مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

راهنمای انتخاب و خرید مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

کمی صبر کنید...

راهنمای انتخاب و خرید مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

مخازن پلی اتیلن عمدتاً برای ذخیره‌سازی و ذخیره آب و مایعات سازگار با پلی‌اتیلن و همچنین حمل موادی که با این مواد سازگار هستند تولید می‌شوند. این مخازن پلاستیکی یا پلی‌اتیلن معمولاً در صنایع ساختمانی، صنایع شیمیایی و صنعتی برای نگهداری و انتقال آب و مایعات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حال حاضر، در جهان، انبار، حمل و نقل و بسته‌بندی سموم گوناگون و بسیاری از مواد شیمیایی با همان ظرف پلی‌اتیلن انجام می‌شوند.

 تانک‌های پلی اتیلن که مخازن پلیمر نیز نامیده می‌شوند به دلایل بسیاری محبوب هستند و کاربرد آن‌ها بسیار رایج شده‌است.

 در ادامه، شما می‌توانید اطلاعاتی در مورد مخازن پلی‌اتیلن به دست آورید:

 مزایای مخازن پلی‌اتیلن، مضرات و ضعف آن‌ها، ساختار فیزیکی و شیمیایی اجزای مخازن پلی‌اتیلن و نکات لازم برای خرید مناسب مخازن پلی‌اتیلن.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

معرفی انواع مخزن پلی اتیلن  در سیستان و بلوچستان

همه انواع تانک‌های آب از ۸۰ لیتر به ۲۰۰۰۰ لیتر (20 هزار لیتر) تولید می شوند. این مخازن آب عمودی, بی‌رنگ و یا تک لایه, دو لایه, سه لایه, چهار لایه و پنج لایه و سفارشی هستند. محصولات پلاستیکی از بهترین مواد خام و مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند. اگر شما همچنین به دنبال تانک‌های بزرگ و تجاری هستید, ما می‌توانیم بهترین تانک را برای خانه, صنعت, کشاورزی و … ذخیره‌سازی خدمات برای همه انواع مایعات معرفی و تامین کنیم. به دلیل صادرات به کشورهای منطقه قفقاز, علاوه بر نشانه ملی مجوز ایران و مجوز سلامتی, تانک‌های تولید ما نیز گواهی استاندارد CE از اروپا دریافت کرده‌اند. یکی از مزایای مخازن پلی‌اتیلن عمودی امکان ذخیره‌سازی انواع اسیده‌ای خورنده و خورنده در درون آن‌ها است.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

ویژگی انواع مخازن پلی اتیلن در چیست؟ 

از جمله مزایای استفاده از مخازن پلی‌اتیلن در دسترس بودن این مخازن برای خرید، سهولت حمل و نقل، سازگاری با ذخیره طیف وسیعی از مواد، تغییرات قابل‌توجه در شکل و اندازه قالب، مقاومت بالا در برابر خوردگی، زندگی بسیار طولانی؛ ما این مزایا را به طور مفصل در زیر توضیح خواهیم داد:

تانک‌ها در دسترس هستند و برای خرید و حمل آسان هستند و به صورت حضوری و آنلاین فروخته می‌شوند.قیمت این تانک‌ها از سایر مخازن با مواد مختلف بالاتر است.

این مخازن را می‌توان برای ذخیره طیف وسیعی از مواد مورد استفاده قرار داد و می‌تواند برای اهداف مختلف بسته به مواد ساختمانی و ساختار آن‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

در زمینه طراحی و شکل‌پذیری، آن‌ها می‌توانند در شکل‌ها و مدل‌های مختلفی تولید شوند و برای فضاهای مختلف مناسب باشند.در حمل و نقل نسبتاً سبک هستند و حمل و نقل آن ها آسان است.

مخازن پلی اتیلن نسبت به خوردگی بسیار مقاوم هستند و طول عمر قابل‌توجهی دارند. برخی از آن‌ها نیز نسبت به اثرات مخرب اشعه ماورا بنفش خورشید به خاطر خواص ضد UV مقاوم هستند.

برای خرید مخزن پلی اتیلن افقی با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

نقاط ضعف مخازن پلی‌اتیلن

همانطور که همه می‌دانند، هیچ محصول دائمی وجود ندارد و تانک‌ها برای ذخیره‌سازی و انتقال مواد پس از مدتی باید تعویض شوند. تانک‌های پلی اتیلن نسبت به دیگر انواع تانک‌ها طول عمر بیشتری دارند. یکی از نقاط ضعف این تانک‌ها در مقایسه با تانک‌های فلزی، آسیب‌پذیری آن‌ها نسبت به شوک‌های مکانیکی شدید است که وارد یک نقطه می‌شوند.

اگر یک مخزن پلی‌اتیلن به مدت طولانی بیش از ۱۰ سال در محیط باز گذاشته شود و یک لایه محافظ UV نداشته باشد، یا چگالی ضد UV در لایه بیرونی آن کم است، اشعه ماورا بنفش UV را منتشر خواهد کرد. اشعه ی ماورای بنفش خورشید می‌تواند ترکیبات پلی‌اتیلن را در آن نابود کرده و آن را از مواد سخت و انعطاف‌پذیر به ماده سخت و شکننده تبدیل کند و این تغییر احتمال شکستن تانک‌ها را افزایش می‌دهد.

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه مخازن پلی‌اتیلن تولید می شوند؟

مخازنپلی اتیلن معمولاً با استفاده از یک فرآیند به نام قالب گیری دورانی تولید می‌شوند. در این فرآیند، یک ترکیب پلیمر پودر با مواد حفاظتی ماورا بنفش (UV) ترکیب می‌شود و به یک قالب دو تکه ایجاد می‌شود. مقدار پلیمری که در این مخلوط مورد استفاده قرار می‌گیرند به هدف نهایی مخزن تولید شده بستگی دارد.

 سپس قالب در یک کوره داغ در دمای مناسب بسته و پخته می‌شود. در طول فرآیند گرمایش، قالب ۳۶۰ درجه در دو جهت حرکت می‌کند. این حرکات باعث می‌شود که مخلوط حل و ترکیب شود و مخلوط حاصله در تمام قسمت‌های قالب قرار گیرد. بعد از اتمام فرآیند، قالب به محفظه خنک‌کننده انتقال داده می‌شود که در آن دما به آرامی کاهش می‌یابد و با کاهش دما، مخزن قالب را ترک می‌کند.این فرآیند مخازن پلی‌اتیلن را به یک قطعه تبدیل می‌کند.

 از بیرون می‌توانید یک خط بین دو قطعه از قالب را ببینید، که برخی فکر می‌کنند از دو تکه ساخته شده‌اند که به هم پیوسته‌اند. لازم به ذکر است که مخازن پلی‌اتیلن از یک قطعه شکل گرفته‌اند و خط موجود تنها به عنوان یک اثر مشابه در خارج از مخزن به کار می‌رود و براساس این واقعیت نیست که تانک‌های پلی‌اتیلن به دو قسمت تقسیم شده‌اند.

برای خرید مخزن پلی اتیلن بیضی با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

بهترین نوع مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان 

دو نوع متداول مخازن ذخیره‌سازی آب برای ساختمان‌ها، مخزن آب پلی‌اتیلن و مخزن آب فلزی است. تانک‌های فلزی امروزه کم‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از آنجا که مخزن پلی‌اتیلن مزیت‌های زیادی نسبت به مخزن فلز دارد، مهم‌ترین آن‌ها مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدن است.

 لازم به ذکر است که مخزن پلی‌اتیلن به عنوان مخزن پلیمر یا تانکر پلاستیکی شناخته می‌شود. علاوه بر این، مخازن آب پلی‌اتیلن دارای عمر طولانی‌تر، وزن کم‌تر، حمل و نصب، و همچنین امکان نصب انواع اتصالات هستند به همین دلایل، اکنون تبدیل به اولین انتخاب شهروندان شده‌است. قیمت یک مخزن پلی‌اتیلن به طور کلی کم‌تر از قیمت یک مخزن فلزی است.

برای خرید مخزن پلی اتیلن زیرپله با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکاتی که هنگام خرید مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان باید بدانید؟

جرم مخصوص مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن نه تنها در اندازه‌های مختلف بلکه با درجات متفاوتی، برای ذخیره‌سازی مواد با چگالی‌های مختلف به بازار عرضه می‌شوند. وزن مخصوص ماده، مقایسه وزن آن به ازای هر واحد حجم با آب است. تولید کنندگان پلی‌اتیلن به طراحی و تولید مخازن پلی‌اتیلن با ضخامت خاصی از ۱.۰ تا ۱.۹ یا بیشتر نیاز دارند.

 جرم و وزن این مخزن، همراه با افزودن مواد تقویتی و بهبود مواد به مواد خام مخزن، ظرفیت مخزن را افزایش می‌دهد تا در برابر تنش‌های هیدرواستاتیک ناشی از موادی که در آن ذخیره شده‌اند مقاومت کند.اب برای چک کردن و در نظر گرفتن چگالی استاندارد مایع درون مخازن پلی‌اتیلن به کار می‌رود و وزن مخصوص تمام مواد دیگر نسبت به وزن آب اندازه‌گیری می‌شود.

 به عنوان مثال، یک مخزن پلی‌اتیلن با وزن مخصوص ۱.۰ برای مقاومت در برابر مایعات طراحی شده‌است که ۱۰۰۰ کیلوگرم (یا کم‌تر) در یک مخزن ۱۰۰۰ لیتری قرار می‌دهد.اطلاعات انبوه معمولاً در کاتالوگ‌های فروش و در برخی موارد بر روی قسمتی از بدنه تانک خریداری می‌شوند. در برخی موارد، جاذبه خاص بخشی از کد محصول است.

برای خرید مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره ها درج شده در سایت تماس بگیرید.

ضخامت تانک‌های پلی‌اتیلن

ضخامت مخازن باید در برابر فشار گرانشی سیال درون مخزن تا دیواره‌ها مقاومت کند. در حقیقت ضخامت دیواره یک عامل مهم در مقاومت نهایی مخزن است. ضخامت دیواره مخزن و طراحی کلی دو عامل مهم در تعیین ارزش ویژه آن هستند. هنگامی که یک مخزن پلی‌اتیلن را بخرید، ابتداحجم مایع که می‌خواهید در آن ذخیره کنید را اندازه‌گیری کنید و سپس مخازنی را که به اندازه کافی ضخیم هستند برای مقاومت در برابر این جرم خاص انتخاب کنید.

دامنه دمایی قابل تحمل توسط مخازن پلی اتیلن

مخازنپلی اتیلن برای جلوگیری از انبساط و انقباض به خاطر شدت سرما طراحی شده‌اند. نتایج آزمایش اجزای مخازن پلی اتیلن در دمای ۴۰ درجه سانتیگراد نشان می‌دهد که انجماد باعث صدمه به تانک‌های پلی‌اتیلن نمی‌شود. البته اگر مخزن پر از آب باشد، نیرویی که از انبساط آب در طول انجماد آب ایجاد می‌شود، می‌تواند به مخزن آسیب برساند.

 اگر آب درون مخزن پلی‌اتیلن به طور مداوم مورد استفاده قرار گیرد، برای جلوگیری از آن، برای عایق کردن لوله ورودی و خروجی به مخزن کافی است. آبی که از طریق لوله شبکه تامین آب شهری به خانه شما می‌رسد به دلیل عبور از عمق خاک به دمای حدود ۱۰ تا ۱۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

 بنابراین در مورد عایق‌بندی استاندارد لوله‌ها، آب بالای صفر به طور منظم به حجم آب در مخزن اضافه می‌شود و مانع منجمد شدن آن می‌شود.اگر آب برای مدتی طولانی در مخزن استفاده‌نشده باقی بماند، مانند خانه‌های تابستانی که در زمستان خالی می‌مانند، بهتر است آب درون لوله‌ها و مخزن را تا جایی که ممکن است قبل از ترک ساختمان تخلیه کنند.

دمای بالای ۵۵ درجه سانتی گراد ممکن است تانک را ضعیف کند، اما رسیدن به این دما برای مدتی طولانی نادر است و تانک فرصتی برای خنک کردن در شب دارد. البته، نصب یک سایبان مناسب برای یک مخزن پلی‌اتیلن در مناطق جنوبی و بسیار استوایی کشور بهتر است. علاوه بر کنترل درجه‌حرارت مخزن، این امر به طور قابل‌توجهی اشعه ماورا بنفش خورشید را کاهش می‌دهد که به سطح مخزن و زندگی آن چند دهه می‌رسد.

سازگاری مخازن پلی‌اتیلن

مخازن پلی اتیلن ساخته‌شده از پلیمر در برابر بیشتر مواد؛ مانند آفت‌کش‌ها و مواد شیمیایی، مقاوم هستند. با این حال، مخازن پلی‌اتیلن تولید شده برای ذخیره چنین موادی نباید برای نگهداری سوخت‌ها به عنوان بنزین مورد استفاده قرار گیرند؛ چرا که این مواد می‌توانند پلاستیک را سست و ترد کنند. 

تنها انواع خاصی از پلی‌اتیلن می‌تواند برای این منظور مناسب باشد، مواد خام که در ایران موجود نیست و یا هزینه محصول بسیار گران‌تر از مخازن فلزی است. بنابراین، ما با استفاده از استاندارد و حفاظت از مخازن فلزی حفاظت‌شده برای نگهداری بلندمدت سوخت‌ها با توجه به استانداردهای شرکت نفت، توصیه می‌کنیم.

سوخت‌های زیستی خالص مانند B - ۱۰۰ را می‌توان در مخازن پلی‌اتیلن تحت استانداردهای آمریکا برای آزمایش مواد مورد استفاده قرار داد. روغن را می‌توان در مخازن پلی‌اتیلن با وزن مخصوص ۱.۹ (یا بالاتر) ذخیره کرد. در اصل، ما ذخیره بلند مدت سوخت‌ها از قبیل نفت، بنزین و دیزل را در مخازن پلی‌اتیلن به مدت طولانی در خورشید توصیه نمی‌کنیم.

طراحی تانک‌های پلی‌اتیلن با اهداف مختلف

تانک‌هایپلی اتیلن در انواع و اقسام مختلف طراحی شده‌اند. تانک‌های عمودی یا ایستاده, مخازن افقی یا خفته, مخازن مکعبی, قیف که عمدتاً برای ذخیره‌سازی و یا در برخی موارد حمل و نقل و کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرند. تفاوت‌های طراحی قابل‌توجه بین تانک‌های عمودی و افقی چگونگی استفاده از آن‌ها را تعیین می‌کند. 

تانک‌های عمودی یا تانک‌های استوانه‌ای طراحی شده‌اند تا صاف یا مخروطی باشند و به طور خاص طراحی شده‌اند تا محکم بر روی یک سطح نسبتاً صاف و سطحی قرار داده شوند. در این مخازن, وقتی مخزن پر می‌شود, فشار مایع باعث می‌شود که دیوارها انعطاف‌پذیری را به بیرون نشان دهند و دیوارها وقتی خالی هستند به حالت عادی باز می‌گردند.

 چون مخزن خالی می‌شود, دیوارها به شکل اصلی خود باز می‌گردند. حرکت دیواره‌ای این مخازن با عمق و عمق مخصوص مایع تعیین می‌شود. بدین ترتیب, تولید کننده‌ها با کنترل ضخامت آن‌ها جایی که طرفین به پایین می‌رسند (جایی که فشار بیشتر است) مخازن را تقویت می‌کنند.

مقادیر فشار در مخازن پلی‌اتیلن مدولار افقی بسیار متفاوت از مخازن عمودی هستند. با توجه به این واقعیت که وقتی کامیون در حال حرکت است, مایعات از جلو به عقب حرکت می‌کنند و در نتیجه یک افکت پر سر و صدا ایجاد می‌کنند که فشار زیادی بر روی دیواره‌ای جلو و عقب مخزن ایجاد می‌کند. بنابراین, تانک‌های افقی برای مقاومت در برابر چنین فشاری در این بخش‌های دیوار تقویت شده‌اند. این تقویت توسط دیواره‌ای میانی تانک‌های پیمانه‌ای ایجاد می‌شود.

هم مخازن عمودی و هم افقی باید به درستی نصب شوند و سطح محل نصب باید کاملاً هموار و یکنواخت باشد. اگر قسمت‌های مخزن تحت فشار باشند و غلظت استرس در آن‌ها بیشتر باشد، در محیط‌های باز، آن‌ها می‌توانند با سرعت بیشتری در معرض اشعه‌های ماورای‌بنفش قرار بگیرند و سریع‌تر تضعیف شوند.

 اساساً، ما از یک سایبان برای چندین دهه از مخازن پلاستیکی - پلاستیک استفاده می‌کنیم تا مقدار اشعه ماورا بنفش که به سطح مخزن می‌رسند را کاهش دهند. جالب است بدانید که حتی یک لایه ضخیم از گرد و غبار و حتی گل بر روی سطح بیرونی مخزن می‌تواند به خوبی میزان نفوذ UV و تاثیر مخرب آن را کاهش دهد. البته نصب یک سایبان مانع از گرم شدن آب مخزن در روزهای گرم تابستان می‌شود.

ضمانت مخازن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

تولید کنندگان معمولاً تانکرهای خود را به مدت سه سال از تاریخ تولید و یا خرید ضمانت می‌کنند. اغلب مخازن دارای ضمانت ۵ ساله هستند، اما در صورتی که شرایط نصب استاندارد برآورده شود، غرامت اعمال می‌شود.

نصب مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

برای منابع ثابت یا عمودی و افقی، بهتر است جایی انتخاب کنید که راحت‌ترین دسترسی به مخزن را داشته باشد. محلی را انتخاب کنید که صاف است و در معرض مواد شیمیایی قرار ندارد. از طرف دیگر، مکان مخزن باید طوری باشد که اگر مخزن شکسته‌شده و محتویات آزاد شوند، حداقل مقدار آسیب ناشی از نقطه‌نظر فنی، سلامتی و محیط‌زیست را ایجاد خواهد کرد. طبق مقررات سیستم مهندسی، مخزن باید به گونه‌ای نصب شود که:

۱- محل نصب مخزن باید یک در و یک قفل داشته باشد.

۲- هوای آن باید به خوبی تهویه شود.

۳. باید به علت تاثیر شدید مکانیکی و یا نصب غیر استاندارد مخزن، آب چکه چکه را از مخزن (سرریز یا شکستگی مخزن) به دست آورد. 

تانک‌های افقی پشت نیسان و پشت کامیون‌ها یا روی همه انواع تراکتور قرار داده می‌شوند. در هنگام قرار دادن این تانک‌ها، باید برای به حداقل رساندن احتمال شل شدن بر روی خودرو و یا تراکتور به منظور به حداقل رساندن احتمال شل شدن، دقت کنید.

بهترین مرکز فروش پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

بیشتر مخازن پلی اتیلن که از پلی‌اتیلن خطی ساخته شده‌اند را می‌توان تعمیر کرد اگر سطح آسیب زیاد نباشد. با این حال، حتی اگر یک تانک قابل تعمیر باشد، تضمینی وجود ندارد که بعد از پر کردن باقی مانده و دوباره نشت نکند. از طرف دیگر، مخزن تعمیر شده تنها باید برای نگهداری آب مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین مرکز فروش مخزن پلی اتیلن  در سیستان و بلوچستان

قیمت می‌تواند عامل مهمی در تصمیم‌گیری برای خرید یک مخزن پلی‌اتیلن باشد. اما این عامل اصلی نیست. هنگام خرید یک مخزن پلی اتیلن، باید موارد زیر را در نظر بگیرید و سپس یک انتخاب کنید.

اندازه تانک: بسیاری از متغیرها تعیین می‌کنند که اندازه مخزن برای شما مناسب است. مخازن با ظرفیت بالا می‌توانند زمان, هزینه کار و هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهند. با این حال, هنگامی که آن‌ها مقدار زیادی فضا و همچنین حمل و نقل را اشغال می‌کنند, تانک‌های بزرگ توصیه نمی‌شود. (اگر افقی) بسیار دشوار و پر هزینه خواهد بود. چندین مخزن کوچک همیشه بهتر از یک مخزن بزرگ با حجم برابر هستند.

هدف از استفاده از مخزن در سیستان و بلوچستان

قبل از خرید تانک، باید توجه کنید به چه نوع کاربری می‌خواهید مخزن را بخرید. به سادگی، تانک‌های عمودی و افقی ثابت تنها برای ذخیره‌سازی در سطح زمین طراحی شده‌اند. تانک‌های حمل و نقل اساساً برای مقاومت در برابر شوک‌های سیال در طول حمل و نقل طراحی شده‌اند.

وزن مخصوص تانک: قبل از انتخاب مخزن، میزان جاذبه یا چگالی مایعی که می‌خواهید ذخیره یا انتقال دهید را مشخص کنید و قبل از سفارش دادن به شرکت اطلاع دهید.زمان مورد انتظار برای استفاده: مخازن پلی اتیلن را می‌توان از تامین کنندگان اینترنت یا فروشگاه‌های شخصی خریداری کرد. 

قبل از خرید یک تانک، همیشه به خاطر داشته باشید که چقدر از عملکرد باک خودرو انتظار دارید. البته، هر چه بیشتر از عملکرد یک مخزن پلی‌اتیلن در طول زمان انتظار داشته باشید، تانک‌های با کیفیت بیشتری باید خریداری کنید، که به نوبه خود مقدار پولی که خرج می‌کنید را افزایش می‌دهد.

 از طرف دیگر، یک نکته دیگر که باید از نقطه‌نظر زمان مورد توجه قرار گیرد، ضمانت ارایه‌شده توسط تانک‌های پلاستیکی است. اگر ضمانت محصول برای شما مهم است، باید قبل از خرید آن را در نظر بگیرید. 

مخازن و منابع ذخیره‌سازی دیگر در سیستان و بلوچستان

انواع دیگری از مخازن با ترکیبات مختلف در بازار وجود دارد. مواد مورد استفاده برای ساخت تانک شامل فایبرگلاس، فولاد و فولاد ضدزنگ می‌باشد. هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند و تانک‌ها که از مواد دیگر ساخته شده‌اند ممکن است عمر بیشتری نسبت به تانک‌های پلی‌اتیلن داشته باشند و عموماً گران‌تر هستند.

مخازن پلی‌اتیلن با چگالی بالا (HDPE) به مدت چندین سال توسط کشاورزان و شرکت‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند و در کاربردهای آن‌ها موفق بوده‌اند:

 ذخیره‌سازی آب، مواد شیمیایی و آفت‌کش‌ها. آن‌ها ارزان‌تر از فولاد ضد زنگ و تانک‌های فایبرگلاس می‌باشند و می‌توانند به راحتی در زمانی که  خالی هستند جابجا شوند.

 علاوه بر مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، مخازن پلی‌اتیلن نسبت به مخازن دیگر نسبتاً قابل‌اطمینان هستند و توسط خریداران برای نگهداری و حمل و نقل مایعات کشاورزی و تجاری بیشتر از مخازن دیگر ترجیح داده می‌شوند.

قیمت خرید مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان

قیمت خریدم خزن پلی اتیلن با توجه به نوع ، ابعاد و ویژگی هایم خزن پلی اتیلن متفاوت است و نمی توان قیمت مشخصی برای آن در نظر گرفت. قیمت خرید مخزن پلی اتیلن که پنج لایه باشد و ضد اشعه ماورای بنفش خورشید باشد از سایر انواع مخازن پلی اتیلن بالاتر است. در حال حاضر قیمت خرید مخزن پلی اتیلن از سه میلیون تومان شروع می شود و به تدریج با توجه به مدل و امکانات بالاتر می رود. 

نتیجه گیری

مخازن پلی اتیلن یکی از مخازن پر فروش در بازار هستند و به دلیل کاربرد بالاو قیمت مناسبی که دارند از گذشته مورد توجه خریدارن قرار داشته اند. این مخازن دارای مزایا و معایبی هستند که در این مقاله آن ها را به صورت کامل بررسی کردیم. مخازن پلی اتیلن فابلیت استفاده در مکان های مختلف و برای امور متفاوتی را دارند و همین علت سبب شده است تا مردم برای خرید آن ها ترغیب شوند.

 مخازن پلی اتیلن دارای گارانتی و ضمانت تعویض هستند و به دلیل سه لایه بودن در برابر نور خورشید و اشعه یووی ایمنی بالایی دارند. با پلی اتیلن به شرایط اقلیمی و آب و هوایی سیستان و بلوچستان خرید مخزن خصوصا برای آب یکی از امور اصلی است و به همین دلیل در این مقاله به طور خاص مخزن پلی اتیلن در سیستان و بلوچستان را بررسی و ارزیابی کردیم تا شما خریداران با دید کامل برای خرید اقدام کنید.دسته‌بندی