مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

زیر پله

کمی صبر کنید...

مخزن پلی اتلین زیر پله چیست ؟

امروز با کمک مصالح فروش می خواهیم یکی دیگر از مخزن پلی اتلین را بررسی کنیم. یکی از مخزن هایی که بسیار کاربردی است و هرکس شاید برای اینکه جای کافی برای گذاشتن مخزن نداشته باشد از این نوع مزخن ها استفاده کند. مخزن پلی اتلین زیرپله ایی یکی از مخزن هایی است که اگر جای کافی برای گذاشتن مخزن ندارید اما به مخزن پلی اتلین نیاز دارید می توانید این مخزن را تهیه کنید. همانطور که از نام این مخزن پیداست، در واقع این مخزن در زیر پله جای می گیرد میدانید که زیر پله همیشه بلا استفاده است و امروزه برای استفاده از جا معمولا خیلی چیز ها را در زیر پله قرار می دهند مثلا کمد یا همین مخزن های پلی اتلین زیر پله ایی. 

مصالح فروش هم به شما پیشنهاد میکند اگر جای کافی برای گذاشتن مخزن های پلی اتلین ندارید حتما این مخزن کوچک و کاربردی را امتحان کنید. مخزن پلی اتلین زیر پله از مواد اولیه درجه یک ساخته شده اند که معمولا یکی از کاربرد های آن برای مصرف آب آشامیدنی است. درواقع همان ذخیره آب آشامیدنی، همچنین علاوه بر آب آشامیدنی از مخزن پلی اتلین زیر پله ایی می توان برای غذا و داروها و همچنین انواع مواد شیمیایی مورد استفاده کرد. 

برایخرید مخزن پلی اتیلن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مخازن پلی اتلین زیر پله ایی دو و سه لایه با لایه های سبک فیلترهای قابل مشاهده و UV از ورود نور به مخزن جلوگیری کرده و از رشد جلبک ها در لایه داخلی جلوگیری می کند. همه مخازن دو و سه لایه با توجه به شرایط آب و هوایی ایران در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم هستند و به راحتی در مکان هایی مانند زیرگذر، پارکینگ ها و اتاق های تاسیسات قابل نصب هستند. 

مخزن پلی اتیلن زیرپله  در برابر مواد اسیدی و مجموعه بسیار با دوام است و یک گزینه بسیار اقتصادی برای مخازن و ظروف از جنس استنلس استیل است. یکی از فضاهای موجود برای نصب مخزن آب ، فضایی است که زیر پله مجتمع های ساختمانی است، بسته به عرض پله ها و ارتفاع نیم طبقه اول، این مکان می تواند مخازن با ابعاد مختلف را در خود جای دهد. محبوب ترین مخزن برای نصب در چنین مکان هایی مخزن آب زیر پله ها است. توجه داشته باشید که در ساختمان هایی که این فضا به اندازه کافی بزرگ نیستند و میتوان از مخزن پلی اتلین زیر پله ایی استفاده نمود.

خرید مخزن پلی اتلین زیر پله

برای خرید مخزن پلی اتیلن می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید زیرا مصالح فروش با ارائه بهترین خدمات و بهترین قیمت ها بهترین ها را برای شما ارزانی می دارد. برای خرید قطعا نیاز به مشاوره دارید که مصالح فروش برای اینکه بهترین خرید را داشته باشید بهترین مشاوره را به صورت رایگان به شما می دهد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای خرید مخزن پلی اتلین زیر پله ایی بگیرید. مخزن پلی اتلین زیر پله ایی بسیار کاربردی و خوب است که می توانید به راحتی از آن استفاده ببرید. با مصالح فروش همراه شوید و با ملحق شدن به آن به یکی از پروپاقرص ترین مشتریان مصالح فروش تبدیل شوید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش مخزن پلی اتلین زیر پله

فروش مخزن پلی اتلین زیر پله ایی توسط مصالح فروش انجام می گیرد. که برای خرید آن می توانید اقدام کنید، تنها لازم است با مراجعه به سایت بیشتر درباره ی آن تحقیق کنید زیرا مصالح فروش درباره ی خرید بسیار راهنمایی ها و مشاوره گذاشته است تا شما عزیزان به آن مقصود خود برسید. در مصالح فروش جنس نامرغوب معنی ندارد زیرا مصالح فروش با وجدان کافی بالا و درک کافی بهترین خدمات را در این زمینه ارائه میدهد. متاسفانه بسیاری از فروشگاه ها تنها با کمی اسم در کردن بیشترین سواستفاده را از مشتریان می برند اما همچین چیزی هرگز در مرام مصالح فروش پیدا نمی کنید. خدمات ارائه شده از طرف مصالح فروش را به خوبی می توانید ببینید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

انواع مخزن پلی اتلین زیر پله 

1_ مخزن زیر پله 1500 لیتری:

مخزن پلی اتلین زیر پله با طول تقریبی 200 سانتی متر ، عرض 117 سانتی متر و ارتفاع 110 سانتی متر است. ما برای نصب مخزن پلی اتیلن در زیر پله ها ارتفاع 120 سانتی متر را توصیه می کنیم.

2_ مخزن زیرپله 1000 لیتری:

این مخزن 170 سانتی متر طول، 90 سانتی متر عرض و 105 سانتی متر ارتفاع دارد. ابعاد این مخزن به حدی است که تقریباً در بیشتر ساختمان ها و فضای زیر پله های شما قابل استفاده است.اگر شما مشکل و محدودیت اندازه داشته باشید، به خصوص در قسمت طول، یک مخزن 500 لیتری را ارائه می دهیم.

3_ مخزن مکعبی 800 لیتری

مخزن مکعب زیر مجموعه مخازن زیر پله نیست. اما به دلیل داشتن ابعاد مناسب ، می توان از آن در زیر پله ها نیز استفاده کرد. مخزن مکعبی با طول 170 سانتی متر ، عرض 90 سانتی متر و ارتفاع 70 سانتی متر از محبوب ترین مخازن است. برای عبور از این مخزن می توان راهروهای باریک را بطور موقت چرخاند و از عرض و ارتفاع تغییر داد و از دالانی به عرض 70 سانتی متر عبور کرد.

4_ مخزن زیرپله ای 500 لیتری

این مخزن با طول 128 سانتی متر ، عرض 88 سانتی متر و ارتفاع 95 سانتی متر به راحتی در اتاق زیر پله ها قرار می گیرد.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

کاربردهای مخزن پلی اتلین زیر پله

  1. نگهداری آب آشامیدنی و مواد شیمیایی
  2. نگهداری نفت، بنزین، گازوئیل، اسیدها و ….
  3. جمع آوری فاضلاب خانگی (تانک های سپتیک)
  4. سیلوی مواد جامد
  5. ذخیره و نگهداری آب شرب
  6. ذخیره آب آتش نشانی

مخزن پلی اتلین زیر پله همانطور که گفته شد از مواد اولیه درجه یک ساخته شده اند و می توانند برای ذخیره آب آشامیدنی ، غذا و داروها و همچنین انواع مواد شیمیایی مورد استفاده قرار گیرند. مخازن فرعی دو و سه لایه با لایه های سبک فیلترهای قابل مشاهده و UV از ورود نور به مخزن جلوگیری کرده و از رشد جلبک ها در لایه داخلی جلوگیری می کند. تمام مخازن پلی اتلین زیر پله ایی مصالح فروش بر اساس شرایط آب و هوایی ایران دو و سه لایه هستند، در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم هستند و به راحتی در مکان هایی مانند زیرگذر، پارکینگ ها و اتاق های نصب قابل نصب هستند.

برای خرید مخزن پلی اتیلن بیضی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 در مقایسه با مواد ، پلی اتیلن در برابر اسیدها و مواد قلیایی بسیار مقاوم است و یک گزینه بسیار اقتصادی برای مخازن و ظروف از جنس استنلس استیل است. مخازن آب زیر پله ایی در حجم های 500 لیتر ، 1000 لیتر و 1500 لیتر و همچنین طرح های ویژه با ابعاد درخواستی مشتری در دسترس است. لایه و کف سفارشی ، چهار لایه و پنج لایه نیز می تواند ساخته شود. مخزن را می توان در رنگ های مختلف ساخت، اما عمدتا یک مخزن کف سفید بیشتر از رنگ های دیگر استقبال می شود.

مزایای مخزن پلی اتلین زیر پله

1_مخازن پلی اتیلن نوعی ذخیره مایعات است که در بعضی موارد مخازن پلاستیکی یا پلی تانک نیز نامیده می شود. مخازن پلی اتیلن از پلیمری به نام پلی اتیلن ساخته شده اند که از مشتقات نفت خام است. به دلیل ترکیبات مورد استفاده، این مخازن از پایداری بالایی در ساختار خود برخوردار هستند و به دلیل پیوندهای شیمیایی قوی بین اجزای آنها، به سختی با مواد دیگر واکنش نشان می دهند.

 بنابراین میزان خوردگی در این مخازن تقریباً صفر است. اما این مخازن بسته به نوع کاربری مورد نظر مواد مختلفی نیز دارند و انتخاب مخزن پلی اتیلن به استفاده مورد نظر شما بستگی دارد. برخی از کاربردهای این مخازن انتخاب خوبی نیستند. این مخازن را می توان به صورت یک قطعه ساخته و بدون درز در ساخت آنها استفاده کرد یا آنها را با استفاده از فناوری جوشکاری پلاستیک ساخت. دیواره های آن ها بسیار ضخیم بوده و بسته به چگالی سیال مورد نظر می تواند ضخامت بیشتری هم داشته باشند. 

برای خرید مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

2_مخزن پلی اتلین زیرپله ایی دارای گوشه هایی با استحکام بالا هستند و برای مثال برای مخزنی با شعاع ۲۵۵ سانتیمتر متر قطر گوشه ها تا ۲ تا ۳ سانتیمتر می رسد.

3_دیواره های مخازن پلی اتیلن در قسمت های پایینی دارای ضخامت بیشتری در دیواره ها هستند که این به تحمل فشار آب در قسمت های پایینی کمک شایانی می کند.

4ـ قيمت ارزان و وزن کم

5ـ عایق حرارتی

6ـ مقاوم در برابر خوردگی

7ـ مقاومت شيميايي بالا (البته نه برای تمامی مواد)

8_قابلیت استفاده در صنایع غذایی ( به شرط Food Grade  بودن)

9- قابلیت جابه جایی و حمل و نقل بالا (یک مخزن ۵۰۰۰ لیتری خالی به راحتی توسط دو نفر قابل جابجایی است)

10- در صورت پارگی، در بسیاری از موارد قابل تعمیر می باشد.

11- نصب سریع و آسان

12- نصب سریع و آسان اتصالات

13- دوام و عمر طولانی

14- قابلیت تولید در هر رنگ دلخواه

قیمت مخزن پلی اتلین زیر پله

مصالح فروش فکر همه چیز را کرده است و با ارائه بهترین قیمت به شما عزیزان بهترین کیفیت را به شما ارائه میدهد. تنها کافی است با اعتماد به مصالح فروش بخواهید بهترین خرید در زمینه ی مخزن پلی اتلین را داشته باشید. همچنین برای اطلاعات بیشتر مصالح فروش درباره ی مخزن پلی اتلین بسیار توضیح داده است.

 

دسته‌بندی