اگر از محله های بسیار قدیمی در بافت سنتی شهر و دیارتان گذر کنید بی شک خانه هایی قدیمی ساز را مشاهده خواهید کرد که دیوارهای این خانه ها از آجرهای دست ساز با سطحی ناهموار و نه چندان زیبا از دیگاه زیبایی شناسی معاصر ساخته شده است. 

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

در حالی که ساختار این دیوارها حالی و هوایی نوستالژیک و روستیک به همراه دارد و از دید افرادی که به معماری کلاسیک علاقه دارند بسیار زیباست. این آجرها که اغلب در خانه های قدیمی و سنتی دیوارهای خانه را تشکیل می دهند و در نمای خانه به چشم می خورند آجرهای فشاری یا گری نام دارند.

آجر فشاری چیست؟

آجرهای فشاری در ساده ترین شکل ممکن از خاک رس و آب ساخته می شوند و از گذشته تا کنون یکی از پر کاربردترین انواع آجرها در ساختمان سازی بوده است به نحوی که بعد از روی کار آمد مصالح نوین ساختمان سازی همچنان دارای محبوبیت بالایی هستند و مورد استفاده قرار می گیرند. 

دلیل این امر نیز قابلیت باربری بالا، ارزان قیمت بودن و سهولت استفاده در هر منطقه و موقعیت جغرافیایی می باشد. از این نوع آجر هنوز هم در ساخت نمای خانه های روستایی استفاده می شود چرا که دارای ظاهری طبیعی و نوستالژیک بوده و شمایلی سنتی دارد.

برای خرید انواع آجر سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 آجر فشاری از جمله قدیمی ترین آجرهایی می باشد که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. آجر فشاری دارای ابعاد نسبی 22*10*5 می باشد با این حال این ابعاد ممکن است کمی متغیر باشد. اما چرا نام فشاری را روی این نوع آجر نهاده اند؟ دلیل نامگذاری آجر فشاری را باید در نحوه ساخت و پرداخت این نوع آجرها جویا شد. آجرهای فشاری را در حین قالب گیری و خشت زدن در قالب ها فشار می دهند تا گل آن شکل گیرد. 

هر چند که امروزه روز آجر فشاری توسط دستگاه های پرس تولید می شود و نقش دست در تولید آن ها کمرنگ شده. با این حال هنوز که هنوز است به این آجر، آجر فشاری گفته می شود که اغلب هم برای زیرسازی و سفت کاری استفاده می شود چرا که درصد نفوذ رطوبت در آن بسیار کم است و مقاومت بسیار بالایی را از خود نشان می دهد.

در گذشته از آجر فشاری برای ساخت دیوارهای باربر، بین تیرآهن ها، دیوارچینی طبقات، سقف طاق ضربی، دیوارهای حمال و دیوارهای جدا کننده استفاده می شد و همانطور که گفته شد در نمای خانه های سنتی نیز برای نماسازی مورد استفاده قرار می گرفت اما رفته رفته به علت تغییر ساختار سازه های امروزی دیگر نمی شد از آن به عنوان مصالح اصلی برای نماسازی استفاده کرد چرا که وزن بسیار سنگینی دارد بنابراین این نوع آجر را اغلب سازندگان برای ساخت فونداسیون و پایه های اصلی کار استفاده می کنند. 

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

هر چند این روزها استفاده از آجر فشاری در صنعت ساختمان سازی نسبت به گذشته ها کاهش پیدا کرده و این مصالح جای خود را به مصالح نوین ساخت و ساز داده با این حال باز هم کاربردهای اساسی و مشهودی در ساختمان سازی دارد و سازندگان برای اجرای بناهای مختلف به این متریال مهم و کلیدی احتیاج دارند.

آجر فشاری دارای انواع مختلفی می باشد که از جمله آن ها می توان به آجر فشاری سبز، آجر سفال جوش و آجر سفال خام اشاره کرد. آجر فشاری دارای دوام و ماندگاری بالایی می باشد و در برابر فشار می تواند مستحکم باقی بماند در واقع درصد شکنندگی آن بسیار کم است. 

این نوع آجر همچنین قیمت بسیار ارزانی دارد و می توان در تمامی مناطق ایران از آن استفاده کرد بنابراین استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف شما را دچار محدودیت نخواهد کرد در حالی که سایر متریال های ساختمان سازی بسیاری از مواقع سازندگان را در این راستا دچار چالش می کنند. 

مصالح فروش یکی از خوش سابقه ترین فروشگاه های فروش مصالح ساختمانی از جمله آجر فشاری در سطح ایران می باشد که با کیفیت ترین نمونه های این متریال را همراه با ضمانت اصالت به خریداران عزیز عرضه می دارد.

برای خرید انواع آجر ماشینی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکات مهم خرید آجر فشاری

یکی از مهمترین نکاتی که در حین خرید آجر فشاری باید به آن دقت کرد میزان نفوذ رطوبت در بافت آجر می باشد. از آنجایی که از آجر فشاری برای زیرکاری و سفت کاری استفاده می شود باید از بابت نفوذناپذیری رطوبت در بافت آن خیالی آسوده داشته باشید. بنابراین هنگام خرید آجر فشاری به این فاکتور دقت ویژه ای داشته باشید. 

آجر های فشاری شاید در ظاهر شباهت بسیار زیادی به هم داشته باشند و شما را گمراه کنند در حالی که دارای ویژگی های کیفی متنوعی هستند و درصد نفوذ رطوبت در آن ها متفاوت است. هر چه میزان نفوذ رطوبت در آجر فشاری کمتر باشد بی شک خرید بهتری را صورت داده اید. این نرخ بین 3 تا 7 درصد از حجم کل متغیر می باشد.

نکته دیگری که در حین خرید آجر فشاری باید به آن دقت کرد مقاومت آجر در برابر سرمازدگی می باشد. دقت داشته باشید که آجر فشاری قابلیت هدایت حرارتی بالایی دارد و به راحتی سرما و گرما را از خود عبور می دهد. بنابراین به تناسب نوع استفاده ای که از آجر فشاری دارید بایستی این فاکتور را در حین خرید مورد سنجش قرار دهید. هدایت حرارتی آجر فشاری به میزان تخلخل های آن بستگی دارد. 

بنابراین به هنگام خرید آجر فشاری باید این فاکتور را مورد سنجش قرار دهید. چنانچه قصد دارید برای مناطق سردسیر از آجر فشاری استفاده کنید باید این نکته را بدانید که این مصالح برای مناطق سردسیر چندان مناسب نیست چرا که موجب هدر رفت انرژی خواهد شد. با این حال در حین خرید آجر فشاری سوالاتی که در ذهن دارید را از کارشناسان بپرسید تا تمامی ابهاماتی که در این باره دارید مرتفع گردد.

رنگ آجر فشاری از دیگر نکاتی ست که حین خرید باید به آن دقت کنید. آجرهای فشاری دارای رنگ های مختلفی هستند و می توانند رنگ های روشن یا تیره داشته باشند. در واقع رنگ آجر فشاری می تواند زرد، قرمز یا رنگی ما بین این دو باشد. 

تغییر رنگ آجر فشاری به دمای پخت آجر، نوع خاک آجر و فرمول آن بستگی دارد. در واقع هر چه که رنگ آجر فشاری روشن تر باشد نشان از این دارد که آجر فشاری دارای کیفیت و دوام و مقاومت بالاتری می باشد. بنابراین اگر دوام و ماندگاری آجر فشاری برایتان بسیار مهم است سراغ آجرهایی بروید که دارای رنگ های روشن تر هستند.

مورد دیگری که در حین خرید آجر فشاری باید به آن دقت کنید سایز و ابعاد آجر فشاری می باشد. آجرهای فشاری هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی تولید می شوند بنابراین می توانند در ابعاد و سایز کمی با هم تفاوت داشته باشند. بسیار مهم است که به هنگام خرید آجر فشاری به ابعاد و ظاهر آجرها دقت داشته باشید. آجرهایی که دارای گوشه های شکسته و ظاهر ناهمسان هستند بی شک شما را در اجرای پروژه های عمرانی دچار چالش خواهند کرد. 

توقع نمی رود که آجرها همگی دارای شکل و ابعاد یکسان باشند اما باید دارای ظاهری نسبتا همسان و یکپارچه باشند تا در اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی با چالش مواجه نشوید. آنچه که مشتریان مصالح فروش را برای سال ها به این مجموعه پایبند کرده، دقت و اهمیت این مجموعه در ارسال مصالح با کیفیت و عاری از هر گونه ناهمسانی ظاهری و کیفی می باشد.

برای خرید انواع بلوک سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این نکته به ویژه زمانی که قصد دارید از آجر فشاری برای نمای ساختمان استفاده کنید اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. آجر فشاری مختص نمای ساختمان از لحاظ ظاهر، ویژگی های فنی، ویژگی های کیفی و تاب و توان تحمل فشار و وزن می تواند کمی متفاوت با آجر فشاری معمولی باشد. شما همچنین در مورد ظاهر آجر فشاری برای این نوع مصرف باید دقت بالاتر به خرج دهید.

آجرهای فشاری دارای انواع آجر قرمز، آجر ماشینی و آجر کوره ای می باشند که به هنگام خرید باید به نوع آجر دقت داشته باشید. هر کدام از این آجرها دارای ویژگی های ساختاری و شیمیایی متنوعی هستند و در شرایط مختلفی پردازش می شوند بنابراین تصور نکنید که تنها یک نوع آجر فشاری وجود دارد و برای ساخت ساختمان باید از همان یک نوع استفاده کنید. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پیش از خرید آجر فشاری باید نیازهای ساختمان را مورد سنجش قرار دهید و به این موضوع دقت کنید که مصالح مورد نیاز شما باید چه قابلیت ها و ویژگی هایی داشته باشند. مهم ترین فاکتوری که در این رابطه باید مد نظر قرار دهید شرایط اقلیمی و نوع آب و هوای منطقه ای می باشد که قصد استفاده از آجر فشاری در آن را دارید. سعی کنید آجر فشاری را متناسب با نوع شرایط اقلیمی همان منطقه انتخاب کنید.

برای خرید آجر فشاری باید به دوام و مقاومت آجر دقت داشته باشید و این موضوع به این باز می گردد که آجرها چه دمایی را در کوره تحمل کرده اند. هر چه آجرها دمای بیشتری را در کوره دیده باشند به همان میزان مقاومت و ماندگاری آن ها بیشتر خواهد بود. آجرهای فشاری برای زیرسازی و سفت کاری انتخاب می شوند بنابراین بسیار مهم است که ماندگاری و مقاومت بالایی در برابر فشار داشته باشند. به هنگام خرید آجر فشاری به این موضوع دقت ویژه داشته باشید.

مورد دیگری که به هنگام خرید آجر فشاری به آن باید دقت کرد، قیمت آجر فشاری می باشد. آجرهای فشاری عمدتا دارای قیمت ارزانی هستند و نسبت به سایرآجرهای دیگر دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند بنابراین برای خرید آن ها نیاز به پرداخت هزینه های سرسام آور نخواهید داشت. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با این حال دقت داشته باشید که قیمت آجر فشاری متناسب با کیفیت و مقاومت آن باشد. بدین منظور باید به فروشگاهی معتبر برای خرید آجر فشاری مراجعه کنید. مصالح فروش یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش مصالح در سطح کشور می باشد که می توانید در آن اقدام به خرید آجر فشاری با قیمت و کیفیت عالی نمایید. شما برای خرید آجر فشاری در اصفهان می توانید به فروشگاه مصالح فروش مراجعه کنید. 

فروش آجر فشاری اصفهان

با پیشرفت صنعت ساختمان سازی و روی کار آمد انواع و اقسام مصالح ساختمانی همچنان می توان آجر فشاری را پایه و بنیان اصلی ساخت ساختمان ها دانست. حتی در ساختمان های معاصر و امروزی نیز این مصالح کلیدی مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی آجر فشاری یکی از پر فروش ترین انواع آجرهایی می باشد که در بازار ایران به فروش می رسد. هر پروژه ساختمانی و عمرانی بی شک به این مصالح نیاز دارد. بنابراین جای تعجب نیست که سطح فروش آجر فشاری نسبت به سایر مصالح ساختمانی بسیار بالاتر می باشد. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دلیل فروش بالای آجر فشاری را می توان در قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد آن جستجو کرد. مقاومت فشاری بالا، قیمت ارزان و کاربرد گسترده در انواع موقعیت های جغرافیایی فارغ از نوع آب و هوای منطقه از جمله این موارد می باشد که در فروش بالای آجر فشاری تاثیر گذار بوده. فروش آجر فشاری در اصفهان توسط مصالح فروش؛ یکی از بهترین و معتبرترین مجموعه های فروش مصالح ساختمانی صورت می پذیرد.

حتی در مرطوب ترین مناطق ایران و شهرهای شمالی نیز از آجر فشاری به دلیل مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی و رطوبت استفاده می شود. این مصالح مقاومت مکانیکی بسیار بالایی دارد و در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم می باشد. دوام و ماندگاری آجر فشاری چیزی در حدود 200 سال می باشد بنابراین نسبت به بسیاری از مصالح دیگر ماندگاری بالاتری دارد. چنانچه به ساختمان های قدیمی نگاهی بیاندازید متوجه خواهید شد که اسکلت آن ها که از آجر فشاری بود همچنان پای بر جا باقی مانده و این نشان از مقاومت بالای این مصالح دارد. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بیضی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما می توانید در هر زمان از سال از آجر فشاری استفاده کنید. این مصالح چسبندگی فوق العاده ای با آب دارد و قادر است با ملات سیمانی به راحتی در محل خود فیکس شود. این موارد در واقع همگی از دلایل فروش بالای آجر فشاری می باشد.

مصالح فروش یکی از حرفه ای ترین و معتبرترین مراکز فروش مصالح در سطح کشور می باشد که اقدام به عرضه با کیفیت ترین مصالح ساختمانی از جمله آجر فشاری در اصفهان نموده است. شما می توانید برای خرید آجر فشاری به مرکز فروش مصالح فروش مراجعه کنید و با دریافت مشاوره از کارشناسان مجموعه اقدام به خرید مصالح مورد نیاز خود در حجم و نوع دلخواه تان نمایید.

بی شک ایمنی و بی ضرر بودن مصالح برای سلامتی انسان به ویژه در عصر جدید یکی از مهمترین فاکتورهایی ست که برای خرید مصالح مورد توجه قرار می گیرد. آجر فشاری یکی از مصالحی ست که فاقد عناصر شیمیایی و ناخالصی های آسیب رسان برای سلامتی انسان می باشد بنابراین هیچ گونه آسیبی نه برای محیط زیست و نه برای سلامتی انسان نخواهد داشت. کما اینکه بسیاری از مصالح نوین دارای خواص شیمیایی مضر هستند و نمی توان از آن ها به عنوان مصالحی دوستدار محیط زیست استفاده کرد. این آجرها همچنین قابلیت بازیابی دارند و در چرخه طبیعت می توان آن را بازیافت نمود.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن زیر پله با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت ارزان آجر فشاری نسبت به مصالح دیگر آن هم در حال و اوضاع اقتصاد امروز موجب شده تا اغلب سازندگان ساختمان و پروژه های عمرانی سراغ آجر فشاری بروند. این مصالح حتی نسبت به سفال و دیگر آجرها نیز قیمت بسیار کمتری دارد. بنابراین از دلایل فروش بالای آن آن می توان به قیمت ایده آل و اقتصادی اش نیز اشاره کرد. مصالح فروش یکی از معتبرترین مراکز فروش متریال های ساختمان سازی می باشد و فروش آجر فشاری را به عنوان یکی از قسمت های فروش در لیست خدمات خود گنجانده است.

قیمت آجر فشاری در اصفهان

اگر در حیطه ساخت و ساز ساختمان و اجرای پروژه های عمرانی دستی بر آتش داشته باشید به خوبی می دانید که قیمت مصالح تا چه حد در بازار دچار نوسان می شود. قیمت آجر فشاری نیز همانند قیمت سایر مصالح از این قاعده مستثنی نیست. برای اطلاع از قیمت آجر فشاری در اصفهان بایستی اقدام به دریافت نرخ از فروشندگان مختلف نمایید. در این راستا ممکن است با نرخ های مختلفی روبرو شوید و برایتان سوال مطرح شود که چرا قیمت آجر فشاری در اصفهان توسط فروشندگان مختلف متفاوت است. 

برای خرید هبلکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

قیمت آجر فشاری در واقع بسته به اینکه در چه کارگاه و کارخانه ای و با چه نوع مواد اولیه ای ساخته می شود متفاوت خواهد بود. بنابراین قیمت آجر فشاری در اصفهان با توجه به نوع آجر فشاری و کیفیت تولید آن می تواند متغیر باشد. آجر فشاری دارای انواع مختلفی می باشد که در بالا به آن ها اشاره ای کوتاه شد. 

آجر فشاری بر سه قسم آجر فشاری سبز، آجر سفال جوش و آجر سفال خام می باشد و هر کدام این سه نوع آجر فشاری دمای خاصی را در کوره می بینند و دوام و مقاومت مختلفی در برابر فشار و نفوذ رطوبت دارند. بنابراین طبیعی ست که قیمت آجر فشاری به نوع آن نیز بستگی داشته باشد.

آجر فشاری در قالب تن به فروش می رسد بنابراین برای خرید آن می توانید روی هر تن حساب کنید که چه تعداد آجر فشاری را در بر می گیرد. تعداد آجر فشاری در هر تن از این مصالح چیزی در حدود 400 تا 500 عدد می باشد. بنابراین سعی کنید با توجه به نیاز پروژه اقدام به خرید آجر فشاری نمایید. چنانچه در این باره کمی سردر گم هستید کارشناسان مصالح فروش در حین خرید آجر فشاری شما را یاری خواهند کرد و نیازتان را برآورد می نمایند. 

دقت داشته باشید که با خرید انواع مصالح از جمله آجر فشاری از مصالح فروش می توانید از تخفیفات مناسبتی استفاده کنید. این تخفیفات تا سر حد 30 درصد نیز پیشروی خواهد کرد بنابراین می توانید آجر فشاری را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از سایر فروشگاه ها خریداری نمایید.

برای خرید آبنما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

این روزها آجر فشاری توسط ماشین آلات ساخته می شوند. در واقع آجر فشاری نمونه ای سنتی از آجر می باشد که به صورت دستی، سنتی و ماشینی تولید می شود بنابراین نحوه تولید این نوع آجر نیز در قیمت آن تاثیرگذار می باشد. هر چند که عمده تولید آجر فشاری توسط دستگاه های پرس صورت می پذیرد و نمونه های دستی آن رو به منسوخ شدن رفته اند.

به طور کلی قیمت آجر فشاری به صورت تنی محاسبه می شود در حالی که قیمت آجرهای دیگر از جمله آجر ماشینی به صورت عددی و تکی محاسبه می گردد. بنابراین برای خرید آجر فشاری و محاسبه قیمت آن باید قیمت را بر حسب حجم و مقدار خریداری شده محاسبه نمایید نه تعداد آجرهایی که خریده اید. همین موضوع می تواند روی مقرون به صرفگی آجر فشاری تاثیر زیادی داشته باشد. 

برای خرید حوض با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

برای اطلاع از قیمت آجر فشاری در اصفهان نیز باید قیمت ها را بر حسب تن مورد مقایسه قرار دهید. مصالح فروش به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش مصالح ساختمانی در اصفهان، آجر فشاری را با قیمتی بسیار مقرون به صرفه در شرایط و اوضاع اقتصادی کشور ارائه می دهد. کافی ست بعد از دریافت قیمت آجر فشاری در مصالح فروش، این نرخ را با سایر فروشگاه های اصفهان مقایسه کنید تا متوجه اقتصادی بودن قیمت این مصالح در این فروشگاه شوید.

بی شک در حوزه ساخت و سازهای عمرانی باید ایمنی و کیفیت را در درجه اول از اولویت ها قرار داد و آن را فدای کیفیت نکرد با این حال برای خرید آجر فشاری با کیفیت و درجه یک نیاز به پرداخت هزینه های هنگفت نخواهید داشت چرا که مصالح فروش بستری ایده آل را برای شما عزیزان مهیا کرده است تا با بهترین قیمت بتوانید اقدام به خرید آجر فشاری نمایید و از کیفیت و تنوع بالا بهره مند شوید. قیمت آجر فشاری در مصالح فروش به دلیل تغییرات قیمت روزانه دستخوش نوسان می شود و برای اطلاع از این قیمت باید با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

برای خرید گچ و سیمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اهمیت خرید آجر فشاری از مصالح فروش

بی شک بهره مندی از قیمت های اقتصادی و کیفیت ایده آل برای سازندگان پروژه های عمرانی آن هم در شرایط فعلی یکی از مهمترین اولویت ها می باشد. سازندگان ترجیح می دهند تا جای ممکن در صرف هزینه های ساخت و ساز صرفه جویی کنند و در عین حال ایمنی و کیفیت بالایی را برای ساختمان رقم بزنند. مصالح فروش با علم به این موارد سعی در عرضه آجر فشاری با قیمت اقتصادی و کیفیت بسیار بالا نموده است تا سازندگان پروژه های عمرانی بتوانند بالاترین میزان صرفه اقتصادی را در پروژه های خود رقم بزنند و در عین حال از ایمنی و کیفی بالای ساخت خیالی آسوده داشته باشند.

برای خرید ایزوگام با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

با وجود گذر زمان از گذشته تا کنون هنوز هم که هنوز است برای ساخت دیوارهای ویلا و خانه های ویلایی از آجر فشاری استفاده می شود. استفاده از این نوع آجر چه در مناطق شمالی و مرطوب و چه در مناطق جنوبی و گرم و خشک دارای کاربرد بالایی می باشد. بنابراین در حال ساخت ویلا در هر منطقه ای که باشید بی شک به آجر فشاری احتیاج خواهید داشت. ساخت و ساز ویلا این روزها هزینه های زیادی را روی دست سازندگان می گذارد. تا جایی که دیگر استفاده از متریال های نوین نماسازی و متریال های گران قیمت برای بسیاری از سازندگان مقدور نیست.

 اگر به دنبال دیوارچینی در حیاط ویلا هستید و می خواهید در عین سادگی و زیبایی با هزینه ای مقرون به صرفه این عملیات را صورت دهید خرید آجر فشاری از مصالح فروش را به شما پیشنهاد می کنیم. این مجموعه با دارا بودن بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه فروش انواع مصالح ساختمانی از جمله آجر فشاری، مصالحی بسیار با کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و پیش از ارسال مصالح و رساندن آن ها به دست شما بررسی های لازم را جهت تضمین کیفیت و اصالت مصالح صورت می دهد.

برای خرید شیرآلات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چنانچه در خرید آجر فشاری دارای مهارت و تبحر خاصی نیستید و نمی توانید انواع آن را برای نیازهای مختلف پروژه شناسایی کنید می توانید از کارشناسان و مشاورین حرفه ای در مجموعه مصالح فروش کمک بگیرید تا بهترین خرید را صورت دهید. مشاورین مصالح فروش آماده ارائه پشتیبانی و مشاوره در حوزه خرید آجر فشاری به شما عزیزان می باشد. 

آنچه که باعث دلگرمی خریداران در طی این سال ها شده است همراهی و مشاوره همیشگی مصالح فروش به آن ها در حین خرید و حتی پس از طی کردن مراحل خرید می باشد. هدف ما فقط فروش مصالح به شما نیست بلکه سعی ما در این است تا شما را یاری کنیم سازه هایی محکم، زیبا و ایمن را تحویل خریداران دهید و زمین آبادتر را تحویل دهید.

خرید اینترنتی آجر فشاری

آجر فشاری یکی از قدیمی ترین مصالحی می باشد که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده بوده و همچنان نقشی پر رنگ در این حوزه دارد. هر چقدر هم که مصالح نوین روی کار آیند و به بازار معرفی شوند، آجر فشاری یا آجر گری همچنان نقش کلیدی خود را در پروژه های عمرانی حفظ خواهد کرد. بنابراین همانطور که می بینید آجر فشاری نه تنها از صنعت ساختمان سازی حذف نشده است بلکه توانسته نقش کلیدی خود را حفظ کند از این رو خریداران و سازندگان سازه های عمرانی هنوز هم به دنبال خرید آجر فشاری می باشند تا پروژه های عمرانی خود را تکمیل کنند.

هدف اصلی سازندگان از استفاده از آجر فشاری نه تنها مقاومت بالای آجر فشاری در برابر رطوبت و فشار می باشد بلکه هدف اصلی دیگری را نیز دنبال می کنند و آن بهره مندی از قیمت اقتصادی آجر فشاری است. سازندگان می توانند با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه اقدام به خرید اینترنتی آجر فشاری از مصالح فروش نمایند. شاید برایتان عجیب باشد که مگر می شود آجر فشاری را به صورت اینترنتی خریداری کرد؟

باید گفت که این روزها افراد حتی بزرگترین معاملات خود را نیز به صورت اینترنتی شکل می دهند. خرید اینترنتی آجر فشاری هم یکی از آن خریدهایی ست که سازندگان در شرایط خاص آن را به خرید حضوری ترجیح می دهند. شما می توانید بدون نیاز به طی کردن مسافت های طولانی و سر زدن به فروشگاه های مختلف جهت بررسی و سرکشی از مصالح و بررسی کیفیت آن ها یکراست به فروشگاه مصالح فروش با نماد اعتماد الکترونیک مراجعه کنید و اقدام به خرید اینترنتی آجر فشاری و انواع مصالح نمایید. این فروشگاه بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه فروش آجر فشاری و مصالح گوناگون دارد و بی شک یکی از معتبرترین مراکز فروش مصالح در سطح ایران می باشد.

استفاده از آجر فشاری همانطور که گفته شد در سفت کاری و زیرسازی کاربرد بیشتری دارد با این حال بسیاری از سازندگان ترجیح می دهند با توجه به سلیقه و خواسته صاحب اصلی پروژه اقدام به استفاده از آجر فشاری در نمای سازه نمایند. این نوع مصالح هر چند که کاربرد کمی در نمای ساختمان دارد و به دلیل وزن بالا از آن استفاده نمی شود اما در ساخت دیوارهای ویلا و خانه های حیاط دار همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

مصالح فروش به عنوان یکی از فروشندگان مصالح آن هم به صورت اینترنتی کار شما را آسان کرده و آجر فشاری را با کیفیت و قیمتی ایده آل در اختیاز شما عزیزان قرار داده. بنابراین اگر دستی در ساخت پروژه های ساختمانی دارید و می خواهید مصالح اصیل و با کیفیت با ایمنی بالا خریداری کنید می توانید اقدام به خرید اینترنتی مصالح از جمله آجر فشاری نمایید. 

مصالح فروش خدمات فروش بی نظیری را در این فروشگاه برقرار ساخته که از جمله آن ها می توان به پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و ضمانت اصالت مصالح اشاره کرد. شما در واقع با خرید آجر فشاری و انواع مصالح از مصالح فروش به نوعی ضمانت اصالت مصالح را نیز دریافت می کنید که خود مهر تایید محکمی بر کیفیت بی نظیر مصالح می باشد.

هر آنچه که از نکات خرید آجر فشاری در این مطلب عنوان شد پیش از خرید آجر فشاری از مصالح فروش توسط کارشناسان ما مورد بررسی قرار می گیرد و در واقع محصولی به دست تان خواهد رسید که از تمامی فیلترهای کنترل کیفی و مشخصه های فیزیکی عبور کرده باشد. 

چنانچه در خرید آجر فشاری حساسیت های خاصی دارید و می خواهید آجر فشاری با قابلیت های ویژه و قیمت ایده آل خریداری کنید بی شک خرید اینترنتی آجر فشاری از مصالح فروش را به شما توصیه می کنیم چرا که نه تنها برای شما صرفه اقتصادی بالایی به همراه خواهد داشت بلکه شما را از بررسی نکات کیفی و سردر گم شدن در بین خرید انواع آجر فشاری بی نیاز خواهد کرد.