برخی مصالح در ساخت ساختمان و پروژه های عمرانی کلیدی ترین نقش را ایفا می کنند و بدون وجود آن ها نمی توان قدم از قدم برداشت. آجر سفال یکی از همین مصالح است که بدون آن نمی توان پروژه عمرانی را به سرانجام رساند بنابراین افرادی که در حوزه ساخت و ساز وارد می شوند و اقدام به اجری پروژه های عمرانی می نمایند باید در مورد اینکه آجر سفال چیست، چه نقشی دارد و کاربرد آن در کدام بخش ها پر رنگ تر است و همچنین در مورد نکات خرید این مصالح اطلاعات دقیقی داشته باشند. از این رو تیم محتوای مصالح فروش سعی خود را نموده تا هر آنچه که پیرامون خرید آجر سفال در تهران ضروری ست که بدانید را عنوان کند.

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر سفال چیست؟

آجر سفال از مهمترین مصالحی است که به طور عمده در دیوارچینی و گاهی اوقات در سقف و کف سازه مورد استفاده قرار می گیرد. دیوارها دیگر مانند سابق نقش باربری در سازه ندارند چرا که بار اصلی از طریق فوندانسیون به زمین منتقل می شود بنابراین دیوارها به طور عمده با هدف ایجاد حریم خصوصی، جداسازی فضاهای مختلف و کمک به کاهش وزن ساختمان و ایجاد عایق حرارتی و رطوبتی بنا می شوند و عمده تمرکز سازندگان روی استفاده از آجرها و مصالحی است که ویژگی های مطلوب را در این باب داشته باشند.

 آجر سفال همان متریالی است که می تواند این نقش را به خوبی ایفا کند. آجر سفال به طور اساسی از خاک رس و آب ساخته می شود و گل تهیه شده به صورت دستی یا پرسی در قالب های مخصوص قرار میگیرد تا بعد از خشک شدن در فضای باز و مقابل نور خورشید وارد کوره شوند و فرآیند پخت آن ها صورت پذیرد. دمایی که آجر سفال در کوره خواهد دید چیزی در حدود 40 تا 200 درجه سانتیگراد می باشد که متغیر است. آجرها بعد از دو روز حرارت مداوم از کوره خارج می شوند و برای بسته بندی و فروش آماده می شوند.

مشخصه اصلی آجر سفال را می توان حفره هایی دانست که در این آجرها به چشم می خورد. هر چند که تعداد و ابعاد این حفره ها در هر نوع آجر سفال با توجه به سایز و نوع آجر سفال متفاوت است با این حال وجه مشترک تمام آجرهای سفال همین حفره ها هستند.

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 به طور مثال آجر سفال 5.5 سانتی دارای 3 حفره، آجر سفال 7 سانتی دارای 4 حفره، آجر سفال 10 سانتی دارای 6 حفره و آجرسفال های 15 و 20 سانتی دارای نه حفره هستند که از آن ها برای دیوارهای بیرونی استفاده می شود و نمونه های 7 و 10 سانتی نیز برای تیغه چینی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. آجر سفال در واقع در ابعاد مختلفی به تولید می رسد که پر مصرف ترین آن ها نمونه های 15*20*20 و 10*20*20 سانتیمتری هستند.

انواع مختلفی از آجر سفال در بازار وجود دارد که شما باید بر حسب نیازهای پروژه، بودجه مالی و تکیه بر دانش و تجربه ای که در حوزه ساخت و ساز دارید اقدام به خرید آن ها نمایید. آجر سفال فوم دار، آجر سفال بلوک سقفی و آجر سفال نما از جمله نمونه های مختلف آجر سفال هستند که هر کدام ویژگی و قیمت خاص خود را دارند.

 شما پیش از خرید آجر سفال از مصالح فروش می توانید با کارشناسان حرفه ای مجموعه تماس حاصل نمایید تا مشاوره های لازم قبل از خرید را دریافت کنید. کارشناسان ما در نهایت صبر و حوصله و صد البته با تخصص بالا در این حوزه شما را در خرید آجر سفال در تهران راهنمایی خواهند کرد.

برای خرید انواع آجر ماشینی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر سفال دارای وزن سبکی می باشد و به موجب استفاده از آن وزن سازه کاهش پیدا می کند و متعاقبا مقاومت سازه بالا خواهد رفت. قیمت ارزان آجر سفال نیز از طرفی به محبوبیت بالای آن دامن زده است و توجه سازندگان را از این بابت جلب نموده. آجر سفال در عین وزن سبک دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد و می توان از آن به عنوان یک عایق حرارتی و صوتی عالی استفاده نمود به ویژه اگر دست به خرید آجر سفال فوم دار بزنید که درون آن یک قطعه فوم تعبیه شده است. 

به دلیل وجود حفره های متعدد درون این آجرها در فصل های سرد و گرم سال انرژی داخل خانه به هدر نخواهد رفت. از خوبی های آجر سفال که به عنوان تیر خلاص نشانه گرفته شده، قابلیت استفاده از آجر سفال در هر نوع شرایط آب و هوایی است. در واقع فرقی ندارد که شما در حال ساخت و ساز پروژه عمرانی در کدام شهر و منطقه هستید؛ شیراز، رشت، تهران یا اصفهان و تبریز. شما می توانید از آجر سفال در انواع شرایط اقلیمی استفاده کنید.

از آنجایی که ماده اصلی سازنده آجر سفال خاک رس می باشد این متریال، متریالی دوستدار محیط زیست است و استفاده از آن در سازه ها آسیبی برای سلامت انسان و محیط زیست به بار نخواهد آورد.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مصالح فروش به عنوان یکی از قوی ترین فروشندگان مصالح ساختمانی در سطح ایران با بهره گیری از تیم متخصص و توانا در در این حوزه، شما را در راستای خرید آجر سفال در تهران و سایر شهرستان ها یاری خواهد کرد. برای خرید آجر سفال نیازی به طی کردن مسافت های طولانی و صرف زمان و انرژی نخواهید داشت چرا که مصالح مورد نیاز شما با بهترین شیوه های حمل و نقل و بدون کوچکترین آسیب در اسرع وقت به دست تان خواهد رسید.

نکات مهم خرید آجر سفال

آجر سفال یکی از پر کاربردترین مصالح ساختمانی است بنابراین سازندگان پروژه های ساختمانی برای هر پروژه باید این متریال را در حجم بالا خریداری کنند. بد نیست در مورد نکات مهم خرید آجر سفال کمی بحث کنیم تا به هنگام خرید این متریال مهم و کلیدی با چالش روبرو نشوید و از همه مهمتر با خرید متریال نامناسب و غیر استاندارد اعتبار و وجهه ی کاری خود را زیر سوال نبرید. بنابراین در ادامه این مطلب با مصالح فروش همراه بمانید تا نکات مهم خرید آجر سفال در تهران را با هم بررسی کنیم.

  • خرید آجرسفال ممتاز، درجه یک یا درجه دو؟

یکی از مهمترین نکاتی که حین خرید آجر سفال باید به آن دقت نمود درجه کیفی آجر سفال می باشد. آجرهای سفالی در انواع ممتاز، درجه یک و درجه دو تولید می شوند که آجر سفال ممتاز دارای وزن سبک تر بوده و موجب مقاومت هر چه بیشتر در سازه نهایی خواهد شد بنابراین قیمت آن نیز بیشتر است. آجر سفال ممتاز و درجه یک در سایزهای مختلف به تولید می رسد و ابعاد آن ابعادی استاندارد می باشد و به موجب بهره گیری از پشم شیشه در ساخت آن، شاهد ظاهری صاف و سالم در آن خواهیم بود بنابراین آثاری از ترک و شکستگی در آن ها پیدا نیست. به هنگام خرید آجر سفال در تهران به درجه کیفی ساخت آجر سفال دقت ویژه داشته باشید. 

  • دقت به شکل ظاهری آجر سفال

به هنگام خرید آجر سفال باید به شکل ظاهری آجرها دقت ویژه ای داشته باشید. آجرهای سفالی دارای ابعاد و سایز متنوع هستند با این حال همگی باید از تعداد حفره های مشخص برخوردار باشند و آثاری از ترک، لب پریدگی و شکستگی در آن ها وجود نداشته باشد. برخی از آجرهای سفالی دارای حفره هایی مختص چسبندگی بیشتر ملات و عبور میلگرد هستند بنابراین حفره ها باید در نقاط مشخص تعبیه شده باشند و آجهای همگی دارای ظاهری یکدست و سالم باشند. 

در نوع دیگری از آجر سفال نیز باید شیارهایی روی بدنه آجر وجود داشته باشد تا قدرت چسبندگی ملات بالا رود. به طور کلی پیش از خرید آجر سفال به ظاهر سالم و بی نقص آن ها دقت داشته باشید چرا که ظاهر آجر سفال می تواند به طور مستقیم روی کیفیت ساخت سازه موثر باشد. وجود یک ترک کوچک روی سطح آجرها می تواند موجب افت مقاومت سازه شود. 

جهت خرید آجر سفال از مصالح فروش نیاز به نگرانی در این باره نخواهید داشت چرا که آجرهای سفال در مصالح فروش پیش از ارسال توسط کارشناسان فنی مورد بازبینی و بررسی قرار خواهند گرفت تا از هر جهت سلامت ظاهری و فنی آن ها مورد تایید قرار گیرد.

  • دقت به رنگ یکنواخت و یکدست آجر سفال

از مهمترین نکاتی که پیش از خرید آجر سفال باید مورد توجه قرار گیرد رنگ آجر سفال می باشد. رنگ آجر سفال نشان از دمای پخت و عناصر مصرفی در تولید آجر سفال دارد. دقت داشته باشید که رنگ آجر سفال نباید رنگی به سمت تیره باشد. تیره رنگ بودن آجر سفال نشان از پخت آن در دمای غیر استاندارد و نامتعارف دارد بنابراین بعید نیست که مقاومت و کیفیت آجر سفال نیز تحت تاثیر این دما قرار گرفته باشد. بنابراین به هنگام خرید آجر سفال دقت داشته باشید که تمام قسمت های آجر دارای رنگی یکنواخت باشد و رنگ آن بسیار تیره نباشد. عمدتا رنگ آجر سفال به سمت رنگ هایی چون زرد، نارنجی و قهوه ای روشن مایل است. رنگ آجر سفال می توان سطح مرغوبیت آن را نشان دهد.

  • دقت به زوایای قائمه در آجر سفال

از دیگر نکاتی که حین خرید آجر سفال باید به آن دقت شود وجود زاویه های قائمه در آجر سفال می باشد. آجر سفال به هیچ عنوان نباید دارای زوایای شکسته و کج باشد چرا که در این صورت در روند ساخت و ساز دچار چالش خواهید شد و این موضوع می تواند روی کیفیت نهایی ساخت تاثیر گذار باشد. دقت داشته باشید که وجود زوایای منحرف و غیر قائمه در آجر سفال آن ها را غیر قابل استفاده خواهد ساخت بنابراین خرید چنین آجر سفالی به منزله هدر دادن سرمایه است چرا که قادر به استفاده از آن ها نخواهید بود و بایستی دوباره سفارش دهید.

  • دقت به ابعاد و تعداد حفره های آجر سفال

ابعاد و اندازه های آجر سفال ابعادی مشخص و استاندارد است که پیش از خرید باید به آن ها دقت داشته باشید. در واقع اینگونه نیست که آجرهای سفال در هر سایز و ابعادی به تولید برسند بلکه ابعاد آن ها از قانون و استاندارد خاصی پیروی می کند. برخی آجرهای سفالی برای تیغه چینی و برخی دیگر برای دیوارهای بیرونی استفاده می شوند، برخی دارای حفره های دایره ای شکل هستند و برخی دیگر دارای حفره های موازی و مربعی شکل که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. 

عدم دقت به نوع و ابعاد آجر سفال موجب خواهد شد تا سازه نهایی از کیفیت و مقاومت لازم برخوردار نباشد و استانداردهای ساخت در مورد آن رعایت نشود. بنابراین هنگام سفارش و خرید آجر سفال به ابعاد، ضخامت و تعداد حفره های آن دقت داشته باشید. در این باره نیز نیاز به نگرانی وجود ندارد چرا که کارشناسان مصالح فروش به هنگام خرید آجر سفال شما را در این حوزه راهنمایی خواهند کرد و با شناخت نیازهای پروژه شما بهترین انواع آجر سفال را در ابعاد و ضخامت های استاندارد به شما معرفی خواهند کرد. 

  • توجه به عناصر و ملات استفاده شده در ساخت آجر سفال

آجر سفال در بسیاری از موارد در نمای بیرونی سازه استفاده می شود بنابراین استفاده از ملات با کیفیت در ساخت آجر سفال می تواند علاوه بر مقاومت و کیفیت روی ظاهر و زیبایی نمای ساختمان شما نیز موثر باشد. به عنوان مثال برخی از آجرهای سفالی به دلیل ساخته شدن با ملات بی کیفیت و برخورداری از درصد بالای نمک در بلند مدت شروع به شوره زدن می کنند و ظاهری ناخوشایند و نازیبا را برای ساختمان پدید می آورند بنابراین در خرید آجر سفال به عناصر استفاده شده در تولید این متریال دقت داشته باشید و ظاهر آن را مورد بررسی قرار دهید چرا که تاثیر مستقیم روی نمای بیرونی سازه خواهد داشت.

برای سفارش و خرید آجر سفال در تهران می توانید به تجربه، دانش و تخصص و مهارت تیم مجرب مصالح فروش تکیه کنید و از کارشناسان ماهر و مجرب ما در این حوزه یاری بجویید. مصالح فروش با در نظر گرفتن تمامی جوانب شما را در انتخاب بهترین آجر سفال متناسب با نیاز پروژه تان یاری خواهد کرد. 

چنانچه در نکات مهم خرید آجر سفال در تهران کمی دچار سردر گمی هستید و نمی دانید کدام نکات مهم دیگر را باید در نظر داشته باشید توصیه می کنیم که سکان این عرشه را به تیم متخصص مصالح فروش بسپارید تا هم شما را در جریان نکات مهم خرید آجر سفال بگذارند و هم در خرید بهترین آجر سفال با رعایت نکات اصولی شما را یاری نمایند.

فروش آجر سفال در تهران

اغلب سازندگانی که این روزها در بازار ساخت و ساز پروژه های عمرانی فعالیت می کنند به خوبی می دانند که صرفه جویی در هزینه ها و خرید مصالح ارزان قیمت تا چه حد می تواند هزینه های پروژه را کاهش دهد و موجبات یک سرمایه گذاری هوشمندانه را فراهم کند بنابراین طبیعی ست که به دنبال خرید مصالح ارزان قیمت اما با کیفیت بالا باشند. مصالح فروش با درک این نیاز سازندگان و مطالعه دقیق بازار و نیاز اصلی سازندگان اقدام به عرضه و فروش آجر سفال در تهران نموده است.

آجر سفال یکی از مصالحی است که دارای وزن سبکی بوده و در برابر آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم است بنابراین می تواند ایمنی بسیار خوبی را برای سازه شما به ارمغان آورد. تیم ساخت و ساز می توانند سرعت اجرای پروژه را با استفاده از آجر سفال چند برابر کنند چرا که اساسا شیوه اجرا و نصب آجر سفال بسیار سریع می باشد. این متریال در اغلب سازه های بتنی و فلزی مورد استفاده قرار می گیرد و به موجب شیوه حمل آسان آن به کارگاه به محبوبیت بیشتری دست پیدا کرده. 

از آنجایی که آجر سفال را می توان در هر اقلیمی استفاده کرد و آن را متریالی دوستدار محیط زیست شناخت میزان استفاده از آن نیز بسیار بالاست و اغلب سازندگان برای اجرای پروژه های عمرانی از این متریال پر کاربرد استفاده می کنند بنابراین می توان گفت که آجر سفال یکی از پر فروش ترین مصالح بازار است که در مصالح فروش نیز آمار فروش بالایی را نصیب خود کرده است. مصالح فروش به عنوان یکی از قوی ترین مجموعه های فروش مصالح ساختمانی در سرتاسر ایران اقدام به فروش آجر سفال در تهران همراه با خدمات فروش استثنایی و شیوه های حمل اصولی و سریع نموده است. 

بنابراین برای تامین آجر سفال در پروژه های ساختمانی دیگر نیازی به مراجعه به تامین کنندگان بدقول و غیر قابل اعتماد نخواهید داشت بلکه می توانید با یک تماس ساده با مجموعه مصالح فروش، مصالح مورد نیازتان از جمله آجر سفال را در حجم، ابعاد و کیفیت دلخواه خریداری کنید. شما می توانید در مصالح فروش آجر سفال درجه یک را با قیمتی عالی تهیه کنید و این یعنی با خرید آجر سفال از این مجموعه می توانید بهره وری سرمایه تان را افزون کنید چرا که آجر سفال یکی از هزینه بر ترین متریال های مورد نیاز برای ساخت سازه می باشد و برای اجرای پروژه به حجم بالایی از این متریال نیاز است.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مصالح فروش خدمات فروش ویژه ای را در فروش آجر سفال در تهران برای خریداران محترم در نظر گرفته است. شما می توانید با خرید آجر سفال در تهران از خدماتی چون دریافت ضمانت اصالت، شیوه حمل و نقل سریع و تخفیفات ویژه در زمان های خاص بهره مند شوید. علاوه بر این ها پشتیبانی مصالح فروش در طی هفته آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما در حوزه خرید آجر سفال و انواع مصالح ساختمانی دیگر می باشند بنابراین اگر قصد دارید یک خرید مطمئن، با کیفیت و بی نقص را شکل دهید برای خرید آجر سفال به مصالح فروش مراجعه نمایید.

قیمت آجر سفال در تهران

آجر سفال از آن دسته مصالحی است که قیمت آن به طور تکی تعیین می شود بنابراین به هنگام خرید قیمت نهایی بر حسب تعداد آجرهایی که سفارش داده اید مشخص خواهد شد. بنابراین طبیعی ست که هرچه ابعاد پروژه عمرانی در حال اجرا وسیع تر باشد نیاز به خرید آجر سفال در حجم بیشتری وجود خواهد داشت و هزینه نهایی که برای شما رقم می خورد بیشتر خواهد بود.

آجر سفال به طور کلی به سه روش مختلف ساخته می شود که این سه روش عبارتند از روش دست ساز، روش دستی و روش قالبی که قیمت هر یک از آن ها با دیگری متفاوت است. آجر سفال قالبی دارای کیفیت و کارایی قابل قبولی می باشد و قیمت آن به نسبت بسیار مناسب است چرا که تولید آن هزینه کمتری برای تولیدکنندگان اصلی به دنبال دارد. آجر سفال صنعتی که به شیوه های مدرن تولید می شود دارای قیمت بیشتری است چرا که روش ساخت آن روشی مکانیزه و پیشرفته است و در ساخت آن از دستگاه های صنعتی استفاده می شود. بنابراین روش تولید آجر سفال بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

برای خرید حوض با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

درجه کیفی آجر سفال روی قیمت آن بسیار موثر است. آجر سفال را می توان در انواع ممتاز، درجه یک و درجه دو خریداری نمود که نوع ممتاز و درجه یک آن دارای کیفیت، مقاومت و سطح استاندارد بسیار بالایی است و وزن آن نیز به نسبت سایر نمونه ها سبک تر است. به طور کلی قیمت آجر سفال ممتاز بیشتر از نمونه های دیگر می باشد. بنابراین درجه کیفی آجر سفال را می توان عاملی تاثیرگذار در قیمت آن دانست. 

به طور کلی عناصر استفاده شده در روند ساخت آجر سفال را می توان عامل مهم و موثری در قیمت آن به شمار آورد. هر چند که پایه و اساس تولید آجر سفال خاک رس و آب می باشد با این حال در روند تولید این متریال به منظور افزایش مقاومت و کارایی از عناصر دیگر نیز استفاده می شود که تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد. این مورد را می توان تا حدی به رنگ و ظاهر آجر سفال نیز نسبت داد که تاثیر گذار در قیمت آن است. 

در واقع رنگ آجر سفال نشان می دهد که در این متریال از چه عناصری استفاده شده و در چه دمایی مورد پخت قرار گرفته است. هرچه رنگ آجر سفال به رنگ های سرد گرایش بیشتری داشته باشد نشان از این دارد که کیفیت و مرغوبیت بالاتری دارد و در شرایطی بهینه ای ساخته شده است.

از دیگر موارد مهم و تاثیرگذار در قیمت آجر سفال در تهران اندازه و ابعاد آجر سفال می باشد. به این ترتیب که هر چه ابعاد و اندازه آجر سفال بیشتر شود به همان نسبت قیمت یک واحد آن مقداری افزایش خواهد داشت. البته این به شرطی ست که سایر موارد چون شیوه ساخت و درجه کیفی آجر سفال ثابت بماند.

مورد دیگری که به طور مستقیم بر قیمت آجر سفال در تهران تاثیر گذار می باشد برند تولید کننده آجر است. برندهای مختلف که در واقع همان کارخانه های مختلف هستند هر کدام قیمتگذاری متنوعی روی متریال های برند خود صورت می دهند بنابراین به همین دلیل زمانی که قصد خرید آجر سفال در تهران را می کنید با قیمت های متنوعی روبرو خواهید شد. بخشی از این تفاوت به عوامل عنوان شده در بالا بستگی دارد و بخش دیگری به سیاست گذاری های برند تولید کننده بستگی دارد.

برای خرید آجر سفال در تهران با قیمت ایده آل و اقتصادی ما به شما خرید این متریال از مصالح فروش را پیشنهاد می کنیم چرا که مصالح فروش به واسطه ارتباط با بهترین برندهای تولید آجر سفال و ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان عواملی چون واسطه ها را میان برداشته و شما را مستقیما به تولیدکنندگان اصلی متصل می نماید بنابراین طبیعی ست که قیمت آجر سفال در این فروشگاه به نسبت سایر مراکز فروش دیگر قیمتی بسیار اقتصادی باشد.

اهمیت خرید آجر سفال از مصالح فروش

شاید برایتان سوال پیش آید که چرا باید اقدام به خرید آجر سفال از مصالح فروش نمایید و اصلا وجه تمایز این فروشگاه با سایر فروشگاه های عرضه مصالح چیست؟ بی شک تمایزاتی که در خرید آجر سفال از این فروشگاه با سایر مراکز فروش وجود دارد شما را برای خرید آجر سفال از مصالح فروش مجاب خواهد کرد. اگر در حوزه ساخت و سازهای عمرانی فعال باشید به خوبی می دانید که آجر سفال متریالی ست که به راحتی ترک می خورد و انواع ترک خورده ی آن در بازار فراوان است. 

تصور کنید متریال به این مهمی و پایه ای اگر در ساختمان ترک خوردگی داشته باشد چه بر سر سازه و مقاومت و دوام آن خواهد آمد؟ علت اصلی ترک خوردن آجر سفال آلودگی خاک رس به آهک در معدن می باشد. آجر سفال مورد عرضه در مصالح فروش پیش از ارسال و تحویل به مشتری توسط کارشناسان فنی مجموعه مورد بازبینی قرار می گیرد و از آنجایی که مصالح فروش بهترین متریال های درجه یک از برندهای اصیل و با کیفیت را در این فروشگاه به عرضه می رساند یقینا هیچ آثاری از ترک و بی کیفیت بودن را در این آجرها نخواهید دید. 

بنابراین با خرید آجر سفال از مصالح فروش نه تنها اعتبار و وجهه کاری تان به واسطه خرید مصالح با کیفیت به سطح بالاتری ارتقا پیدا خواهد کرد بلکه صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها برای شما به عمل خواهد آمد چرا که خرید آجر سفال شکسته و ترک برداشته بی شک شما را مجبور به خرید دوباره مصالح و پرداخت هزینه های چندباره خواهد کرد که به موجب آن متضرر خواهید شد. خرید آجر سفال از مصالح فروش مزایای پنهان زیادی برای شما به دنبال دارد که مهمترین آن را باید صرفه اقتصادی و بالا رفتن وجهه و اعتبار کاری دانست.

آجر سفال دارای تنوع بالایی می باشد و شما می توانید به انواع آن در مصالح فروش دسترسی داشته باشید بنابراین اگر قصد خرید آجر سفال در نمونه های مختلف را دارید می توانید با خیال آسوده به مصالح فروش مراجعه کنید و با دسترسی به انواع برندهای گوناگون در حوزه تولید آجر سفال، انتخاب خود را صورت دهید.

مورد مهم دیگری که خرید آجر سفال از مصالح فروش را به یک امتیاز بدل ساخته شیوه های سالم حمل و نقل آجر سفال و بسته بندی های اصولی و بی نقص این مجموعه می باشد که به موجب آن کوچکترین آسیب به مصالح وارد نخواهد شد و آجر سفال به سالم ترین نحو ممکن به دست تان خواهد رسید. آجر سفال بسیار ترد است و احتمال شکستن آن در حین حمل و نقل بالاست اما مصالح فروش به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش آجر سفال در تهران، این مصالح را به بهترین شیوه حمل به دست تان خواهد رساند. 

خرید اینترنتی آجر سفال

از جمله دغدغه های همیشگی سازندگان پروژه های عمرانی و ساخت و ساز این است که چگونه و از کجا اقدام به تهیه و تامین مصالح مورد نیاز در حجم بالا و قیمت اقتصادی نمایند در حالی که اعتماد به فروشندگان در این روزها کار آسانی نیست. بسیاری از تامین کنندگان بدقول هستند و یا با برندهای محدودی کار می کنند و از این بابت شما را در محدودیت خواهند گذاشت. اگر در این حوزه سررشته کمی داشته باشید به احتمال بسیار زیاد دچار چالش خواهید شد چرا که شیوه انتخاب آجر سفال خوب را از بد را نمی توانید تشخیص دهید و از این بابت ممکن است محصولی بی کیفیت و نامرغوب را خریداری کنید. 

این در حالی ست که مجموعه مصالح فروش اقدام به فروش اینترنتی آجر سفال در تهران نموده است و شما را از بابت نگرانی هایی که در این راستا خواهید داشت آسوده کرده است. شما می توانید پیش از خرید اینترنتی آجر سفال از مصالح فروش اقدام به دریافت مشاوره رایگان نمایید و از مشاورین و کارشناسان مصالح فروش سوالات خود را بپرسید. 

مشاورین ما در نهایت صبر و حوصله و دقت شما را در انتخاب بهترین آجر سفال یاری خواهند کرد. از طرفی به دلیل حذف واسطه ها و بهره گیری از شیوه های ارسال و حمل و نقل استاندارد، هزینه های پرداختی برای شما به حداقل خواهد رسید که خود نوعی سرمایه گذاری پنهان در پروژه های عمرانی می باشد. 

شما بدین واسطه نیاز به پرداخت هزینه، انرژی و زمان کمتری دارید و می توانید در عین خرید آجر سفال در تهران با قیمت مقرون به صرفه از ضمانت اصالت و مشاوره های رایگاه کارشناسان مصالح فروش بهره مند گردید. خرید اینترنتی آجر سفال از مصالح فروش می تواند موجبات آسودگی خاطر شما را از بابت کیفیت نهایی ساخت فراهم نماید. حفظ اعتبار و وجهه کاری شما نه تنها برای ما موجب افتخار است بلکه می تواند بهترین تبلیغ برای حرفه خود شما باشد.