌اند تا استحکام بیشتری را برای ساخت داشته باشد، 

همچنین استفاده از آجر های ماشینی  برای دیوار چینی و دیوارهای حمال بسیار مناسب است. برای تهیه ی این آجر می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید و یکی از بهترین و با کیفیت ترین آجر ها را دریافت کنید.

موارد استفاده از آجر های ماشینی

مصالح فروش اعتقاد دارد که به دلیل وجود سوراخ های آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی)، باعث می شود که ساختمانی که ساخته می شود از استقامت بالاتری برخوردار باشد. 

علاوه بر استحکام بالا، این مصالح ساختمانی از وزن کمتری نسبت به آجر های دیگر دارد مخصوصا آجر فشاری؛ می توان از آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) برای ساخت دیوار‌ های حمال استفاده کرد.

 آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) ضد اسید بوده و علاوه بر این تخلخل یا پوروسیتی کمی دارد و آب کمی جذب‌ می‌کند. بنابراین از این آجر در بسیار از مکان های مختلف در ساختمان میتوانید استفاده کنید.

این نوع آجر ها در ساخت انواع سازه از آن ها استفاده می شود همانطور که گفته شد در نمای ساختمان هم میتوان از آن استفاده کرد.همچنین باید بگوییم که این نوع آجر در مقابل زلزله مقاومت بیشتری نسبت به آجر فشاری داشته و پرکاربرد تر است.

برای خرید انواع آجر نسوز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 این نوع آجر یکی از پرکاربرد ترین آجر در صنعت ایران به شما می رود که ان آجر به  روش گل نرم، گل سفت، رس خشک تولید می شود.

 باید نکته ایی را عرض کنیم آن هم این است این آجر طبق استاندارد هایی باید ساخته شود تا بتواند کاربرد خود را به خوبی ثابت کند. 

بنابراین به توصیه ی مصالح فروش قطعا یکی از بهترین مصالح آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) است که میتواند به شما کمک های زیادی را بدهد. 

بسیاری  از افراد سودجو امکان دارد بخاطر منافع خود به خوبی نتوانند خواست شمارا اجرا کنند و مصالحی بدون کیفیت مناسب با قیمت بالا به شما بفروشند. اما شما با کمک مصالح فروش می توانید یکی از آجر های مرغوب و با کیفیت را تهیه کنید.

نکات مهم هنگام خرید آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی) چیست؟

متاسفانه بسیاری از افراد سودجو قصد کلاهبرداری دارند و بدون توجه به نکات استاندارد شروع به تولید آجر ماشینی می کنند، بنابراین آنچنان مرغوبیت خوبی را این نوع آجر ندارند. بنابراین باید توجه داشت به این موضوع که این سوراخ ها که در جای جای این آجر قرار گرفته اند طی یک شرایط مهمی اینگونه قرار گرفته اند که با ملات پر شوند. پس این مسئله در ساخت وس از مهم است باید به آن توجه کرد. بسیار از افراد سعی میکنند که چنین آجر هایی را که بسیار مهم و کاربردی هستند بی کیفیت تولید کنند و به فروش برسانند، اما نمی دانند که این آجر ها باید با کیفیت باشند و وظیفه شان ماندن در دیوار های حمال است. 

این بسیار مهم است، نمی توان ریسک کرد و از جنس نامرغوب استفاده کرد. بنابراین مصالح فروش یکی از بهترین هاست که میتواند بهترین ها را به مردم عزیز ایران عرضه سازد زیرا هدف اصلی این است که مردم در خانه هایی ایمن بنشینند نه اینکه یسری افراد سعی داشته باشند با سودجویی فقط جیبشان را پر پول کنند.

 بنابراین برای دانستن نکات مهم؛ باید گفت باید به رنگ پخت، نوع قرار گیری سوراخ ها و زوایای آن توجه کنید.

محاسبه ی قیمت آجر ماشینی (لفتون، آجر 5 سانتی)

برای محاسبه ی قیمت آجر ماشینی باید گفت که به صورت متری انجام میگیرد هرچه در متراژ مورد نظر از این آجر استفاده کنید براساس همان قیمت محاسبه می شود. 

البته همه چیز بستگی به میزان کیفیت و جنس و مرغوبیت کالاهم بسیار در قیمت تاثیر گذار است. بنابراین با کمک مصالح فروش میتوانید هم به جنس مرغوب دست پیدا کنید هم به بهترین شیوه درباره ی آن اطلاعات لازم را کسب کنید. مصالح فروش همیشه در کنار شما هست تا بهترین ها را به شما ارزانی دارد.

چرا خرید آجر ماشینی از مصالح فروش

مصالح فروش میتواند یکی از گزینه های خوب برای خرید چنین مصالحی باشد زیرا با ارائه ی بهترین کیفیت و داشتن افرادی مجرب می تواند به شما بهترین ها را ارزانی دارد، 

همچنین با کمک کادری مجرب و کارگرانی بسیار کوشا در کمک به شما سهیم خواهند بود، تمامی خواست این برند این است تا بهترین و با کیفیت ترین و ایمن ترین مصالح را به فروش برساند،

 زیرا با جان انسان ها ارتباط مستقیم دارند برای تامین و حفظ جان مال افراد باید بهترین ها را در نظر گرفت. امروزه که در این راستا قدم برداشتیم خوشحالیم که توانستیم یکی از بهترین برند ها برای فروش مصالحی با کیفیت ارزانی داریم امید است به زودی قدم های بزرگتری در این راستا برداریم. 

به امید شادی و سلامتی روز افزون ملت عزیز ایران. بنابراین ما در کنار شما هستیم برای بهتر شدن، میتوانید برای خرید هرگونه مصالح ساختمانی به ما مراجعه کنید.

نتیجه گیری خرید آجر ماشینی

برای خریدی ایمن و مطمئن باید بیشترین تحقیق ها را انجام داد. توصیه ی ما به شما خرید از برند مصالح فروش است که همیشه سعی دارند بهترین ها را ارزانی دارند.

 هر نوع مصالحی که بخواهید میتوانید به مصالح فروش مراجعه کنید. برای خرید آجر ماشینی که به آن آجر لفتون هم می گویند میتوانید به مصالح فروش مراجعه کنید تا با بهترین کیفیت و بهترین قیمت ها روبه رو شوید. مصالح فروش میتواند یکی از گزینه های خوب برای خرید باشد.

 همچنین برای ساخت بنای مورد نظر استفاده از آجر های ماشینی  برای دیوار چینی و دیوارهای حمال بسیار مناسب است. البته تولید این نوع آجر در گذشته به روش‌های سنتی انجام می‌شد ولی هم اکنون با استفاده از تکنولوژی روز انجام می شود که همین باعث می شود تا کیفیت این محصول افزایش پیدا کند.

 همچنین لازم به ذکر است آجر های ماشینی که هشت یا ده سوراخ تولید می شود، سوراخ های موجود بر روی این آجرها علاوه بر کاهش وزن آجر موجب نفوذ بهتر ملات و در نتیجه استحکام بیشتر بنای میگردد همچنین در آجر چینی دیوارهای باربر می توان از بین این سوراخ ها میلگرد عبور داد و به این ترتیب دیوار مسلح شده و استحکام آن افزایش می یابد.

آجرهای ماشینی در مقایسه با آجرهای فشاری تردتر و شکننده تر می باشند همچنین سطح آنها نیز نسبت به نوع فشاری صاف تر و صیقلی تر است.همچنین این آجر ها ضد اسید هم می باشد و همچنین آب کمتری هم جذب می نمایند.

دسته‌بندی