مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

کاشی دستشویی

کمی صبر کنید...

کاشی دستشویی چیست؟

عده ای تصور می کنند به این دلیل که سرویس بهداشتی مکانی نیست که نمای آن دائما مقابل چشم باشد، پس نباید توجه خاصی به نمای آن کرد یا ممکن است اینگونه فکر کنند که اصلا چرا باید هزینه ی زیادی بابت کاشی کاری دستشویی پرداخت کنیم وقتی که قرار نیست دائما به چشم بیاید. اما باید گفت که این طرز فکر کاملا اشتباه است.

سرویس بهداشتی منزل شما بخش از خانه ی شماست که رسیدگی به ظاهر و بهداشت آن در واقع احترام به خودتان است و باید همانند سایر قسمت ها به زیبایی و بهداشت آن اهمیت بدهید. بنابراین نمی توان از کنار نمای داخلی دستشویی سرسری گذر کرد. کاشی دستشویی یکی از بهترین پوشش هایی است که برای دیوار، کف و سقف دستشویی می توان از آن استفاده کرد. ممکن است ذهن تان به سمت کاشی های سفید رنگ و متداولی برود که در اغلب دستشویی ها دیده اید اما باید گفت که کاشی های دستشویی تنها به یک یا دو نوع خاص محدود نمی شود و می توان دنیایی از انتخاب های متنوع را در مورد خرید کاشی دستشویی داشت. مصالح فروش شما را در این انتخاب یاری خواهد کرد.

خرید کاشی دستشویی  

تنوع بالایی در کاشی های دستشویی وجود دارد. ممکن است شما برای خرید کاشی دستشویی به یک مجموعه مراجعه کنید و انواع روتین کاشی دستشویی همچون رنگ سفید صدفی و کرمی را مشاهده کنید. این رنگ ها هر چند که از لحاظ انعکاس نور و نشان دادن آلودگی ها خوب عمل می کنند اما برای مدت هاست که دیگر روی بورس نیستند. خانه های امروزی نیاز به تغییر و تحول دارن. حتی سبک طراحی سرویس بهداشتی و دستشویی در خانه های امروزی متفاوت شده است. بنابراین شما هم باید حق انتخاب از بین انواع گوناگون کاشی را داشته باشید. در مصالح فروش این امکان برای شما فراهم شده است تا بتوانید انواع مختلفی از کاشی دستشویی را بررسی کنید و بهترین نوعی که متناسب با نمای داخلی دستشویی شما می باشد انتخاب و خریداری کنید.

فروش کاشی دستشویی  

تصور کنید مهمان تان وارد سرویس بهداشتی شما شود و با منظره ای از کاشی های شکسته و فضایی خفقان آور روبرو شود مطمئنا انرژی منفی و حس ناخوشایندی از این مکان خواهد گرفت و نظرش در مورد بهداشت و زیبایی منزل شما عوض خواهد شد. بنابراین داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و چشم نواز می تواند روی ارزش کلی منزل شما از دیدگاه دیگران تاثیر گذار باشد. مصالح فروش به عنوان یکی از مراکز فروش کاشی دستشویی، با کیفیت ترین کاشی ها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

انواع کاشی دستشویی  

کاشی های دستشویی از حیث رنگ، طرح و درجه سختی و ابعاد و ضخامت دارای انواع گوناگونی هستند. در واقع شما به هنگام خرید کاشی دستشویی با دنیایی از تنوع روبرو خواهید شد. انواع کاشی های طلایی رنگ با خطوطی منحنی شکل، کاشی هایی به رنگ آبی با رگه های سفید، کاشی هایی با ابعاد مستطیل شکل و ضخامت کم، کاشی هایی کوچک با رنگ تیره و انواع و اقسام کاشی های دیگری که در بازار وجود دارند.

این که چه میزان تنوع بالایی از کاشی های دستشویی را پیش رو خواهید داشت یک طرف، بهره گیری از تخصص و راهنمایی یک کارشناس حرفه ای یک طرف دیگر. در واقع اگر تخصص کافی برای انتخاب انواع کاشی دستشویی نداشته باشید در نهایت نمی توانید به انتخاب مناسبی دست بزنید. کارشناسان حرفه ای در مجموعه مصالح فروش شما را در راستای خریدی عالی راهنمایی خواهند کرد.

برای خرید کاشی آشپزخانه و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی آشپزخانه کلیک کنید.


کاربردهای کاشی دستشویی  

کاشی دستشویی نه تنها برای دیوارها، بلکه در کف و سقف دستشویی نیز تعبیه می شوند. یکی از کاربردهای اصلی کاشی دستشویی ایجاد هارمونی زیبا در این محیط است. اگر نگاهی به عکش های ژورنالی و خانه های مدرن امروزی داشته باشید خواهید دید که چه کاشی های بی نظیر و زیبایی در سرویس های بهداشتی تعبیه می شود. کاشی هایی که دارای هارمونی با سایر اجزای این محیط بوده و می توانند سرویس بهداشتی را به مکانی تبدیل کنند که حتی یک درصد هم مکان ناخوشایندی به نظر نرسد. شیک بودن سرویس بهداشتی می تواند ارزش و منزلت خانه ی شما را افزایش دهد.

تعبیه کاشی های شیک و زیبا در دستشویی در واقع به نوعی احترام به خودتان و مهمانانی است که پا به خانه تان می گذارند. بنابراین خرید کاشی دستشویی را امری بی اهمیت تلقی نکنید.

مزایا کاشی دستشویی  

قرار نیست آلودگی ها حتما با چشم دیده شوند که سراغ نظافت آن بروید. آلودگی ها می توانند انواع میکروب، انگل و قارچ باشند که به هیچ عنوان با چشم دیده نمی شوند و از جمله بدترین نوع آلودگی ها محسوب می شوند. این نوع از آلودگی ها در محیط دستشویی که محیطی مستعد برای رشد آن هاست به میزان زیادی وجود دارد. بنابراین نمی توان نظافت دستشویی را دست کم گرفت. 

برای نظافت دستشویی لازم است که دیوارهای آن، کف و حتی سقف دستشویی به طور کامل مورد شست و شو قرار گیرند اما متریال های مختلف ممکن است در برابر نفوذ آب و رطوبت حساس باشند و دچار پوسیدگی شوند. یکی از مزایای مهم کاشی دستشویی این است که به هیچ عنوان رطوبت در آن نفوذ نخواهد کرد به ویژه اگر بندکشی آن ها را با دقت انجام داده باشید بنابراین به راحتی می توانید نظافت آن ها را با هر ماده ی شوینده ای به همراه آب داغ صورت دهید. این کاشی ها در برابر حرارت مقاوم هستند و با ریختن آب داغ روی آن ها دچار ترک خوردگی نخواهند شد.

مزیت دیگر کاشی دستشویی این است که این کاشی ها دارای میزان لغزندگی بالایی نیستند. در واقع در عین حال که کاشی های لعاب دار محسوب می شوند اما میزان لغزندگی آن ها برای تعبیه در کف دستشویی بالا نیست. همانطور که می دانید احتمال سر خوردن در محیطی مانند سرویس بهداشتی بسیار بالاست. بنابراین بسیار مهم است که کف سرویس بهداشتی به هیچ عنوان لغزنده نباشد. کاشی هایی که برای کف دستشویی انتخاب می کنید از میزان لغزندگی بالایی برخوردار نخواهد بود بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت خطرات احتمالی نخواهید داشت.

برای خرید کاشی استخری و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی استخری کلیک کنید.


قیمت انواع کاشی دستشویی

قیمت انواع کاشی دستشویی متاثر از فاکتورهای مختلف می تواند متغیر باشد. ورای بالا و پایین شدن قیمت های ارز و نوساناتی که در بازار وجود دارد، قیمت کاشی دستشویی را می توان متاثر از ابعاد، جنس، کیفیت، درجه سختی و ضخامت کاشی دانست. برند تولید کاشی نیز در قیمت کاشی دستشویی تاثیر گذار است. طبیعی ست که کاشی های خارجی قیمت بالاتری از کاشی های داخلی خواهند داشت اما این نکته لزوما مهر تاییدی بر کیفیت نیست. اگر به دنبال خرید مقرون به صرفه و با کیفیت کاشی دستشویی هستید، مصالح فروش آماده ی خدمات رسانی به شماست.

دسته‌بندی