مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

درباره ما

ما کار خود را از سال 90 شروع کرده ایم. در ابتدا اسم مجموعه ما بازرگانی جاویدان بود و پس از دو سال با ثبت شرکت به نام جهان جاویدان یزد(شماره ثبت 14472، ثبت شرکت های یزد) کار را در فرم حقوقی و ثبت شده پیش برده ایم. مدیر عامل شرکت آقای فرهاد بخشی می باشد. مدیریت فروش نیز بر عهده آقای فرزاد بخشی است.
ما محصولات متنوعی را عرضه می کنیم. ما تمام توان و تخصص خود را بر رفع کلیه نیاز های ساختمانی فعالان ساخت و ساز گذاشته ایم.
محصولاتی که ما به شما عرضه می کنیم محصولات اقتصادی است. منظور از محصول اقتصادی محصولی است که با دارا بودن کیفیت مناسب و قابل قبول قیمت مناسب و منصفانه ای نیز داشته باشد و شما هزینه اضافه ای بابت اسم و رسم خاص و دهان پرکن ندهید. اینکه چه محصولی این ویژگی را دارد تخصص ماست و شما می توانید با اعتماد به ما بهترین انتخاب را داشته باشید.
ما همچنین یک صفحه اختصاصی اینستاگرام با ایدی masalehforoosh@ برای آموزش و اطلاع رسانی در خصوص مصالح نوین راه اندازی کرده ایم که می توانید از آن بازدید کنید.