مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

مصالح فروشی در تهران

کمی صبر کنید...

مصالح فروشی در تهران

امروز با کمک مصالح فروش که مصالح فروشی در تهران است میخواهیم انواع مصالح را چه ازنظر کاربرد، چه از نظر قیمت در این مقاله بررسی کنیم. مصالح ساختمانی بسیار مورد استفاده ما قرار می گیرند، در واقع از گذشته های دور وقتی انسان آموخت که می تواند برای خود خانه ایی بسازد سعی در تولید مصالح در محیط زیست خود کرد و سپس خانه هایی برای خود ساخت، امروزه هم مصالح برای ساخت و ساز بسیار کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. 

در واقع مصالح ساختمانی مصالحی هستند که در ساخت و ساز؛ سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، در ساخت یک ساختمان از مصالح مختلفی استفاده می شود که طبیعی یا مصنوعی و خام یا ترکیبی هستند و همگی دارای ویژگی های که منحصر به فرد هستند. آشنایی با این مصالح هنگام ترسیم نقشه های ساختمانی و اجرای آنها ضروری است، بنابراین فعالان ساختمانی مانند مهندسین عمران، مهندسین معمار و... باید به خوبی با مواد و مصالح ساختمانی آشنا باشند تا بتوانند سازه ای مستحکم و بادوام بسازند. 

متداول ترین مصالحی که در گذشته تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و در صنایع معماری و ساختمان جایگاه خود را حفظ کرده اند، چوب ، سیمان ، فلز، آجر و بتن هستند. این مصالح به دلیل استحکام به صرفه فوق العاده بالا در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و در دنیای مدرن امروزی مصالح ساختمانی جدیدی توسط صنعت گرانی ساخته می شود که به نسبت مصالح قدیمی دارای مهارت و مزیت های زیادی هستند. بنابراین برای فهم بیشتر مطالب فوق با بهترین مصالح فروشی در تهران یعنی مصالح فروش همراه باشید.

1_ مصالح ساده:

در توضیح مصالح ساده  می بینیم که مصالح ساده را به دو بخش تقسیم می کنند. 1_ مصالح طبیعی 2_ مصالح مصنوعی. البته که مواد تشکیل دهنده آنها مشابه هستند، موادی مانند ماسه ، آجر ، سیمان و بلوک ها مواد ساده محسوب می شوند.

2_ مصالح مرکب:

مصالح مرکب یا مصالح کامپوزیتی را مواد طبیعی یا مصنوعی می گویند. که در ساخت آنها از مواد مختلف استفاده می شود، ملات ، بتن و ایزوگام که جز مواد و مصالح کامپوزیتی هستند.

3_ مصالح پیش ساخته شده:

مصالح پیش ساخته همانطور که از نامش پیداست؛ در کارخانه ها یا کارگاه های مختلف تولید شده و سپس به محل پروژه آورده شده و مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از مصالح پیش ساخته شده هزینه کلی پروژه و زمان اجرای آن را کاهش می دهد. کاهش میزان ضایعات ساختمان نیز گامی موثر در جهت حفاظت از محیط زیست می باشد. در حالی که این مواد ممکن است انعطاف پذیری قابل تغییر نداشته باشند و مراحل اولیه طراحی و تولید آنها زمان بر است، اما نمی توان اهمیت و کارایی پیش ساخته را در ساخت و ساز نادیده گرفت. بتن پیش ساخته، دیوار بتنی پیش ساخته، کاشی و سرامیک، بلوک و آجر از جمله موادی هستند که در کارخانه ساخته می شوند و سپس به سازندگان ارسال می شوند. با مصالح فروش همراه باشید برای آشنایی بیشتر با مصالح ساختمانی.

مصالح ساختمانی کاربرد آن ها:

1_ خاک رس:

خاک ترکیبی از مواد معدنی عالی است که در اثر هوازدگی و تخریب سنگها ایجاد می شود. خاکها به دو دسته چسبنده و غیر چسبنده و دارای دانه ریز یا درشت تقسیم می شوند. نوع آن بستگی به شرایط آب و هوایی، نوع سنگ اولیه، فعالیت موجودات زنده و منطقه جغرافیایی دارد خاک رس یکی از نوع خاک های چسبناک است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این خاک حاصل فرسایش سنگهای دگرگونی و آذرین است و به دلیل دانه های بسیار ریز می باشد که به عنوان کلوئید نیز شناخته می شود. با مصالح فروش همراه باشید.

2_ سیمان:

یکی از دیگر مصالح پر مصرف که می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد سیمان می باشد. که از ترکیب آلمینیوم اکسید و سیلیسیم ساخته می شود، سیمان همانطور که می دانید بسیار نرم می باشد  و به را حتی در بازار ارائه می گیردد، برای مقاوم سازی سازه ها سیمان را با آب مخلوط می کنند که بتون ساخته می شود.

3_ سنگ:

یکی از مصالحی که از زمان های قدیم در ساختمان سازی استفاده می شده است سنگ است. سنگ یک ماده جامد و سخت است که از یک یا چند کانی تشکیل شده است و به سه دسته کلی از سنگهای آذرین، سنگ های رسوبی و سنگ های دگرگون تقسیم می شود. عنصر اصلی همه سنگ ها سیلیس است، اما بسته به شرایطی که در آن تشکیل شده اند حاوی مواد معدنی و اجزای مختلفی هستند.

 یکی از مزایای استفاده از این مواد در دسترس بودن آن است. انواع مختلفی از سنگ ها وجود دارد که با توجه به استحکام و کارایی مورد نیاز انتخاب شده است و در مصالح مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. سنگ های موجود در طبیعت عبارتند از گرانیت، سنگ مرمر، کوارتزیت، ماسه سنگ ، گابرو و دیوریت می باشد. در صنعت ساختمان سازی، سنگ ها به دو صورت طبیعی یا خام و غیر طبیعی یا مورد استفاده قرار می گیرند.

 سنگ های طبیعی همان سنگ های رودخانه، سنگ های لاشه ایی، سنگ های لایه ای و سنگ های کوهی هستند، سنگ های تراشیده شده سنگ هایی هستند که بسته به کاربرد آنها به روش های مختلف کار می شوند، این نوع سنگ شامل تخته سنگ، سنگ چند وجهی، سنگ دو تیشه می باشد. تنوع سنگ ها باعث شده است که از این ماده در مکان های مختلف استفاده شود. موارد استفاده از این مواد مقاوم و با دوام عبارتند از تونل، پل، کف، فونداسیون، نما، کف سازی سنگ چینی، دکوراسیون داخلی و ساخت پله استفاده شود.

چوب:

چوب موادی است که از دل طبیعتوجود دارد. از این ماده در ساخت عناصری که در ساختمان استفاده می شود به راحتی می توان استفاده کرد. در ساخت اکثر ساختمان ها و در طیف گسترده ای از شرایط آب و هوایی، این ماده کاربرد و کارایی خاصی در این شرایط دارد. چوب انواع مختلفی دارد، بنابراین کیفیت انواع مختلف چوب با یکدیگر متفاوت است. چوب از نمونه های متفاوتی می تواند باشد. بنابراین، انواع مختلف چوب در کاربری های مختلف استفاده می شود. بد نیست بدانید یکی از عواملی که بر کیفیت چوب تأثیر می گذارد، شرایط رشد است آن می باشد. به طور کلی می توان چوب را به دو دسته چوب طبیعی و مصنوعی تقسیم کرد.

چوب طبیعی چوب درختان جنگلی است که رنگ و بافت طبیعی دارد و در انواع مختلف  از آن وجود دارد. چوب مصنوعی نتیجه پردازش چوب طبیعی است و به دلیل مقاومت در برابر نفوذ آب، گرما ، گرد و غبار و تنوع بالای آن، امکانات کاربرد بیشتری نسبت به چوب طبیعی دارد. قیمت چوب مصنوعی در مقایسه با چوب طبیعی ارزان تر است. این ماده ای است که در انواع مختلف مانند ام دی اف ، پلی وود، نئوپان و اچ دی اف تولید می شود و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. چوب برای اهداف مختلف ساختمانی از جمله ساخت در و پنجره، عناصر سازه ای ساختمان، نمای ساختمان ، کف، روکش دیوار، پله و تیرهای چوبی استفاده می شود.

آجر:

آجر ماده ای است که به طور گسترده در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود، که در گذشته با پختن خاک رس به دست می آمد، آجرهای مورد استفاده در گذشته به صورت دستی و ماشینی ساخته می شد و مصرف کننده به راحتی از آن استفاده می کرد. آجر را می توان یکی از قدیمی ترین مصالح ساختمانی دانست که از خاک رس و سایر مصالح در کوره های آجر در دمای بالا ساخته شده است. بسته به مواد اولیه و کاربرد آن، آجرها در کوره های مختلف از جمله کوره هافمن ، کوره های تونلی و ... حرارت می بینند. با مصالح فروش همراه باشید.

انواع آجر:

از اهمیت آجر می شود به آن اشاره داشت که آجر برای صنعت ساختمان ساز و پل سازی و... استفاده می شود. آجر قدمت چندین هزار ساله دارد که نیاکانمان از این نوع مصالح برای ساخت و ساز استفاده می کردند. اجر مانند نوعی سنگ عمل میکند که بسیار مقاوم است. آجر ها با ظاهری توپر، توخالی و متخلخل ساخته می شوند و هرکدام دارای ویژگی های مخصوصی هستند. باید بدانید که از جمله ویژگی های یک آجر با کیفیت این است که مقاومت خوبی داشته باشند و متریالی که برای ساخت آن ها استفاده می شود کاملا ارگانیک باشد. که همین امر باعث خوب پخته شدن و زود آماده شدن می باشد. درصد  جذب آب در این آجر های با کیفیت بسیار پایین است و این نکته ی بسیار خوبی می تواند باشد. همچنین آجر ها از نظر ظاهری دارای بافتی منظم هستند.

آجر معمولی:

 آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی از جمله آجرهای معمولی هستند که به راحتی در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرند.

آجر سفالی:

 لازم به ذکر است آجر سفالی در مقایسه با آجر معمولی وزن سبک تری دارد و به دو دسته سقفی و دیواری تقسیم می شود. همچنین برای اینکه راحت تر به ملات بچسبد، آن را به صورت سوراخ دار تولید می کنند. استفاده از آن بسیار کار ها را جلو می برد و این نوع آجر ها در کوره های سفال پزی ساخته می شوند. از این آجر به خاطر پایداری و استقامت بالا بسیار استفاده می شود. برای خرید آجر سفالی از مصالح فروشی در تهران با شما ره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر جوش:

 آجر جوش یکی از مقاوم ترین آجر ها در برابر ضربه، لب پریدگی، سایش، مواد شیمیایی، یخ زدگی و لب پر شدن است. آجر جوش مورد استفاده برای ساخت و ساز و مصارف ساختمانی است که لازم به ذکر است که 6 درصد آب را جذب می کند.

آجر نسوز:

یکی از نوع جدید آجر، آجر نسوزاست که بسیار در نمای بیرونی ساختمان ها قابل استفاده می باشد و این آجر نوعی عایق حرارتی است که علاوه بر جلوگیری از اتلاف انرژی، مقاومت بالایی هم دارد. میتوان از این نوع آجر برای شومینه استفاده کرد. لازم به ذکر است که آجر های نسوز تنوع رنگی بالایی دارند، و بسیار مقرون به صرفه هستند و از نظر طراحی دارای طرح و الگو هستند و بسیار مقاوم اند. با محیط زیست میتوانند سازگار شوند. از مهم ترین ویژگی های آجر نسوز این است که در مقابل آب جذب بالایی دارند. آجر های نسوز طرفدار بسیار دارند و افراد زیادی به خرید آن روی می آورند زیرا کاربرد خوبی در ساختمان سازی و... دارد. آجر نسوز مقاومت حرارتی بالایی دارد، به همین دلیل در محیط های با درجه حرارت بالا استفاده می شود. جزء اصلی این آجر خاک رس غیر قابل ذوب است. آجر نسوز حاوی مواد قلیایی و آهک نیست و در رنگهای مختلف تولید می شود.برای خرید آجر نسوز از مصالح فروشی در تهران با شما ره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر سنگفرش:

مقاومت لازم در برابر سایش و جذب آب را دارند و برای سنگ فرش مکان ها و طبقات مختلف استفاده می شوند.

آجر ماشینی:

آجرماشینی رنگ هایی قرمز یا سفید دارند که در نماسازی از آن ها استفاده می شود. جنس این نوع آجر ها از سفال است و سوراخ هایی را در آن میتوان ملاحضه کرد که با ملات پر می شود و دارای مقاومت می شوند. آجر ها انواع مختلفی می باشند که هرکدام ویژگی های مخصوص خود را دارند. در ادامه با همراه باشید تا درباره ی آن ها بیشتر بدانیم.

آجر لعابی

بر روی آجر لعاب میگذارند تا در برابر هرچیزی بتواند مقاومت نشان دهد در ضمن از نظر ظاهری هم بسیار زیبا تر و جذاب تر است. میتوانید از آن به عنوان تزئین در دکوراسیون استفاده کنید همچنین با یک ماده ی ظریف و نازک هم روبه رو نمی شوید بلکه از نظر مقاومتی هم بسیار کاربردی میتواند باشد برای شما. اینوع آجر در هر شرایط آب و هوایی اماده ی کارکردن است و میتوانید در هر کجایی که بخواهید از آن استفاده کنید.

بتن:

بتن از مخلوط آب و سیمان ساخته شده است، سیمان مورد استفاده در بتن از نوع پورتلند است، از ویبراتورهای ویژه در توسعه این محصول استفاده می شود تا از ایجاد حباب هایی که باعث کاهش مقاومت بتن می شود جلوگیری شود.

انواع بتن:

بتن سنگین:

بتنی که از سنگدانه های سنگین تشکیل شده است را بتن سنگین می گویند و وزن این بتن بین 3000 تا 4000 کیلوگرم بر متر مکعب است.

بتن سبک:

بتن سبک بتنی است که سنگدانه های آن سبک باشد. اگر وزن بتن کمتر از 1920 کیلوگرم بر متر مربع باشد، آن را جزء بتن سبک می دانند، بتن سبک برای ساخت بلوک های بتنی استفاده می شود.

بتن سبک هوادار:

در تولید این بتن از افزودنی های هوازا استفاده می شود، از بتن سبک در جاهایی که امکان ذوب و انجماد بتن وجود دارد استفاده می شود.

بتن با مقاومت بالا:

بتن با مقاومت بالا دارای استحکام بیش از 40 مگاپاسکال است. هنگامی که نسبت آب به سیمان کاهش می یابد، یک بتن با مقاومت بالا ایجاد می شود. خواص مکانیکی این بتن بسیار زیاد است و مواد شیمیایی نمی توانند به آن آسیب برسانند.

از نظر کاربرد بخواهیم بتن را بررسی کنیم می بینیم که بتن در بین مصالح ساختمانی، بتن یک ماده بسیار بادوام است که برای تقویت سازه مورد استفاده قرار می گیرد، بتن بسته به نوع آن در مکان های مختلف استفاده می شود، اما عموماً در ساخت پل، سد، پیاده رو، تونل و کفپوش استفاده می شود.

فروش عمده مصالح ساختمانی در بهترین مصالح فروشی در تهران

برای خرید هر نوع مصالح ساختمانی که در بالا فقط بخش کوچکی از آن گفته شد می توانید به صورت عمده آن را از مصالح فروش خریداری کنید و به خوبی درزمینه ی ساخت و ساز از آن استفاده کنید، فروش عمده مصالح ساختمانی در مصالح فروش این اطمینان را به مصرف کننده می دهد تا بتوانید به بهترین شکل ممکن خرید هایی در زمینه ی مصالح برای خود داشته باشد، از نظر کیفیت و قیمت هم می بینیم آوازه ی مصالح فروش در تهران پیچیده است نه تنها در تهران بلکه در بیشتر شهرستان ها هم میبینیم مشتری این فروشگاه می باشند، مصالح فروش با قلب مهربان بدون ریا به مردمان این سرزمین خدمات بسیاری را ارزانی می دارد جوری که کسی احساس نا امنی در ساختمان و یا خانه ی خود نداشته باشد.

 برای اینکه در خانه ایی که می خواهید بسازید، احساس امنیت داشته باشید بهتر است از جایی به خرید کردن بپردازید که ایمنی شما را حفظ کند و قیمت مناسبی را به شما ارائه دهد تا دچار ضرر و زیان هایی نشوید. بنابراین در هر صورت با توجه به تجربیات و مردمی بودن و بالا بودن اعتبار، ایمنی در کار می توانید از مصالح فروش تمامی مصالح مورد نیاز خود را تهیه کنید، انواع آجر، انواع سیمان، گج، سنگ، موزاییک، کاشی و... را از مصالح فروش تهیه کنید. بهترین مصالح فروشی در تهران، مصالح فروش انواع روش های فروش به صورت عمده و تکی هم دارد که برای خرید مصالح به صورت عمده می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید. بنابراین شمایی که دارید این مقاله را می خوانید در هر کجای این کشور پهناور باشید مصالح فروش با ارائه ی انواع خدمات ساختمانی می تواند حامی شما مصرف کنندگان عزیز و گرامی باشد.

خرید مصالح ارزان در مصالح فروشی در تهران

اگر می خواهید خرید مصالحی ارزان در تهران داشته باشید اما کیفیت خوبی داشته باشد، بهترین مصالح فروشی در تهران مصالح فروش است که یکی از گزینه های انتخاب شما می تواند باشد. مصالح فروش با گذشت سال ها تجربه در کار توانسته است امروز بهترین نام را بین برند های دیگر در داخل ایران از آن خود کند، زیرا بسیاری از مردم با داشتن رضایت کافی از مصالح فروش در زمینه ی قیمت؛ باعث محبوب شدن این برند بین دیگر برند ها شده اند، اگر به برند های دیگر اعتمادی ندارید چه از نظر قیمت چه از نظر ایمنی و کیفیت در کار مصالح فروش می تواند انتخاب درستی برای شما باشد.

بهترین قیمت مصالح ساختمانی در مصالح فروشی در تهران

بهترین مصالح فروشی در تهران، مصالح فروش است که با ارائه ی خدمات در  زمینه ی مصالح و مواد ساختمانی توانسته است بهترین ها را به ارمغان بیاورد، می توان به خوبی متوجه شد که در مصالح فروش چه ایده هایی به نفع مصرف کننده دارد تا مصرف کننده با خیال آسوده بتواند یک ساخت و ساز بی عیب و نقص را انجام دهد. در مصالح فروش همیشه همه چیز به نفع مصرف کننده است. زیرا با کیفیت ترین مصالح را با قیمت بسیار مناسب دریافت می کند تا بتواند در امنیت و سلامت کامل ساخت و سازی در خور شان یک ایرانی داشته باشد. مصالح فروش به این مسئله ایمان دارد که انواع ساخت و ساز نیاز به یک اصول ایمن دارد باید بهترین مصالح در خور یک ایرانی ارائه گردد تا خدای نکرده نه مشکلی از نظر ضرر مالی پیش بیاید و نه مشکلی از نظر سلامت مالی و جانی.

 بنابراین برای خرید مصالح ساختمانی از بهترین مصالح فروشی در تهران که مصالح فروش است، بهترین ها را در تهران برای تهرانی های عزیز فراهم می آورد. در صورت بروز مشکلات در زمینه ی ساختمانی یا ساخت ساز؛ از جمله انواع تعمییرات یا ساختن یک ساختمان جدید می توانید با مصالح فروش تماس حاصل فرمایید. و با مشورت کردن درباره ی مسائل پیش آمده کمی اطلاعات کسب کنید، و بعد از آن می توانید خرید خود را از مصالح فروش داشته باشید. هرچیزی که بخواهید و هرچیزی که نیاز شما باشد را مصالح فروش در اختیارتان می گذارد.

بهترین مصالح فروشی در تهران

بهترین مصالح فروشی در تهران برای خرید انواع مصالح ساختمانی از جمله انواع آجر، سیمان گچ، بلوک، بتن، کاشی و سرامیک و... می توانید به مصالح فروش مراجعه کنید به علت توجه به وضعیت مالی اقشار مختلف جامعه همیشه بهترین قیمت ها را مصالح فروش؛ برای مصرف کنندگان گرامی در نظر گرفته است. هزینه ی مصالح ساختمانی با توجه به تورم و یا برخی مصالح با توجه به متراژ و... تایین می شود. 

برخی از فروشندگان با بهانه کردن تحریم ها بسیار ضرر به مصرف کنندگان می رسانند، اما در مصالح فروش هرگز چنین اتفاق هایی نمی افتد زیرا با وجود وجدان کاری در مصالح فروش و دست اند درکاران مصالح فروش می بینیم که هرگز در مصالح فروش قیمت ها بسیار بالا نمی باشد تا کسی از آن نخرد، بلکه قیمت ها را جوری ارائه می شود که نه سیخ بسوزد نه کباب، همان قیمت های ارائه شده در بازار قیمت ارائه شده ی مصالح فروش می باشد. در مصالح فروش برای خرید با هر روشی می توانید اقدام کنید می توانید به صورت عمده خرید کنید می توانید به صورت تکی خرید کنید.دسته‌بندی