مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

عمودی

کمی صبر کنید...

مخزن پلی اتیلن عمودی چیست؟

 امروزه استفاده از مخزن پلی اتلین بین افراد بسیار بالا رفته و شما قطعا می خواهید مخزن پلی اتلین بخرید و نیاز به مشاوره ی کافی دارید، در ادامه با مصالح فروش همراه شوید تا بهترین نمونه های مخزن پلی اتلین را برای شما توضیح دهد و شما با کسب اطلاعات بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. مخازن عمودی مانند استوانه ای هستند که در قاعده آن استفاده می شود و ایستاده است، این مخازن کوتاه و بلند هستند.

 مخازن افقی به شکل استوانه های افقی (خوابیده) هستند متناسب با حجم مخزن ، ته هایی از مواد مخزن تهیه می شوند که باعث می شوند مخزن در جای خود ثابت شود. یکی از محدودیت ها و عوامل اصلی انتخاب مخزن فضای موجود است. به عنوان مثال ، محدودیت در ارتفاع به ناچار ما را مجبور به انتخاب مخازن کوتاه عمودی یا افقی می کند و محدودیت در طول و عرض خط ، ناگزیر باعث افزایش استفاده از مخازن عمودی می شود.

برای خرید مخزن پلی اتیلن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 بنابراین ، این محدودیت ها به دلیل موقعیت و مسیر انتقال مخزن است که ما را مجبور به انتخاب اشکال و ابعاد خاصی از مخازن پلی اتیلن می کند. البته با توجه به توضیحات داده شده، مخازن افقی سنگین تر از مخازن عمودی هستند و این دلیل اصلی افزایش قیمت مخازن افقی است و به معنی مخازن افقی با کیفیت بهتر از مخازن عمودی نیست. برعکس ، در سایر شرایط تحت شرایط مشابه ، مخازن عمودی کامل تر و بزرگ تر هستند، عمر نسبتاً بیشتری نسبت به مخازن افقی دارند، مخازن افقی و عمودی می توانند برای چندین دهه تحت شرایط مناسب و استاندارد استفاده شوند.

خرید مخزن پلی اتیلن عمودی

برای خرید مخزن پلی اتیلن می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید زیرا مصالح فروش با ارائه بهترین خدمات و بهترین قیمت ها بهترین ها را برای شما ارزانی می دارد. برای خرید قطعا نیاز به مشاوره دارید که مصالح فروش برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید بهترین مشاوره را به صورت رایگان به شما می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید مخزن پلی اتلین عمودی بگیرید. مخزن پلی اتلین عمودی بسیار کاربردی و خوب است که میتوانید به راحتی از آن استفاده ببرید. با مصالح فروش همراه شوید و با ملحق شدن به آن به یکی از پروپاقرص ترین مشتریان مصالح فروش تبدیل شوید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش مخزن پلی اتلین عمودی

فروش مخزن پلی اتلین عمودی توسط مصالح فروش انجام می گیرد. که برای خرید آن می توانید اقدام کنید، تنها لازم است با مراجعه به سایت بیشتر درباره ی آن تحقیق کنید زیرا مصالح فروش درباره ی خرید بسیار راهنمایی ها و مشاوره گذاشته است تا شما عزیزان به آن مقصود خود برسید. در مصالح فروش جنس نامرغوب معنی ندارد زیرا مصالح فروش با وجدان کافی بالا و درک کافی بهترین خدمات را در این زمینه ارائه میدهد. متاسفانه بسیاری از فروشگاه ها تنها با کمی اسم در کردن بیشترین سواستفاده را از مشتریان میبرند اما همچین چیزی هرگز در مرام مصالح فروش پیدا نمی کنید. خدمات ارائه شده از طرف مصالح فروش را به خوبی می توانید ببینید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع مخزن پلی اتلین عمودی

ما انواع مخازن پلی اتلین عمودی آب را از 80 لیتر تا 20000 لیتر (بیست هزار لیتر) را داریم. این مخازن آب عمودی به صورت بی رنگ یا تک لایه ، دو لایه ، سه لایه ، چهار لایه و پنج لایه ساخته می شوند و به صورت سفارشی ساخته می شوند. بر اساس بهترین مواد اولیه و مطابق با استانداردهای بین المللی ، اگر به دنبال مخازن حجیم و تجاری نیز هستید ، مصالح فروش به شما خریداران گرامی بهترین مخازن را برای خدمات خانگی ، صنعتی ، کشاورزی و... برای ذخیره مایعات از انواع مختلف به شما ارائه می دهد. یکی از مزایای مخازن پلی اتیلن عمودی قابلیت ذخیره انواع اسیدها و مواد خورنده در داخل است.

کاربرد مخزن پلی اتلین عمودی

امروزه بسیاری از افراد برای صرفه جویی در مصرف آب و یا حفاظت از محیط زیست از مخزن پلی اتلین عمودی استفاده می کنند. مخازن پلی اتیلن عمودی عمدتا برای ذخیره انبوه استفاده می شوند. از آنجا که آنها دارای خواص مکانیکی برتر، استحکام بالا ، مقاومت عالی در برابر سرما و مقاومت در برابر انقباض فوق العاده محیطی هستند، در محیط های سخت عملکرد خوبی دارند. 

مخازن عمودی در برابر حملات فیزیکی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند. آنها را به ظروف عالی برای طیف گسترده ای از مطالب ، از مواد شیمیایی خشن گرفته تا مواد غذایی ، تبدیل می کند. مطالب متداول شامل طیف گسترده ای از مواد شیمیایی صنعتی ، کودهای مایع ، آب آشامیدنی و غذاهای مایع است. از مخازن عمودی می توان برای کاربردهای بیشماری مانند تمیز کردن و ذخیره مایعات مورد استفاده در حفر و تکمیل چاه های نفت و گاز ، ذخیره مایعات / مواد برای حفاری پایگاه ها ، ذخیره سیل اب های طوفانی و اصلاح محیط استفاده کرد. مخازن عمودی ما برای کار بعدی را امتحان کنید و اجازه دهید مخازن ما صحبت کنند. 

برای خرید مخزن پلی اتیلن بیضی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ما همچنین می توانیم مخازن فولادی افقی و مخازن مختلف را ارائه دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر به بخش های دیگر سایت مصالح فروش در مخزن پلی اتلین مختلف مراجعه کنید. مخزن عمودی ما برای ذخیره مواد فله مانند شن و ماسه ، گلوله های آهک و سایر مواد استفاده می شود. ساخته شده از کربن یا فولاد ضد زنگ و می تواند تک جداره ، دو جداره پایین باشد. مخزن عمودی برای ذخیره سازی طیف گسترده ای از محصولات از جمله مواد شیمیایی ، الکل ، اتانول ، بیودیزل ، فرآورده های نفتی ، آب قابل شرب و غیر قابل شرب ، کودهای مایع ، کولر ، رنگ و پوشش ، جوهر و موارد دیگر.

 مخازن عمودی برای فرآورده های نفتی ، مایعات شیمیایی ، مواد غذایی و سایر محیط های خورنده استفاده می شود و یکی از عناصر اساسی زنجیره فناوری بسیاری از صنایع است: پتروشیمی ، مواد غذایی ، گاز ، فولاد و ... مخازن عمودی بیشتر در پتروشیمی استفاده می شوند صنعت ، به عنوان بخشی از مزارع ، پایانه های بارگیری نفت خام دست دوم ، شرکت های اکتشاف نفت و پالایشگاه ها.

برای خرید مخزن پلی اتیلن زیرپله با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مزایای مخزن پلی اتلین عمودی

هرچقدر مخزن ذخیره سازی شما بزرگتر باشد، بنابراین کاربرد استفاده از مخزن عمودی گسترده تر است. مخازن عمودی مزایای بسیاری دارند، از طراحی گرفته تا هزینه تولید و موارد دیگر. مخازن افقی نیز جای خود را دارند اما کاربردهای متفاوتی دارند. هزینه ها و مواد نسبت به نمونه های دیگر برای ذخیره سازی عمودی.

1_توضیع یکنواخت:

طرح مخزن عمودی حتی با از بین بردن نقاط تنش در مخازن افقی و مربعی توزیع فشار را تضمین می کند. این توزیع فشار مقاومت بیشتری نسبت به مخزن افقی ایجاد کرده و به نگه داشتن مقدار زیادی محصول کمک می کند. آنچه باعث توزیع یکنواخت می شود.

2_ ثبات:

یکی از جنبه های اصلی طراحی مخزن عمودی، توانایی قرار دادن ته سیلندر به طور مستقیم بر روی یک سطح صاف است ، این توزیع بسیار بهتر از مخزن افقی را فراهم می کند که به انواع خاصی از پشتیبانی در پایین نیاز دارد و احتمال خرابی را افزایش می دهد. پایداری یک مزیت بزرگ برای مخزن عمودی ، به ویژه برای مایعات است.

3_ پس انداز هزینه برای مصالح ساخت و ساز

هرچه قطر مخزن فولاد ضد زنگ بیشتر باشد ، ضخامت دیواره ها در برابر فشار زیاد است. این واقعیت که قطر مخزن عمودی بیشتر از قطر است ، به ضخامت دیواره های مخزن نیاز دارد. برای طراحی و مخزن فولاد ضد زنگ باید مواد کمتری ساخته شود که ساخت آن هزینه کمتری دارد. فقط صفحه زیر باید ضخیم تر از دیواره های استوانه ای باشد (این امر به دلیل ستون آب است). مخزن افقی با ضخامت کلی برابر صفحه نیاز به پایه دارد.

4_ افزایش کارایی:

از دیگر مزایای طراحی مخزن عمودی کارآمد ، ارتفاع مخزن عمودی است که دارای انرژی پتانسیل بیشتری است که به کاهش هزینه های پمپاژ با استفاده از نیروی جاذبه کمک می کند، یعنی این هد هیدرواستاتیک بیشتری نسبت به مخزن افقی ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی های مخزن پلی اتلین:

۱- نصب سریع و آسان
۲- کاملاً یکپارچه و بدون درز
۳- انتقال حرارت نسبتاً پایین
۴- قابلیت حمل و نقل آسان
۵-مقاوم در برابر اسیدها، بازها و مواد خورنده
۶- حک تاریخ تولید و مقدار حجم  بر روی  بدنه  محصول
۷- تهیه شده از مواد اولیه کاملاً بهداشتی  (   food grade  )
۸- دارای 60 ماه گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش
۹- مخازن فوم دار پلاستونیک به صورت ویژه عایق حرارتی و برودتی
۱۰-مخازن سه لایه کاملاً بهداشتی دارای لایه مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ( آنتی یو  وی ) و ضد جلبک ( جهت  نگهداری آب شرب)

برای خرید مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت مخزن پلی اتلین عمودی

مصالح فروش فکر همه چیز را کرده است و با ارائه بهترین قیمت به شما عزیزان بهترین کیفیت را به شما ارائه میدهد. تنها کافی است با اعتماد به مصالح فروش بخواهید بهترین خرید در زمینه ی مخزن پلی اتلین را داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مصالح فروش درباره ی مخزن پلی اتلین بسیار توضیح داده است. 

دسته‌بندی