5 نکته مهم در بازسازی سرویس بهداشتی

یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن پرداخت؛ مراقبت از مکان هایی است که در معرض آب قرار دارند مانند دستشویی و حمام و یا نواحی که سینک ظرف شویی در آشپزخانه قرار دارد، بنابراین این رطوبت را باید جدی گرفت که همه دیوار یا کاشی ها را در بر می گیرد بنابراین باید به آن فکر کرد و درباره ی آن بسیار مصر بود. برای هزینه هم که باید خدمتتان عرض کنیم که هرآن بخش سرویس بهداشتی را بخواهید تغییر دهید هزینه ی خودش را دارد، چه از نظر زیر ساخت چه از نظر ویژگی های زیبایی سازی مانند روشویی یا کاشی یا کمد دستشویی و... برای اطلاعات بیشتر با مصالح فروش همراه باشید.

1_ تعویض ویژگی های ظاهری برای زیبایی

  1. تعویض شیرآلات: یکی از مهم ترین تغییراتی که در بازسازی سرویس بهداشتی صورت می گیرد تعویض شیرآلات است که برای راحت شدن استفاده از آب می توان از آن ها استفاده کرد. همچنین علاوه بر کاربرد بسیار مناسب شرایط زیبایی سازی و مدرن بودن را به سرویس بهداشتی ما می دهد.
  2. نصب کمد و روشویی: برای تغییرات بهتر و کاربردی تر اگر دستشویی شما کمی بزرگ باشد در حد یک کمد دستشویی می توانید به راحتی آن را سفارش دهید و وسائل بهداشتی خود را داخل آن قرار دهید علاوه بر کاربرد؛ باعث مدرن شدن و زیبایی سازی هم می شود.
  3. نصب توالت فرنگی: شاید در خانه یک یا دو فرد سالمند داشته باشید که دکتر بنابه دلایلی توصیه داشته است که باید از توالت فرنگی استفاده کنید، و شما برای تهیه و نصب که اقدام می کنید این هم می تواند نوعی تغییر در بازسازی سرویس بهداشتی باشد. و به آن ربط پیدا می کند.
  4. نصب کاشی های جدید: بسیاری از افراد بعد از چند وقت استفاده از سرویس بهداشتی تصمیم به بازسازی سرویس بهداشتی می گیرند که یکی از تغییرات می تواند استفاده از کاشی های جدید باشد. بسیاری از کاشی ها ضد آب هستند و از نفوذ آب به دیوار جلوگیری می کنند بنابراین برای تغییرات مهم می توانید از کاشی های جدید برای این امر از طریق مصالح فروش اقدام نمایید.
  5. استفاده از رنگ های مناسب: برای تغییرات و بازسازی سرویس بهداشتی بهتر است از رنگی مناسب برای خرید کمد و کاشی و ست سرویس بهداشتی استفاده کنید که در حال هم زیبا باشد هم رنگ ها به هم بخورد و هم رنگی مناسب داشته باشد.
  6. حمام: برای حمام هم خیلی از افراد اگر حمام های بزرگی داشته باشند بسیار علاقه مند به استفاده از وان حمام می باشند می توانید اگر امکانش را داشته باشید از یک وان بزرگ زیبا در محیط سرویس های بهداشتی خود استفاده نمایید، اگر حمام و توالت یکی باشند باز هم برای تغییرات بسیار خوب می توانید به منظور بازسازی سرویس بهداشتی و زیباسازی از روش هایی استفاده کنید مثلا روشویی و کمد و وان حمام تقریبا از یک سبک باشند یا از یک مدل باشند در واقع ست باشند می توانید استفاده کنید با رنگ کاشی هایی تقریبا ضد آن ها می توانید تغییرات بسیار بزرگی را در سرویس بهداشتی خود رقم بزنید. برای شیر آلات حمام هم بسیار مدل های زیبایی برای راحتی در وان وجود دارد. اگر شرایط استفاده از وان را ندارید می توانید برای حمام کاشی ها را تغییر بدهید و شیرآلات را هم مطابق سلیقه و استفاده ی خود تغییر دهید. برای تغییرات سعی کنید فکر شده پیش بروید و از هزینه های الکی جلوگیری کنید با مصالح فروش همراه باشید.

برای خرید کاشی و مشاهده لیست قیمت انواع کاشی کلیک کنید.

2_ تخریب موارد مورد نظر در بازسازی سرویس بهداشتی:

برای تغییرات در ابتدا باید به شما گفت که حتما ازفردی که تکنسین می باشد استفاده کنید تا موارد را به صورت اصولی حذف سازد. در ابتدا شما باید کاشی ها را بردارید و برای حذف سینک هم باید به لوله ها دقت کنید از این جهت که برخی اتصالات را باید قطع کنید. برای قطع هر چیزی باید بسیار از نکات ایمنی را در نظر داشته باشید که با وجود یک تکنسین تمامی موارد حل می شود و نیازی به مشکل نخواهید داشت. مثلا باید لوله های اصلی را بررسی کنید و از نظر اینکه نشتی داشته باشد باید بسیار مورد توجه قرار دهید پس باید ترمیم کنید.

برای خرید کاشی و سرامیک با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

3_ تعویض روکش کاشی سرویس بهداشتی

برای اینکه کا سخت تر نباشد از جهت تغییر خود کاشی ها چه در دیوار و چه در کف زمین می توانید از روکش های کاشی به منظور راحت تر بودن استفاده نمایید. می توانید این کار را مطابق سلیقه  خود اعمال نمایید، فقط همانگونه که در بالا گفته شد از رنگ و طرحی بسیار مناسب برای این کار استفاده نمایید تا همیشه زیبا بماند و هرگز بعد از مدتی باعث این نشود که از انتخاب رنگ آن پشیمان شده باشید. پس نکات گفته شده را رعایت کنید.

برای خرید موزائیک و کفپوش با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

4_ کفپوش مناسب به منظور بازسازی سرویس بهداشتی

کفپوش بسیار مهم می باشد مثلا اگر در خانه ایی آپارتمانی زندگی می کنید کفپوش مناسبی نداشته باشید همسایه های پایینی بسیار اذیت می شوند عذاب می کشد، باید از کفپوش هایی ضد آب و ضد رطوبت استفاده کنید که نه دیوار نم داشته باشد و نه خسارتی به همسایه ی شما بزند، بدی رطوبت در حرکت کردن آن است، درواقع رطوبت حرکت می کند. قبل از انتخاب کفپوش سالم باید از وجود عایق بندی رطوبتی در کف زمین اطمینان حاصل کنید.

برای خرید گچ و سیمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

5_ دیوار پوش مخصوص سرویس بهداشتی به منظور بازسازی سرویس بهداشتی

دیوار پوش هم بسیار می تواند در مقابل رطوبت را بگیرد، و نظافت را به راحتی برای افراد خانه به ارمغان بیاورد، درواقع مانند کفپوش عمل می کند، می توانید برای انتخاب دیوار پوش ها از متریال های تعددی مطابق سلیقه و میزان هزینه تان استفاده نمایید، مانند تایل های سنگی، لمینیت، PVC، شیشه و... برای تغییرات مانور های زیادی می توانید بدهید و دستتان باز است، و می توانید با کمک مصالح فروش تغییرات زیادی را در خانه ایجاد کنید؛ برای تغییرات و باز سازی می دانید که بسیار به مصالح فروش وابسته خواهید بود ابتدا از این نظر که نیاز به مشاوری جهت مشاوره دادن نیاز دارید و مصالح فروش در همه جا کنار شما خواهد بود.