مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

کاشی بیمارستانی

کمی صبر کنید...
موردی برای نمایش وجود ندارد.

کاشی بیمارستانی چیست؟

همه ما به خوبی می دانیم که محیط بیمارستان باید عاری از هر گونه آلودگی باشد و دائما مورد ضدعفونی شدن قرار گیرد. از این رو انتخاب کفپوش و پوشش مناسب برای سطوح همچون دیوارها در بیمارستان می تواند امری چالش بر انگیز باشد. پوشش انتخابی باید به گونه ای باشد که کمترین میزان آلودگی را جذب خود نماید و به راحتی قابل شستشو و تمیز کردن باشد. جمع بندی این موارد در نهایت سازندگان را به سمت یک متریال هدایت خواهد کرد و آن هم خرید کاشی بیمارستانی است.

خرید کاشی بیمارستانی  

یکی از مهمترین موارد در خرید کاشی بیمارستانی دقت به بودجه می باشد. سازندگان قصد دارند بهترین کیفیت کاشی بیمارستانی را با قیمتی مناسب خریداری نمایند. آن هم در شرایط اقتصادی امروز که فشار ها افزایش پیدا کرده است. بنابراین به دنبال فروشنده ای خوش انصاف می گردند که محصولاتی درجه یک و با کیفیت را ارائه دهد. مصالح فروش همان فروشگاه خوش انصافی ست که انواع با کیفیت کاشی بیمارستانی را به فروش می رساند. بنابراین اگر در جستجوی فروشگاهی معتبر هستید ما به شما خرید کاشی بیمارستانی از مصالح فروش را پیشنهاد می کنیم.

برای خرید اسلب و مشاهده لیست قیمت انواع اسلب کلیک کنید.

فروش کاشی بیمارستانی  

هر نوع کاشی را نمی توان به عنوان کاشی بیمارستانی انتخاب کرد. کاشی های بیمارستانی باید از لحاظ مقاومت و نفوذ ناپذیری درج ی مشخصی داشته باشند. مصالح فروش به عنوان یکی از مراکز کعتبر فروش کاشی بیمارستانی کاشی هایی مقاوم و استاندارد برای تعبیه در محیط بیمارستان ارائه می دهد.

بسیار مهم است که کاشی انتخابی برای تعبیه در فضای بیمارستان دارای رنگ های آرامش دهنده ای باشد تا خستگی را از روح و تن افراد حاضر در این محیط برهاند. مصالح فروش با ارائه ی رنگ های مناسب کاشی بیمارستانی همچون رنگ سبز، آبی و فیروزه و سفید، بهترین انتخاب ها را برای سازندگان به ارمغان آورده است.

انواع کاشی بیمارستانی  

  • کاشی وینیل لوکس(LVT)

کاشی وینیل یکی از انواع کاشی بیمارستانی است که نیاز به مراقبت خاصی ندارد و اساسا هدف از ساخت آن تولید یک کفپوش با دوام و ماندگاری بالا است. دوام و ماندگاری این کاشی باعث شده است که از آن در مناطق پر رفت و آمد استفاده شود. محیط های بیمارستانی هر روز و یا حتی روزی چند بار باید مورد نظافت قرار گیرند بنابراین استفاده از این نوع کاشی می تواند پروسه ی نظافت بیمارستان را ساده تر نماید. از آنجایی که امکان چاپ بر روی کاشی های وینیل وجود دارد می توان از این کاشی برای ورودی بیمارستان و کفپوش راهرو ها استفاده کرد.

برای خرید کاشی آشپزخانه و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی آشپزخانه کلیک کنید.

  • کاشی های سرامیکی و پرسلانی

کاشی های سرامیکی و پرسلانی یکی از انواع کاشی های بیمارستانی هستند که در این محیط بسیار استفاده می شوند. از جمله ویژگی های این کاشی این است که به میزان کمتری کثیف می شوند و سریعا لکه ها را نشان نمی دهند. علاوه بر این دارای کیفیت خوبی هستند و دوام و مقاومت آن ها قابل توجه است.

کاربردهای کاشی بیمارستانی  

  • ایجاد فضای آرامش بخش در محیط بیمارستان

یکی از موارد قابل توجه در بیمارستان ها وجود رنگ هایی همچون سبز و آبی بر دیوار بیمارستان می باشد. دیوار مکان هایی چون اتاق بیمار، راهرو ها و اتاق عمل دارای رنگ سبز یا آبی می باشد. اما رنگ زدن دیوارها در محیط بیمارستان بر خلاف قوانین و اصول بهداشتی می باشد چرا که امکان نظافت و شستشوی آن ها وجود نخواهد داشت. بنابراین می توان از کاشی های رنگی در محیط بیمارستان استفاده کرد. یکی از کاربردهای کاشی بیمارستانی استفاده از انواع رنگی آن در دیوارهای بیمارستان به منظور ایجاد فضایی آرامش بخش برای بیماران می باشد. فضایی که در عین انتقال آرامش فضایی کاملا بهداشتی و استریل می باشد.

برای خرید سرامیک کف و مشاهده لیست قیمت انواع سرامیک کف کلیک کنید.

  • کاهش سر و صدا در محیط بیمارستان

یکی از مهم ترین کاربردهای کاشی بیمارستانی این است که موجب کاهش سر و صدای محیط می شوند. برخی از کفپوش ها ممکن است حین رفت و آمد افراد صدای زیادی را تولید کنند و موجب بر هم زدن آرامش بیماران شوند. در حالی که کاشی های بیمارستانی با شیوه های تولید خاصی که طی می کنند ضربه و صدا را جذب می کنند و موجب انعکاس صدا در فضا نمی شوند بنابراین آرامش محیط که یکی از مهمترین فاکتورها در بیمارستان است بر هم نخواهد خورد. این نکته در کاشی های بیمارستانی مصالح فروش به طور تمام و کمال رعایت شده است.

مزایا کاشی بیمارستانی  

  • عدم امکان سایش و فرسودگی کاشی بیمارستانی

یکی از مهم ترین مواردی که در بیمارستان وجود دارد رفت و آمد دائم پرسنل و افراد در محیط بیمارستان می باشد بنابراین باید نوعی کفپوش برای بیمارستان انتخاب شود که دارای دوام و مانداگاری بالایی در برابر این رفت و آمدهای پی در پی داشته باشد. در صورت انتخاب یک کفپوش نامناسب مطمئنا بعد از مدتی کفپوش دچار فرسودگی شده و آثار سایش و یا شکستگی و ترک در آن قابل رویت خواهد بود. کاشی بیمارستانی با مقاومت بالایی که دارد امکان فرسودگی و سایش در آن وجود نخواهد داشت.

برایخرید کاشی استخری و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی استخری کلیک کنید.

  • عدم لغزنده بودن کاشی بیمارستانی

یکی از مهمترین مزایای کاشی بیمارستانی ضد لغزش بودن آن ها می باشد. این فاکتور باعث می شود تا ایمنی برای پرسنل درحین رفت و آمدهای مکرر فراهم شود و امکان سر خوردن و لغزیدن بر کف بیمارستان به صفر برسد.

  • امکان شستشوی راحت کاشی بیمارستانی

محیط بیمارستان باید دائما مورد نظافت و شستشو قرار بگیرد به ویژه این روزها که بیش از همیشه این موضوع باید در محیط بیمارستان اجرا شود. کاشی بیمارستانی متریالی است که به راحتی قابل شستشو و ضدعفونی شدن می باشد بدون اینکه رطوبت در آن نفوذ کند.

برای خرید کاشی حمام و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی حمام کلیک کنید.

قیمت انواع کاشی بیمارستانی

قیمت کاشی بیمارستانی تحت تاثیر عوامل گوناگونی می تواند تغییر کند. مهمترین آن ها کیفیت و جنس کاشی می باشد. کاشی های بیمارستانی دارای انواع گوناگونی هستند که ماده ی سازنده ی آن ها با هم متفاوت است بنابراین طبیعی ست که از لحاظ قیمت با هم تفاوت داشته باشند. هرچه کیفیت، مقاومت و جنس یک کاشی بیمارستانی بهتر باشد قاعدتا قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. با این حال مصالح فروش بهترین و با کیفیت ترین کاشی بیمارستانی را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه می دارد. کافی ست قیمت کاشی بیمارستانی در مصالح فروش را با مجموعه های دیگر مقایسه کنید تا به عیبنه متوجه این تفاوت شوید.

دسته‌بندی