مشتریان گرامی به دلیل نوسانات قیمت حتما قبل از نهایی کردن سفارش خود با کارشناسان فروش تماس بگیرید                                    جهت مشاهده پست های آموزشی صنعت ساختمان حتما پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید                                    در صورتی که کالای مورد نظر شما در محصولات نباشد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا برای شما تامین گردد.

راهنمای انتخاب و خرید مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

کمی صبر کنید...

راهنمای انتخاب و خرید مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

خرید یک مخزن آب بدون داشتن اطلاعات پایه‌ای و نیاز به ارزیابی برای استفاده در نظر گرفته‌شده می‌تواند منجر به هزینه‌های بالاتر یا انتخاب نادرست شود. برای حل این مشکل, یک راهنما برای خرید یک مخزن مناسب و درست برای شما آماده کرده‌ایم. با در نظر گرفتن نکات زیر می‌توانید بهترین انتخاب برای خرید یک مخزن مناسب را داشته باشید.

معرفی انواع مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان 

اول باید جنس مخزن آب را انتخاب کنید:

مخزن آب پلاستیکی و مخزن آب فلزی پیشرفته‌ترین تانک‌های ذخیره آب در دهه گذشته در ایران هستند. اما به دلیل مزایای مخازن آب پلاستیکی ساخته‌شده از پلی‌اتیلن بهداشتی و پلی‌اتیلن با کیفیت ساخته شده اند، افراد کمی به دنبال خرید یک تانک فلزی هستند مگر اینکه به تانک با ابعاد خاص نیاز داشته باشند و یا محل نصب مخزن به گونه‌ای باشد که در کنار آتش و یا امکان برخورد بسیار شدید به مخزن وجود داشته باشد. البته، نصب مخزن معمولاً در مکان‌های امن انجام می‌شود و ما به ندرت چنین مواردی مخزن پلاستیکی می‌بینیم. مشکل اصلی مخازن آب فلزی, زنگ زدن و خوردگی آن است.

با این حال، با توجه به تنوع ابعاد و طراحی‌های مخازن پلاستیکی در سال‌های اخیر، بسیاری از مشتریان که فضای نصب مخزن نامناسبی داشتند، قادر به آماده‌سازی و استفاده از یک مخزن پلاستیکی مناسب با ابعادی که مد نظر دارند استفاده کنند. 

به طور کلی، برای بسیاری مصارف خانگی و صنعتی، ما یک مخزن پلاستیکی را  توصیه می‌کنیم. برای یادگیری در مورد مزایای این تانک‌ها، پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این مقاله از مصالح فروش همراه ما باشید. 

قیمت خرید مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان 

قیمت مخزن آب برای برخی از مشتریان بسیار مهم است. در این رابطه، شما باید دو نقطه را در نظر بگیرید. یکی از آن‌ها این است که  قیمت مخازن آب در بازار با توجه به تفاوت در مواد خام، طول عمر، بهداشت، و گارانتی و خدمات  پس از فروش، و غیره متفاوت هستند. نکته دوم این است که شما باید مراقب باشید که مخزن را با قیمت واقعی اشش به دست بیاورید. متاسفانه، ما بارها دیده‌ایم که برخی فروشندگان قیمت بالاتری نسبت به قیمت واقعی می‌فروشند. 

برای خرید مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

ویژگی های مخزن آب پلاستیکی 

توجه داشته باشید که مخزن آب در سیستان و بلوچستان آنتیباکتری ،  و ضد یووی باشد 

اگر مخزن آب در فضایی که نور منتشر می‌شود نصب شود، باید خواص ضد باکتری و ضد یووی - داشته باشد. در غیر این صورت، آب درون آن جلبک خواهد زد و شرایط رشد باکتری‌ها فراهم خواهد شد و آب برای اهداف بهداشتی غیرقابل‌استفاده می‌شود.

در میان مخازن پلی‌اتیلن, سه لایه ضد جلبک بوده و انتخاب بسیار مناسبی هستند. لازم به ذکر است که بدنه تانک ضد UV است. در واقع, آن در برابر اشعه UV مقاوم است به طوری که پوسیدگی و ترک نشود.

حجم مورد نیاز مخزن ذخیره‌سازی آب را به درستی تخمین بزنید

شما باید بتوانید حجم مورد نیاز را به درستی در برنامه موردنظر خود تخمین بزنید. در کاربردهای صنعتی، متخصص مربوطه باید این موضوع را اعلام کند.برای استفاده از مخزن آب به عنوان یک تانکر آب، شما به ۲۵۰ لیتر آب در هر واحد نیاز خواهید داشت. این به این معنی است که برای یک آپارتمان با ۴ واحد، ۱۰۰۰ لیتر ذخیره آب مورد نیاز است تا شما حداقل در مورد افت فشار یا قطع آب مشکلاتی نداشته باشید.

برای خرید مخزن پلی اتیلن بیضی با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

محل نصب مخزن آب و آماده‌سازی آن در سیستان و بلوچستان

این مساله جزئی، بسیار مهم است و توجه نکردن به آن باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. علاوه بر این، شما باید مکان‌هایی را که قرار است مخزن از آن‌ها عبور کند، مانند درها، راهروها، و غیره در نظر بگیرید. محل مخزن آب معمولاً در داخل خانه و در مکان‌هایی که کم‌تر قابل‌مشاهده هستند انتخاب می‌شود. مکان‌هایی مانند پارکینگ، زیرزمین، اتاق موتور، سقف و … بنابراین، ابعاد محل نصب مخزن و فضایی که در دسترس است باید هنگام انتخاب مخزن در نظر گرفته شود. برای انجام این کار می‌توانید از فروشنده بخواهید شما را راهنمایی کند و یا اندازه مناسب را با ارسال یک لیست از ابعاد مشخص کنید.

مکان نصب استاندارد در اتاق تاسیسات  قرار دارد. اما اگر چنین فضایی در ساختمان شما پیش‌بینی نشود، این فضاها را بررسی کنید: نزدیک پمپ آب و در حیاط خلوت ، نزدیک پمپ در پیلوت ، پشت بام.

ابعاد مسیر دسترسی به این مکان‌ها نیز باید در نظر گرفته شود زیرا در بسیاری از موارد توسط مشتریان گزارش شده‌اند که محصول خریداری‌شده را نمی‌توان به محل نصب پیشنهادی خود انتقال داد و به ناچار مخزن یا محل مورد نظر برای نصب مخزن دست خوش تغییر شده است. 

نکته دیگر در این زمینه این است که سطح مکان نصب مخزن باید به طور کامل صاف و بدون فراز و نشیب باشد، زیرا اگر مخزن به طور کامل پر شود، سبب ایجاد یک سوراخ یا گسیختگی در نتیجه فشار آب درون آن خواهد شد.

برای خرید مخزن پلی اتیلن زیرپله با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

فرستادن مخازن آب با نکات ایمنی در سیستان و بلوچستان

در هنگام بارگیری، ارسال و تخلیه مخازن آب باید نکات ایمنی مشاهده شود. بارها دیده شده‌است که مبتدی‌ها به علت عدم آگاهی از نکات و نگرانی‌های بارگیری و ارسال به مخزن خسارت وارد می‌کنند.

مخزن آب باید دارای استاندارد و مجوز بهداشتی سیب سلامت باشد.

متاسفانه با توجه به تقاضای بالای مخازن آب، ما شاهد تولید مخازن آب غیر بهداشتی در کارگاه‌های زیرزمینی یا با استفاده از تولید کنندگانسود جو هستیم. آن‌هایی که کیفیت محصول و سلامت آن هیچ ارزشی برای آن ها ندارد و تنها به دنبال دست یابی به پول و سود بیشتر هستند. متاسفانه، به دلیل عدم نظارت، بسیاری از این محصولات به نام شرکت‌های بزرگ تولید می‌شوند. برخی از این شرکت‌ها تلاش کرده‌اند تا وزن و ضخامت محصولات خود را با افزودن مواد مختلف به منظور اغفال مردم افزایش دهند.مطمئن شوید که یک مخزن آب از فروشگاه‌های معتبر بخرید و قیمت را فدای سلامتی و کیفیت نکنید. از فروشنده برای گواهی سلامت و استاندارد سوال کنید.

در سال ۱۹۶۱, اکواستار پودر پلی‌اتیلن سبک را با اندازه دانه‌ای ۵۰۰ میکرون معرفی کرد. پلی‌اتیلن سبک اولین عضو خانواده پلی‌اتیلن بود که در صنعت قالب‌گیری چرخشی مورد استفاده قرار گرفت و تجهیزات و تجهیزات این صنعت با این مواد توسعه یافت. پلی‌اتیلن سبک مانند دیگر پلیمرها از زنجیره‌های طولانی ساخته‌شده از گروه‌های مولکولی کوچک به نام مونومر (مونومر) به هم متصل شده‌اند.پلی‌اتیلن سبک شامل اتم‌های کربن و هیدروژن و تعداد زیادی از شاخه‌های جانبی است. این شاخه‌ها از نزدیک شدن زنجیره‌های اصلی به یکدیگر و ایجاد چگالی بالا جلوگیری می‌کنند، و این کاهش چگالی به نوبه خود چگالی پلیمر را کاهش می‌دهد. به طور کلی، پلی اتیلن با چگالی ۰.۹۲۵ گرم / سانتی متر مکعب را می‌توان پلی‌اتیلن سبک نامید.

پلی‌اتیلن سنگین

پلی اتیلن با چگالی ۰.۹۵۹ گرم بر سانتی متر مکعب، پلی‌اتیلن سنگین نامیده می‌شود.پلی‌اتیلن سنگین مانند پلی‌اتیلن سبک از اتم‌های هیدروژن و کربن تشکیل شده‌است. تفاوت این است که طول زنجیره‌های پلی‌اتیلن سنگین ۵۰ برابر بیشتر از پلی‌اتیلن سبک است و چگالی شاخه‌های کناری آن برابر با ۱۰ برابر بیشتر از این نوع است. سبک آن است.کاهش تعداد شاخه‌های فرعی در آن ده برابر کم‌تر از نوع سبک آن است.

 کاهش تعداد شاخه‌های جانبی، پراکندگی زنجیره‌های پلیمری را افزایش می‌دهد.در نتیجه چگالی پلیمر افزایش می‌یابد.نیروهای فیزیکی و شیمیایی خارجی دیگر نقشی در نگهداری مولکول‌های پلیمر با هم ندارند, اما نیروی بین مولکولی به نام نیروی واندروالس با هم زنجیر پلیمر را نگه می‌دارد. این نیرو, مانند نیروهای مغناطیسی, پلیمرها را به یکدیگر جذب می‌کند و توده متراکمی ایجاد می‌کند.

به طور کلی می‌توان بیان کرد که افزایش سرعت تبلور, باعث افزایش دانسیته و چروکیدگی و بهبود مقاومت کششی و خمشی, مقاومت شیمیایی و حرارتی پلیمر می‌شود و استحکام و شفافیت آن را کاهش می‌دهد. در عین حال, این پدیده یکنواختی را در انقباض آخرین قطعه کاهش می‌دهد.

برای خرید مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید.

بهترین نوع مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

از نظر ظاهر, مخزن پلی‌اتیلن را می‌توان به انواع افقی, عمودی, مخروطی, مکعبی و سازگار با انواع مختلف ون‌ها و زیر پل‌ها تقسیم کرد که برخی از آن‌ها در این بخش معرفی خواهیم شد.

مخزن پلی‌اتیلن افقی:

مخزن پلی‌اتیلن افقی می‌تواند در زوایا و اندازه‌های مختلف به صورت لایه‌های تکی, دوتایی و سه‌گانه تولید و عمل کند. مخزن پلی‌اتیلن دولایه ممکن است برای نگهداری محلول‌های شیمیایی یا ذخیره‌سازی آب برای دفن استفاده شود. مخزن پلی‌اتیلن سه‌لایه که برای جلوگیری از ورود نور خورشید به محلول یا آب طراحی شده‌است, که مانع از تاثیر نور خورشید بر محلول‌های شیمیایی و جلوگیری از رشد جلبک در مخزن ذخیره آب می‌شود.

مخزن پلی‌اتیلن عمودی:

حجم مخزن پلی‌اتیلن را می‌توان بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰ متر مکعب در نظر گرفت. در یک لایه, لایه دوتایی وسه‌لایه که می‌توانند تولید شوند. مخزن پلی‌اتیلن عمودی با دیواره‌ای تقویت‌شده و شکل ارگونومیک قادر به نگه داشتن مقدار زیادی مایعات با ph بالا و پایین است.

مخزن پلی‌اتیلن مکعبی:

تولید مخازن پلی اتیلنی به بیش از ۱ لیتر لیتر یکی دیگر از افتخارات تولید ما است. با توجه به نیاز به این نوع از مخازن پلی‌اتیلن در کشور, ما این محصول را با بالاترین کیفیت در قیمت مناسب تولید می‌کنیم.مخزن پلی‌اتیلن مکعبی برای تامین نیازهای مشتریانی طراحی شده‌است که فضای مناسبی برای نصب مخازن پلی‌اتیلن استوانه‌ا ندارند. زوایای مخازن پلی‌اتیلن مکعبی طوری طراحی شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را در حداقل فضا نصب کنید.با رنگ‌های مختلف اکستروژن ایجاد کنید. قیمت این مخازن به دلیل نیاز به طراحی قوی‌تر و استفاده از مواد خام مضاعف برای اطمینان از دوام آن‌ها گران‌تر از مخازن افقی و عمودی است.اگر شما, مشتری عزیز, مشکل بزرگی در مدل های  دیگر مخازن پلی‌اتیلن داشته باشید, می توانید از مخزن مکعبی استفاده کنید. 

آیا نور خورشید عمر  مخازن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان را کاهش می‌دهد؟

مخزن پلاستیکی از نوع پلیمر از خانواده پلاستیک‌ها و همانطور که می‌دانید، پلاستیک‌ها مقاومت بالایی نسبت به خوردگی و پوسیدگی دارند، اما با این وجود نور خورشید در برخی شرایط می‌تواند تاثیر منفی بلندمدتی بر زندگی تانک‌های پلی‌اتیلن معمولی داشته باشد. که هیچ مکانیزم حفاظتی ندارند.اشعه ماورا بنفش در نور خورشید منجر به محو تدریجی رنگ بدن مخزن و کوتاه کردن عمر تانک‌های پلاستیکی می‌شود. بنابراین، تاثیر اشعه ماورا بنفش (UV) بر محصولات پلیمر و مخازن پلی‌اتیلن منفی و مخرب می‌باشد.اثر نور خورشید بر مخازن پلاستیکی مشابه است و باعث می‌شود که سطح پلاستیکی مخزن و اکسید پلی مر به پوسته‌پوسته شدن تبدیل شود. پس از مدتی، تانک‌های پلاستیکی در نور خورشید تجزیه می‌شوند و ترد می‌شوند و ترد می‌شوند.از نظر ذخایر آب، منبع آب و تانکر آب پلی‌اتیلن همگی به مخازن ذخیره‌سازی که از پلی‌اتیلن و هر جایی که ما از این عبارات استفاده می‌کنیم اشاره می‌کنند، به این معناست که مخازن آب پلاستیکی مشابه هستند.

مخازن آسان رو در سیستان و بلوچستان

مخازن آسان رو  یکی از انواع تانک‌های آب هستند که برای نصب در مکان‌هایی با ورودی‌های محدود مناسب هستند و کاربردهای خانگی و صنعتی دارند.هم چنین تانک‌های آسن رو  سه لایه و چهار لایه وجود دارند که به دلیل استفاده از لایه جذب نور در آن‌ها، از رشد جلبک‌ها جلوگیری می‌کنند و برای مدتی طولانی برای ذخیره آب آشامیدنی مناسب هستند.در این تانک‌ها، لایه ضد باکتری و ضد نفوذ نور خورشید در سه لایه به کار رفته‌است.همه تانک‌ها به وسیله وزارت بهداشت و آموزش پزشکی مجاز هستند و از مواد خام درجه اول و رنگ مواد غذایی استفاده می‌کنند.

مخزن سم پاش در سیستان و بلوچستان

شما می‌توانید از یک منبع آب پلی‌اتیلن یا یک مخزن آب پلاستیکی برای نگهداری انواع مختلف محصولات شیمیایی استفاده کنید. با توجه به اینکه کشاورزی یکی از مراکز اقتصادی مردم ایران است، بنابراین امکانات کشاورزی با بالاترین کیفیت باید به کشاورزان عزیز داده شود.

قیمت مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان مناسب‌تر از مخازن دیگر است و توانایی تولید این مخازن در ابعاد مختلف، این تانک‌ها را به بهترین مخازن فروخته تبدیل کرده‌است. مخزن پلاستیکی تولید شده توانایی ذخیره مایعات مختلف در دماهای زیر ۴۰ درجه سانتیگراد و فشار محیط را دارد. مخزنپلاستیکی به دلیل قیمت منطقی و دیگر مزایای این مخازن در زمینه ذخیره‌سازی آب آشامیدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

یک منبع آب آشامیدنی می‌تواند چندین لایه داشته باشد.مخازن پلاستیکی به علاوه چند لایه به عنوان یک لایه تکی و ضخامت بالاتر نیز می‌توانند تولید شوند. مخزن آب نوشیدنی پلاستیکی باید بدون هیچ گونه مواد افزودنی، یک لایه نهایی داخلی داشته باشد. مخازن آب آشامیدنی پلاستیکی نیز می‌توانند به صورت دستی و در محل تولید شوند. امروزه مخازن آب نوشیدن پلاستیکی در محل یک بازار گسترده دارند. این منبع پلاستیکی در محل به طور عمده با ضخامت ۱۰ میلی متر و بالاتر ساخته شده‌است.

مزایای مخازن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

تانکر آب به طور عمده مقاومت محیطی و نور بسیار بالایی دارند و بیش‌ترین کاربرد را در بازار داخلی دارند. تانک پلاستیکی دارای مزایای عمده‌ای در مقایسه با تانک گالوانیزه است. عایق حرارت و مقاومت زیاد خوردگی در بین مزایای این تانکرهای پلاستیکی چند لایه هستند. مخازن آب پلاستیکی نیز می‌توانند با بستن انتهای لوله‌های پلاستیکی موجدار یا لوله‌های کور تولید شوند. 

نکاتی که هنگام خرید مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان باید بدانید؟

ضمانت در مخازن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

تولید کنندگان معمولاً تانکرهای خود را به مدت سه سال از تاریخ تولید و یا خرید ضمانت می‌کنند. اغلب مخازن دارای ضمانت ۵ ساله هستند، اما در صورتی که شرایط نصب استاندارد برآورده شود، غرامت اعمال می‌شود.

نصب مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

برای منابع ثابت یا عمودی و افقی، بهتر است جایی انتخاب کنید که راحت‌ترین دسترسی به مخزن را داشته باشد. محلی را انتخاب کنید که صاف است و در معرض مواد شیمیایی قرار ندارد. از طرف دیگر، مکان مخزن باید طوری باشد که اگر مخزن شکسته‌شده و محتویات آزاد شوند، حداقل مقدار آسیب ناشی از نقطه‌نظر فنی، سلامتی و محیط‌زیست را ایجاد خواهد کرد. طبق مقررات سیستم مهندسی، مخزن باید به گونه‌ای نصب شود که:

۱- محل نصب مخزن باید یک در و یک قفل داشته باشد.

۲- هوای آن باید به خوبی تهویه شود.

۳. باید به علت تاثیر شدید مکانیکی و یا نصب غیر استاندارد مخزن، آب چکه چکه را از مخزن (سرریز یا شکستگی مخزن) به دست آورد. 

تانک‌های افقی پشت نیسان و پشت کامیون‌ها یا روی همه انواع تراکتور قرار داده می‌شوند. در هنگام قرار دادن این تانک‌ها، باید برای به حداقل رساندن احتمال شل شدن بر روی خودرو و یا تراکتور به منظور به حداقل رساندن احتمال شل شدن، دقت کنید.

تعمیر مخازن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان

بیشتر مخازن پلاستیکی که از پلی‌اتیلن خطی ساخته شده‌اند را می‌توان تعمیر کرد اگر سطح آسیب زیاد نباشد. با این حال، حتی اگر یک تانک قابل تعمیر باشد، تضمینی وجود ندارد که بعد از پر کردن باقی مانده و دوباره نشت نکند. از طرف دیگر، مخزن تعمیر شده تنها باید برای نگهداری آب مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین مرکز فروش مخزن پلاستیکی  در سیستان و بلوچستان

قیمت می‌تواند عامل مهمی در تصمیم‌گیری برای خرید یک مخزن پلی‌اتیلن باشد. اما این عامل اصلی نیست. هنگام خرید یک مخزن پلاستیکی، باید موارد زیر را در نظر بگیرید و سپس یک انتخاب کنید.

اندازه تانک: بسیاری از متغیرها تعیین می‌کنند که اندازه مخزن برای شما مناسب است. مخازن با ظرفیت بالا می‌توانند زمان, هزینه کار و هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهند. با این حال, هنگامی که آن‌ها مقدار زیادی فضا و همچنین حمل و نقل را اشغال می‌کنند, تانک‌های بزرگ توصیه نمی‌شود. (اگر افقی) بسیار دشوار و پر هزینه خواهد بود. چندین مخزن کوچک همیشه بهتر از یک مخزن بزرگ با حجم برابر هستند.

هدف از استفاده از مخزن در سیستان و بلوچستان

قبل از خرید تانک، باید توجه کنید به چه نوع کاربری می‌خواهید مخزن را بخرید. به سادگی، تانک‌های عمودی و افقی ثابت تنها برای ذخیره‌سازی در سطح زمین طراحی شده‌اند. تانک‌های حمل و نقل اساساً برای مقاومت در برابر شوک‌های سیال در طول حمل و نقل طراحی شده‌اند.

وزن مخصوص تانک: قبل از انتخاب مخزن، میزان جاذبه یا چگالی مایعی که می‌خواهید ذخیره یا انتقال دهید را مشخص کنید و قبل از سفارش دادن به شرکت اطلاع دهید.زمان مورد انتظار برای استفاده: مخازن پلاستیکی را می‌توان از تامین کنندگان اینترنت یا فروشگاه‌های شخصی خریداری کرد. قبل از خرید یک تانک، همیشه به خاطر داشته باشید که چقدر از عملکرد باک خودرو انتظار دارید.

 البته، هر چه بیشتر از عملکرد یک مخزن پلی‌اتیلن در طول زمان انتظار داشته باشید، تانک‌های با کیفیت بیشتری باید خریداری کنید، که به نوبه خود مقدار پولی که خرج می‌کنید را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر، یک نکته دیگر که باید از نقطه‌نظر زمان مورد توجه قرار گیرد، ضمانت ارایه‌شده توسط تانک‌های پلاستیکی است. اگر ضمانت محصول برای شما مهم است، باید قبل از خرید آن را در نظر بگیرید. 

مخازن و منابع ذخیره‌سازی دیگر در سیستان و بلوچستان

انواع دیگری از مخازن با ترکیبات مختلف در بازار وجود دارد. مواد مورد استفاده برای ساخت تانک شامل فایبرگلاس، فولاد و فولاد ضدزنگ می‌باشد. هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند و تانک‌ها که از مواد دیگر ساخته شده‌اند ممکن است عمر بیشتری نسبت به تانک‌های پلی‌اتیلن داشته باشند و عموماً گران‌تر هستند.

مخازن پلی‌اتیلن با چگالی بالا (HDPE) به مدت چندین سال توسط کشاورزان و شرکت‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند و در کاربردهای آن‌ها موفق بوده‌اند:

 ذخیره‌سازی آب، مواد شیمیایی و آفت‌کش‌ها. آن‌ها ارزان‌تر از فولاد ضد زنگ و تانک‌های فایبرگلاس می‌باشند و می‌توانند به راحتی در زمانی که  خالی هستند جابجا شوند. 

علاوه بر مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی، مخازن پلی‌اتیلن نسبت به مخازن دیگر نسبتاً قابل‌اطمینان هستند و توسط خریداران برای نگهداری و حمل و نقل مایعات کشاورزی و تجاری بیشتر از مخازن دیگر ترجیح داده می‌شوند.

نتیجه گیری 

مخازن پلاستیکی یکی از مخازن پر فروش در بازار هستند و به دلیل کاربرد بالاو قیمت مناسبی که دارند از گذشته مورد توجه خریدارن قرار داشته اند. این مخازن دارای مزایا و معایبی هستند که در این مقاله آن ها را به صورت کامل بررسی کردیم. مخازن پلاستیکی فابلیت استفاده در مکان های مختلف و برای امور متفاوتی را دارند و همین علت سبب شده است تا مردم برای خرید آن ها ترغیب شوند.

 مخازن پلاستیکی دارای گارانتی و ضمانت تعویض هستند و به دلیل سه لایه بودن در برابر نور خورشید و اشعه یووی ایمنی بالایی دارند. با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی سیستان و بلوچستان خرید مخزن خصوصا برای آب یکی از امور اصلی است و به همین دلیل در این مقاله به طور خاص مخزن پلاستیکی در سیستان و بلوچستان را بررسی و ارزیابی کردیم تا شما خریداران با دید کامل برای خرید اقدام کنید. دسته‌بندی