مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

آجر سفال

کمی صبر کنید...

در این مقاله سعی داریم که به بررسی آجر سفال بپردازیم که مصالح فروش برند تجاری آن است و توانسته با سال ها تجربه در این زمینه یکی از بهترین نوع بلوک ها را به شما معرفی کند. 

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر با آجر سفال با ما همراه باشید تا بتوانیم با نوع کاربری و ویژگی های آن آشنا شویم. آجر سفال برای نمای ساختمان و یا برای ساخت و ساز از آن استفاده می شود. آجر سفال به صورت صنعتی تولید می شود و در واقع جایگزین خوبی برای سنگ است.

 که از گذشته های دور همراه بشر بوده است و جای سنگ را گرفته است البته لازم به ذکر است که آجر سفالی به صورت دستی هم تولید می شود که بهتر است بدانید ماده ی اصلی آن خاک رس است که در کوره پخت می شود.

 و شکل ضاهری آن مکعب مستطیل توپر سوراخ دار است. از این نوع آجر استفاده های زیادی می شود و برای ساخت و ساز به کار میرود برای ساختن دیوار های باربریا تیغه های جدا کننده استفاده می شود.

 ساخت و ساز بسیار مهم است باید از مرغوبیت جنس مصالح به خوبی اطمنان حاصل کرد زیرا اگر مرغوب نباشد امکان دارد سقف خانه بر روی هم وطنانمان بریزد و باعث خسارت مالی و جانی شود.

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 باید قبل از ساخت و ساز حتما از صحت و سلامت و مقاومت آجر سفال ها خبردار شد تا شرمنده ی مردم نباشیم. چه مهندسین، چه پیمان کاران، بلکه باید برای خیر و خوبی تلاش کرد و مصالح فروش که توانسته با بهترین امکانات در مسیر خیر قدم بردارد بسیار خرسند است و میخواهد بهترین ها را نسیب هم وطنان عزیزمان شود سعی میکنیم با چند نکته ی مهم در ادامه درباره ی آن بحث داشته باشیم.

آجر سفال چیست؟

در ساده ترین تعرف برای آج سفالی میتوانیم بگوییم که آجر سفال نوعی محصول سفالی است که برای ساخت و ساز از آن استفاده می شود. 

این محصول که به صورت صنعتی تولید می شود جایگزین خوبیست برای سنگ. البته بیشترین کاربرد آن برای دیوار چینی است که استفاده می شود.

 برای اطلاعات بیشتر درباره ی ساخت و ساز و تولید آن میتوانیم درباره ی نحوه ی استخراج آن گفت و گو کنیم:بعد استراج آن از معادن باید جداسازی سنگ از مواد خارجی صورت بگیرد.

 همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از آب خاک را به گل تبدیل می کنند که بعد به آن فرم می دهند که این مراحل با استفاده از دستگاه صورت می گیرد. بعد از بیرون آمدن از دستگاه در قالب قرار می گیرد و بعد از آن مراحل خشک شدن را طی میکند. بنابراین ما در این مرحله توانستیم یک آجر سفال تولید کنیم.

برای خرید انواع آجر ماشینی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

موارد استفاده از آجر سفال

ابتدا باید از مزایای آجر سفالی بگوییم که یکی از دلایل مهم برای تولید آن این است که از نظر قیمت برای مصرف کننده بسیار ارزان است و می توان به جای بلوک سیمانی از آن استفاده کرد.

 همچنین از نظر مقاومت میتوان نمره ی قابل قبولی به آن داد زیرا عایق حرارتی خوبی محسوب می شود و دارای استحکام خوبی است و مقاومت بالایی هم دارد. بسیار سبک هم می باشد. 

با توجه به ویژگی های نام برده در بسیاری از مکان ها می توان با خیال راحت از این مصالح برای ساخت و ساز استفاده کرد. از این آجر میتوان در نمای بیرونی ساختمان و دیوار چینی استفاده کرد. 

استفاده از آجر سفال به توصیه ی مصالح فروش بر آن است که از مصرف بیش از حد ماسه و سیمان که بسیار گران هم هستند جلوگیری کند.

نکات مهم هنگام خرید آجر سفال

برای خرید آجر سفال یسری نکات مهم وجود دارد که باید درباره ی آن بدانید. آجر سفال بسیار سبک است و مقاومت خوبی دارد.

 اما در بسیاری از مواقع شکستگی هایی از آن را دیده ایم، به دلیل ظرافت خاصی که دارد با ضربه ایی احتمال شکستی وجود دارد. البته وقتی بحث مقاومت می شود میدانیم برروی آجر سفال باید گچ کشید در صورت گچ کشیدن یا سیمان مقاومت خوبی دارد. 

برای خرید انواع آجر نسوز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

یه مسئله ایی که مطرح است این است که اگر در هنگام خرید دقت نکنید، و در حین ساخت این آجر از مصالح بی کیفیت استفاده کرده باشند شوره زدن در آجر ها را می بینید که این امر وجود آهک و نمک را نشان می دهد. در حین خرید باید برای مرغوبیت آجر نکاتی را بدانید:

آجر خوب آجری است که از نظر پخت به خوبی پخته باشد یعنی رنگ و بافت یک نواخت داشته باشد در ساخت آجر باید از مواد شیمیایی استفاده کنند که بتواند در پخت آن به خوبی عمل کند..

 یک آجر سفال خوب نباید جذب آب داشته باشد که اگر داشته باشد به معنی پوک بودن و نامرغوب بودن آن است. و همین امر باعث می شود مقاومت لازم را نداشته باشد. 

از نظر ظاهری باید تمام زوایای آن به خوبی قرار گرفته باشد و حفره ایی در آن وجود نداشته باشد. پس در حین خرید باید به این موضوعات دقت داشته باشید که در مصالح فروش حتما میتوانید جنس های مرغوب با کیفیتی از نظر ساخت بیابید تا بتوانید به خوبی از آن استفاده کنید.محاسبه ی قیمت آجر سفال

برای نحوه ی محاسبه ی آن باید بگوییم که به صورت متری حساب می شود و هزینه ی آن نسبت به ابعادش متفاوت است.

 هزینه های دیگری از جهت کار های کاگردان انجام می دهند برای خرید بر روی آن اضافه میگردد. کارگردانی که با دستان توانمند خوب بسیار مستمر تلاش میکنند باید هزینه ایی جهت جابه جایی دریافت کنند. بنابراین هزینه بر اساس این موارد گفته شده محاسبه میگردد. 

در یک متر مربع باید محاسب کنیم که چقدر مصالح به کار می رود تمامی این کار ها با کمک نیروی خوب و خلاق برای شما انجام می گیرد.

چرا خرید آجر سفال از مصالح فروش

برای خریدی با کیفیت و ضمانت باید به جایی مراجعه کنید تا از تمامی نظر ها خیالتان راحت باشد. به عنوان مثال برای خرید آجر سفال تمامی صحبت هایی که زده شد درباره ی خرید یک آجر باکیفیت و مرغوب است.

 متاسفانه بسیاری از دلال ها یا افراد سودجو از خریدار هزینه های هنگفتی را می گیرند و در عوض به آن ها جنس نامرغوب اعطا می کنند این ضرر ها جبران کردنش بسیار سخت است.

 برای خرید یک آجر سفال با کیفیت می توانید با اعتماد به برند مصالح فروش می توانید کیفیت و مقرون به صرفه بودن را تجربه کنید.

 باید اطمینان حاصل کنیم که بهترین ها چیست و از کجا باید تهیه کرد. بعد از گذشت سال ها تجربه در این کار توانستیم بهریتن ها را به فروش برسانید تا شرمنده ی هم وطنانمان نباشیم؛ با کمک نیروی مجرب و کارکشته ی ما می توانید با خیال راحت کار ها را به ما بسپارید.

 خرید آجر سفال به شما به همراه مصالح فروش توصیه می شود تا کیفیت و رنگ مناسب و مقاومت در برابر سرما را ببینید. 

نتیجه:

برای ساخت یک منزل مسکونی قطعا مهم ترین دغدغه ی مصالح است که با مصالح فروشی همه چیز حل شده است. شما کافی است با کمی تحقیق درباره ی برند مصالح فروش از مرغوبیت محصول و صداقت ما آشنایی بیشتری داشته باشید. 

برای خرید اجر سفال که یکی از مصالح ساختمانی است برای نمای ساختمان و دیوار چینی از آن استفاده می شود و یکی از سبک ترین و ارزان ترین نوع مصالح است که جای سنگ را گرفته است .

میتوانید به مصالح فروش مراجعه کنید و با کمی مشاوره و راهنمایی جهت آشنایی با محصولات از اطلاعات کافی برخوردار شوید.

همانطور که میدانید متریال مناسب برای ساخت و ساز قطعا آجر و سفال است. باید در هنگام ساخت و ساز ابتدا از صحت مقاومت و مرغوبیت کال و مصالح اطمینان حاصل کنیم تا این همه هزینه و وقت که صرف ساخت و ساز می شود بتواند به بهترین وجه ممکن عمل کند.

 و خدای ناکرده با بی کیفیتی کالایی خسارت جانی و مالی به هیج موجودی وارد نشود بنابراین مصالح فروش میخواهد که بهترین بلوک ها را عرضه کند از نظر قیمت مقرون به صرفه است و هم از نظر مقاومت بسیار مقاومت خوبی در برابر سرما دارد.

 که به همین منظور از آجر سفالی برای ساختن دیوار های باربر و تیغه های جدا کنند و طاق ضربی و نمای خارجی و داخلی همچنین در سقف های تیرچه بلوک استفاده می شود.

 در بسیاری از مواقع در کف ساختمان ها به منظور استحکام از آن استفاده شده است اما بیشترین استفاده از آن در مرحله ی دیوار چینی است که از آن استفاده می شود.

. استفاده از آجر سفال به توصیه ی مصالح فروش بر آن است که از مصرف بیش از حد ماسه و سیمان که بسیار گران هم هستند جلوگیری کند تمامی نکات گفته شده برای شما عزیزان برای آن بود که بتوانید یک مکان مناسب برای خرید آن پیدا کنید.

 که از نظر کیفیت و مرغوبیت بهترین و برتر باشد بنابراین ما در خدمت شما مهربانان هستیم تا با بهترین امکانات و بهترین تیم در کنار شما به ساخت و ساز بپردازیم و بتوانیم وظیفه ی خود را به خوبی به پایان برسانیم.

آجر سفالین اصفهان

آبان
خیر اندیش
وحدت
چهره نما
باختر
آجران
محک یزد
نگارسفالین
پارس میبد
عالی سفالین
نگین یزد
صدف
بهرنگ میبد
یاوری یزد
خوش قالب
اتحاد فخار
یزدکار
ارگ
سفالین پخت
ماهرنگ
بهرنگ
راستین
کیمیا
درخشان
باستان
درستکار
البرز
بنفشه
کویر پخت
مرجان نو
صادقیان
عالی سفالین

دسته‌بندی