کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که با عبور از روبروی ساختمان های آجری محو حال و هوای کلاسیک و سنتی این ساختمان ها نشود. هر چند که استفاده از سنگ در نماسازی ساختمان های نوین کاربرد گسترده ای پیدا کرده با این حال متریال آجر هیچ گاه جایگاه و محبوبیت خود را از دست نداده است و نقش آن در ساخت و ساز کمرنگ نشده. آجر نسوز یکی از انواع آجرها می باشد که به دلیل زیبایی، مقاومت بالا و تنوع طرح و رنگ به شدت مورد توجه طراحان، معماران و سازندگان خوش ذوق قرار دارد. در ادامه به مقاله خرید آجر نسوز در تهران می پردازیم.

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

آجر نسوز چیست؟

شاید با اشاره به واژه ی آجر نسوز به یاد نوع خاصی از آجر بیافتید که آن را بیش از سایر انواع آجرها مشاهده کرده اید اما باید گفت که آجر نسوز دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد و تنها در یک دسته خاص خلاصه نمی شود. آجر نسوز قلیایی، آجر نسوز آلومینیومی، آجر نسوز سیلیسی، آجر نسوز ویژه، آجر نسوز صنعتی، آجر نسوز سنتی و آجر نسوز دستی از جمله انواع آجرهای نسوز معروف در بازار هستند که در ساخت و سازهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد آجر نسوز بسیار گسترده می باشد بنابراین هر قشری از سازندگان ساختمان به این نوع آجر احتیاج پیدا خواهند کرد؛ چه آن دسته از سازندگان که در حال نمازنی نوین هستند و چه آن دسته از سازندگانی که در حال مرمت سازه های قدیمی می باشند. از جمله کاربردهای آجر نسوز می توان به ساخت باربیکیو، محوطه سازی، کف سازی، نماسازی و حتی استفاده از آن در دکوراسیون داخلی و شومینه اشاره کرد. از آنجایی که آجر نسوز قابلیت سازگاری بالا با هر نوع شرایط آب و هوایی را دارا می باشد می توان از آن در هر نوع اقلیمی استفاده کرد.

برای خرید انواع آجر سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

مصالح فروش به عنوان یکی از برترین و معتبرترین مراجع فروش مصالح ساختمانی، فروش آجر نسوز را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است. شما می توانید برای دریافت مشاوره جهت خرید آجر نسوز با کارشناسان و مشاوران مصالح فروش تماس حاصل نمایید تا از قیمت و انواع آجر نسوز در این فروشگاه به همراه شرایط خرید مطلع شوید.

استفاده از آجر نسوز بنا به دلایل محکمی به سازندگان توصیه می شود. از جمله دلایلی که استفاده از آجر نسوز را توجیه می کند می توان به افزایش طول عمر بنا، مقاومت بالای سازه در برابر شرایط جوی، مقاومت در برابر ضربه و بار مکانیکی و آسیب های محیطی، مقاومت بالا در برابر سایش و عوامل شیمیایی و تغییر رنگ، مقاومت در برابر یخبندان و همچنین عایق مناسب در برابر سرما و گرما اشاره کرد. بنابراین استفاده از آجر نسوز توجیه کاملا منطقی برای سازندگان دارد. 

آجر نسوز دوستدار محیط زیست می باشد و آسیبی به سلامت آن وارد نمی کند. از طرفی مقاومت بسیار بالا در برابر آتش سوزی دارد و با قرار گرفتن در باربر نور خورشید تغییر رنگ نخواهد داد. هر چند که این ویژگی ها در مورد آجر نسوز استاندارد صدق می کند و پیش از خرید این محصول باید ویژگی ها و خصیصه های آن را مورد بررسی قرار دهید.

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نصب آجر نسوز به ابزارآلات و تجهیزات خاصی نیاز ندارد و می توان از طریق تنوع رنگی بالایی که در انواع آجر نسوز وجود دارد اقدام به ایجاد نمایی خلاقانه و هارمونیک در ساختمان نمود یا دکوراسیون داخلی را به طرح های نوآورانه مزین کرد. آجر نسوز هماهنگی زیادی با معماری ایرانی دارد و در اغلب پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد چرا که تنوع آن نیز بالا می باشد. 

ساختار آجر نسوز به نحوی ست که ذرات سازنده آن بسیار متراکم می باشند و همین موضوع باعث شده تا این متریال در برابر عوامل محیطی و سرما و گرما مقاومت بالایی از خود نشان دهد. در ساخت آجر نسوز از خاک چینی استفاده می شود که در واقع حاصل کانی های نسور معدنی است و نقش مهمی را در مقاومت بالای این آجرها ایفا می کند. در ادامه با تیم محتوای مصالح فروش همراه شوید تا نکات خرید آجر نسوز را با هم بررسی کنیم و پیرامون قیمت این متریال و خرید اینرتنتی آن در مصالح فروش به بحث و گفتگو بپردازیم.

برای خرید انواع آجر ماشینی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکات مهم خرید آجر نسوز

خرید مصالح ساختمانی امری ست که سازندگان نباید آن را سرسری بگیرند چرا که کیفیت سازه نهایی به انتخاب هوشمندانه آن ها در خرید مصالح بستگی دارد. مصالح ساختمانی نقش اساسی در کیفیت و مقاومت سازه دارند بنابراین وجهه کاری شما و اعتبارتان به نحوی به کیفیت مصالح بستگی دارد. بنابراین پیش از خرید مصالح ساختمانی از جمله آجر نسوز باید نکات مهمی را مد نظر داشته باشید تا خریدی موفقیت آمیز صورت دهید. در ادامه تعدادی از مهمترین نکات خرید آجر نسوز را عنوان کرده ایم بنابراین بد نیست پیش از خرید این متریال، نکات زیر را در نظر داشته باشید.

برای خرید انواع بلوک سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • میزان مقاومت آجر نسوز در برابر رطوبت، یخ زدگی و حرارت را بررسی کنید

همانطور که در بالا گفته شد، آجر نسوز دارای انواع مختلفی می باشد که شیوه ساخت و متریال اصلی هر کدام از آن ها نسبت به هم متفاوت می باشد بنابراین طبیعی ست که انواع آجر نسوز دارای قابلیت ها و ویژگی های متفاوتی باشند و در برابر عوامل محیطی، رطوبت و یخبندان سطح مقاومت متفاوتی از خود نشان دهند. بنابراین پیش از خرید آجر نسوز به میزان مقاومت آن در برابر عوامل محیطی، رطوبت، ضربه و سایش دقت کنید و این یعنی باید کیفیت ساخت و نوع آجر نسوز را به هنگام خرید در نظر داشته باشید. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

به عنوان مثال آجر نسوز ویژه خود به سه نوع آجر نسوز اکسید کروم کوروندوم، آجر نسوز زیرکونیوم و آجر نسوز اکسید کروم تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها دارای درصد مختلفی از کانی ها و عناصر هستند و میزان مقاومت خاصی در برابر رطوبت، ضربه و سرما و گرما از خود نشان می دهند. بنابراین شما بایستی با توجه به شرایط و نوع استفاده ای که از آجر نسوز دارید اقدام به خرید این متریال نمایید.

 • عدم وجود لب پریدگی در آجر نسوز

نکته مهم دیگری که به هنگام خرید آجر نسوز باید مورد توجه قرار گیرد عدم وجود لب پریدگی و شکستگی در آجر نسوز می باشد. بنابراین پیش از خرید آجر نسوز به شکل ظاهری آجرها و سلامت ظاهری آن ها توجه داشته باشید. از آنجایی که عمده مصرف آجر نسوز در نما و کف می باشد و از آن برای زیباسازی ظاهر ساختمان، کف سازی، ساخت شومینه و ساخت باربیکیو استفاده می شود باید نسبت به سلامت و زیبایی ظاهر آن توجه ویژه شود. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چنانچه در مورد سلامت ظاهری آجر نسوز نگران هستید و می خواهید متریال سالم و بی نقص خریداری کنید ما شما را به خرید آجر نسوز از مصالح فروش دعوت می کنیم جرا که مصالح خریداری شده توسط شما از این فروشگاه پیش از ارسال مورد بازبینی و بررسی فنی و ظاهری قرار می گیرند و همراه با ضمانت تحویل شما می گردند.

 • توجه به میزان جذب آب توسط آجر نسوز و عدم شوره زدن آجرها

نکته ی بسیار مهمی که در مورد آجر نسوز باید به آن توجه کرد میزان تخلخل و جذب آب توسط این آجرها می باشد. درصد جذب بالای آب توسط آجر نسوز به معنای این است که امکان تباید حراری تآجر بالاست و نمی تواند عایق مناسبی در برابر سرما و گرما باشد. همچنین احتمال نفوذ آب و ایجاد پوسیدگی و فرسودگی در بافت آجر بالا خواهد بود. بنابراین پیش از خرید آجر نسوز باید به این نکته دقت داشته باشید که میزان جذب آب توسط آجرها چه میزان است. دقت داشته باشید که میزان جذب آب توسط آجر نسوز نباید بیش از 2 درصد باشد بنابراین به هنگام خرید آجر نسوز این نکته را لحاظ کنید.

 • آجرها دارای سطحی صاف و یکدست باشند

آجر نسوز نه تنها باید ظاهری سالم و عاری از لب پریدگی و شکستگی باشد بلکه باید دارای سطحی صاف و یکدست باشد و هیچ گونه تحدب یا تقعر در سطح آن به چشم نخورد به ویژه اگر قرار است از آجر نسوز در کف سازه یا قسمتی از نما استفاده کنید که زیبایی آن بیش از سایر بخش ها در چشم مخاطبان جلوه می کند. بنابراین سعی کنید این موضوع را پیش از خرید آجر نسوز لحاظ کنید تا زیبایی کارتان دوچندان شود.

 • توجه به درصد نمک محلول در آجر نسوز

بارها و بارها نمای ساختمان هایی را مشاهده کرده ایم که علیرغم هنر و مهارتی که طراح در خلق آن به کار برده دارای ظاهری ناخوشایند می باشد و دلیل آن استفاده از متریال های بی کیفیت می باشد. نمونه اش استفاده از آجر نسوز با درصد نمک بالا می باشد که منجر به شوره زدن نما و ایجاد ظاهری ناخوشایند در نمای سازه خواهد شد. میزان نمک محلول در آجر نسوز نباید بیش از یک درصد باشد در غیر اینصورت تمام زحمات تان به هدر خواهد رفت و نمای زشت و زننده ای را در سازه ایجاد خواهید کرد.

 • دقت به رنگ و طرح آجر نسوز

آجر نسوز دارای تنوع بالایی در طرح و رنگ می باشد بنابراین پیش از خرید آجر نسوز به این موضوع دقت کنید که قرار است چه نوع هارمونی را در نمای سازه یا در کف ایجاد کنید. همانطور که گفته شد از آجر نسوز در دکوراسیون داخلی خانه نیز استفاده می شود بنابراین می توان نقش طرح و رنگ آجر نسوز را در ایجاد فضایی هارمونیک و هنرمندانه نقشی پر رنگ دانست. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر نسوز به طور کلی در چند کد رنگ محدود به بازار عرضه می شود که پر طرفدارترین آن ها رنگ های قرمز، مشکی، زرد شاموتی و قهوه ای می باشد. این رنگ ها نشان از درجه دمای پخت متفاوت، میزان استحکام متفاوت و عناصر متفاوت در ساخت آجر نسوز دارند بنابراین در انتخاب رنگ آجر نسوز دقیق عمل کنید و متناسب با نیاز پروژه و دقت به فاکتورهای زیبایی شناسی اقدام به انتخاب و خرید آجر نسوز نمایید.

چنانچه در این باره سررشته ندارید و می خواهید با یاری کارشناسان حرفه ای اقدام به خرید آجر نسوز نمایید توصیه می کنیم که از مشاوره رایگان متخصصین حرفه ای در مصالح فروش استفاده کنید تا با دریافت مشاوره ای دقیق و اصولی اقدام به خرید بهترین آجر نسوز با رنگ ایده آل نمایید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بیضی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش آجر نسوز تهران

آجر نسوز از جمله متریال هایی می باشد که مورد استفاده اغلب سازندگان قرار دارد. این آجر در طیف رنگی گسترده ای تولید می شود و پای ثابت اغلب پروژه های عمرانی و دکورسازی فضای داخلی است. بنابراین می توان آن را یکی از پر فروش ترین انواع آجرها تلقی کرد. آجر نسوز می تواند زیبایی خیره کننده ای به نمای ساختمان ببخشد و جلوه ای چشم نواز در نمای سازه ایجاد کند. 

از آنجایی که آجرهای نسوز دارای مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما هستند، طول عمر بالایی را دارا می باشند و به سادگی تخریب نمی شوند بنابراین پروسه فرسودگی آن ها بسیار طولانی ست. این موضوع باعث شده تا دوام و ماندگاری سازه هایی که در آن ها از آجر نسوز استفاده می شود بالا رود.

مصالح فروش به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه های فروش آجر نسوز در تهران شناخته می شود که انواع و اقسام آجر نسوز با ویژگی های ظاهری متفاوت را ارائه می دهد بنابراین اگر می خواهید بستری جامع از انواع آجر نسوز را پیش روی خود داشته باشید و انتخابی ایده آل صورت دهید بی شک مصالح فروش می تواند در این راستا یاری رسان شما باشد. چنانچه تصورتان بر این است که در انتخاب آجر نسوز احتیاج به یاری و مشاوره دارید می توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان حرفه ای در این مجموعه بهره مند شوید. 

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن زیر پله با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر نسوز قهوه ای، آجر نسوز سفید، آجر نسوز مشکی، آجر نسوز شاموتی و آجر نسوز انگلیسی در طرح و رنگ های متنوع در این بستر آماده فروش می باشد. شما با خرید آجر نسوز از مصالح فروش نه تنها تنوع بالایی از حق انتخاب را خواهید داشت بلکه می توانید از ضمانت اصالت محصول بهره مند شوید و از تخفیفات مناسبتی نیز استفاده کنید که تا سقف 30 درصد افزایش پیدا می کند. مصالح فروش به عنوان یکی از قوی ترین فروشنده های مصالح در سطح ایران مفتخر است انواع مصالح مورد نیاز تامین کنندگان و سازندگان را با شیوه های حمل و نقل اصولی و استاندارد به نقاط مختلف کشور ارسال نماید. 

فروش آجر نسوز در تهران از جمله مهمترین خدمات این مجموعه می باشد که سازندگان پروژه های عمرانی در تهران را از بابت دریافت مصالح درجه یک آسوده خاطر کرده است.

برای خرید هبلکس با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما در خرید آجر نسوز از مصالح فروش هیچ گونه محدودیتی در ابعاد ندارید و می توانید بر حسب نوع نیاز پروژه و خواسته مشتری اقدام به خرید آجر نسوز در ابعاد مناسب نمایید. شما می توانید در این راستا از کارشناسان و معماران حرفه ای در مصالح فروش یاری بگیرید و پیش از خرید آجر نسوز اقدام به دریافت مشاوره نمایید. 

قیمت آجر نسوز در تهران

تمام افرادی که در حوزه ساخت و ساز پروژه های عمرانی فعالیت می کنند به خوبی می دانند که قیمت مصالح ساختمانی با چه شیب تندی در حال افزایش می باشد. رشد قیمت مصالح در واقع قیمت آجر نسوز را نیز در بر می گیرد بنابراین طبیعی ست که نرخ آجر نسوز به طور روزانه و دوره ای تغییر کند. با این حال می توان قیمت آجر نسوز را متاثر از تعدادی فاکتورهای تاثیر گذار دانست که با علم به آن ها می توان قیمت حدودی انواع آجر نسوز را تخمین زد. در ادامه تعدادی از مهمترین فاکتورهای موثر بر قیمت آجر نسوز در تهران عنوان شده است که بررسی آن ها می تواند دیدگاه دقیق تری در این باره به شما بدهد.

برای خرید آبنما با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • رنگ، ابعاد و مقاومت آجر نسوز

رنگ و ابعاد آجر نسوز از جمله فاکتورهایی است که می تواند روی قیمت آجر نسوز تاثیر گذار باشد بنابراین طبیعی ست که آجرهای نسوز در انواع ابعاد و رنگ های مختلف دارای قیمت متنوعی باشند. این موضوع نیز سرچشمه از عناصر تشکیل دهنده آجر و میزان مقاومت آن دارد. اغلب کارخانه های تولید آجر نسوز اقدام به تامین خاک از یک معدن واحد می نمایند با این حال ممکن است در طی فرآیند ساخت آجر نسوز اقدام به کم و زیاد کردن برخی عناصر و مواد اولیه نمایند و درصدی خاک رس به مواد اولیه اضافه کنند بنابراین ممکن است قیمت برخی از آجرهای نسوز کمتر باشد و قیمت ارزانی داشته باشند.

 • مقدار انرژی مصرفی توسط کوره پخت آجر نسوز

مقدار حرارتی که آجر نسوز در آن حرارت پخنه می شود نیز روی قیمت آجر نسوز موثر است چرا که این فاکتور به طور مستقیم میزان مقاومت آجر را تعیین می کند. به عنوان مثال برای تولید آجر نسوز انگلیسی تیره رنگ مقدار حرارت چیزی در حدود 1200 می باشد و این حرارت به مدت 56 ساعت باید به آجر داده شود. مقدار حرارت و ساعاتی که آجر باید درون کوره بماند تاثیر مستقیم روی قیمت آجر نسوز دارد چرا که اساسا مقدار انرژی مصرف شده در تولید هر نوع آجر نسوز با نوع دیگر آن متفاوت می باشد. 

برخی کارخانه های تولید آجر نسوز اقدام به خاموش کردن کوره در طی فرآیند پخت آجر می نمایند تا مصرف گاز کاهش پیدا کند و در نتیجه آن قیمت ارزان تری را در آجر نسوز شاهد خواهیم بود. دقت داشته باشید که این نوع آجر نسوز شاید قیمت ارزانی داشته باشد اما ظاهر آن به هیچ عنوان زیبا نیست و رنگ و لعاب جذابی ندارد بنابراین توصیه می شود که هیچ گاه کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید و اگر به دنبال خرید آجر نسوز ارزان قیمت هستید سراغ از مجموعه های معتبر بگیرید تا هم به کیفیت بالایی دست پیدا کنید و هم صرفه قابل توجهی در قیمت نصیب تان شود.

برای خرید حوض با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 • فرآیند آماده سازی ماده اولیه آجر نسوز

ماده اولیه آجر نسوز از نوعی سنگ کانی به دست می آید که در نتیجه پودر شدن به نوعی خاک بدل می شود و سایر عناصر در صورت لزوم بدان اضافه می شوند. فرآیند آماده سازی این خاک در کارخانه های مختلف متفاوت می باشد. در واقع هر چه این خاک به میزان بیشتری پودر شود، آسیاب شود و مخلوط گردد طبیعتا هزینه بیشتری باید برای خرید آجر نسوز پرداخت شود چرا که کیفیت نهایی محصول بیشتر خواهد بود.

 • کیفیت و قدرت دستگاه پرس

مورد دیگری که قیمت آجر نسوز از آن تاثیر می پذیرد کیفیت دستگاه پرس می باشد. دستگاه های پرس که توسط کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند دارای قدرت متفاوتی هستند و تعداد ضربات و نیرویی که بر قالب های آجر وارد می کنند متفاوت می باشد بنابراین طبیعی ست که کیفیت آجر نسوز تولید شده توسط دستگاه های پرس مختلف متفاوت باشد و بدین سان قیمت آجر نسوز در بازار قیمتی متنوع باشد.

 • نحوه بسته بندی آجر نسوز

مورد مهم دیگری که می تواند روی قیمت آجر نسوز موثر باشد نحوه بسته بندی آجرها و شیوه تفکیک آنهاست. زمانی که آجرهای نسوز به انتخاب فرآیند پخت می رسند بایستی از کوره تخلیه شوند، سرد شوند و بعد طبق تفکیک رنگ و جداسازی نمونه های شکسته و تاب برداشته بسته بندی گردند. اما در برخی مواقع به دلیل کاهش هزینه ها، تولیدکنندگان اقدام به بسته بندی آجرها درون محفظه کوره می نمایند. 

در این صورت دیگر خبری از تفکیک رنگ آجرها و جداسازی نمونه های شکسته و لب پر و تاب برداشته نیست بنابراین قیمت این آجرها نسبت به آجرهایی که خارج کوره بسته بندی می شوند ارزان تر خواهد بود چرا که دارای ناخالصی زیادی هستند و درون کارتن ها از آجرهای بی کیفیت و غیر قابل استفاده پر خواهد بود. توصیه می شود که هیچ گاه اقدام به خرید این نوع آجر نسوز نکنید. 

برای خرید گچ و سیمان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شاید تصور کنید صرفه اقتصادی بیشتری برایتان رقم می خورد در حالی که با خرید تعداد زیادی آجرهای شکسته و غیر قابل استفاده و در رنگ های غیر همسان فقط و فقط به خودتا ضرر خواهید زد. آجرهای نسوزی که در مصالح فروش عرضه می گردند همگی به روش اول تولید و بسته بندی شده اند بنابراین دارای ظاهر سالم، همسان و رنگ های مشابه می باشند و در بین آن ها خبری از آجرهای شکسته و تاب برداشته نخواهد بود.

شما همچنین با خرید آجر نسوز از مصالح فروش، محصول خریداری شده را می توانید در بسته بندی های محکم و استاندارد تحویل بگیرید به نحوی که وارد شدن ضربه به بسته بندی ها هیچ آسیبی به آجرها وارد نخواهد کرد.

فرآیند قیمتگذاری آجر نسوز به عواملی که در بالا بدان ها اشاره شد بستگی قوی دارد با این حال اگر به دنبال آجر نسوز با کیفیت، مقاوم، ضد شوره، ضد ضربه و با طول عمر بالا هستید و می خواهید در عین حال صرفه اقتصادی قابل توجهی را برای خود رقم بزنید ما شما را به خرید آجر نسوز از مصالح فروش دعوت می کنیم چرا که در این مجموعه کارشناسان ما همواره در صدد پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات شما در هر زمینه ای خواهند بود.

برای خرید ایزوگام با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارائه ضمانت به هنگام فروش از جمله مواردی ست که مصالح فروش در دستور کار خود قرار داده تا خیال شما عزیزان از بابت خرید متریال های اصل و با کیفیت آسوده باشد.

اهمیت خرید آجر نسوز از مصالح فروش

آنچه که مصالح فروش در قالب آجر نسوز به فروش می رساند از کیفیت بالایی برخوردار است. این آجرهای نسوز به دلیل بهره مندی از استانداردهای تثبیت رنگ، حتی با گذشت چندین سال از اجرای پروژه همانند روز اول دارای ظاهری با رنگ طبیعی و زنده می باشند و اثری از سایش و فرسودگی در آن ها مشاهده نخواهید کرد. از طرفی ضد شوره بودن آجر نسوز از مهمترین نکاتی ست که برای خریداران و سازندگان حائز اهمیت می باشد. 

برای خرید شیرآلات با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چنانچه متریال خریداری شده توسط شما دارای مشخصه های کیفی ضعیفی باشد بی شک وجهه کاری تان زیر سوال خواهد رفت و افرادی که به نمای سازه نگاه می کنند در وهله اول خواهند پرسید که مجری این پروژه چه کسی بوده است؟ در آن زمان کسی از مهارت و توانایی شما سخن نمی گوید بلکه نگاه ها به نمای کار است که از ظاهری زشت و زننده برخوردار شده و به دلیل شوره زدن آجرها، تغییر رنگ شان، ساییدگی و ظاهر ناخوشایندی که در آن ها ایجاد شده مهارت و تخصص شما را زیر سوال خواهند برد. 

بنابراین خرید آجر نسوز از مصالح فروش باعث خواهد شد تا وجهه کاری و اعتبار شما حفظ گردد. هر چند که بحث ایمنی نیز در آجر نسوز مطرح می شود.

آجر نسوز متریالی است که توقع مقاومت بالا در برابر ضربه از آن می رود بنابراین باید به نحوی ساخته و پرداخته شده باشد که ایمنی ساکنین ساختمان و پروژه ای که در آن از متریال آجر نسوز استفاده شده حفظ گردد. آجر نسوز ارائه شده در مصالح فروش از استانداردهای فنی در سطح بالا برخوردار است و بی شک با استفاده از این متریال می توانید سطح ایمنی و مقاومت در سازه را حفظ کنید. آجر نسوز مصالح فروش به هیچ عنوان دچار جلبک، شوره و تغییر رنگ نخواهد شد و از این بابت زیبایی سازه تان برای سال ها پا بر جا خواهد ماند.

مصالح فروش به عنوان یکی از حرفه ای ترین مراکز فروش آجر نسوز در ایران اقدام به فروش این مصالح در سطح تهران آن هم با قیمتی مقرون به صرفه نموده است. ساخت پروژه های عمرانی حرفه ای نیاز به متریال های حرفه ای دارد و مصالح فروش این تضمین را به شما می دهد که با خرید آجر نسوز از این فروشگاه بی شک سطح کیفیت کارتان در بالاترین درجه حفظ خواهد شد.

خرید اینترنتی آجر نسوز

آجر نسوز یکی از پر کاربردترین مصالحی است که در ساخت سازه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین کاربرد فراوانی دارد و مورد نیاز اغلب سازندگان می باشد. یکی از دغدغه های اصلی سازندگان پروژه های ساختمانی این است که در مسیر تامین کنندگانی بدقول و غیر قابل اعتماد قرار می گیرند که نه تنها در تامین مصالح آن ها را لنگ می گذارند بلکه مصالح بی کیفیت و فاقد اعتبار و اصالت را به ایشان می فروشند.

بی راه نیست که تازگی ها شاهد ساخت و سازهای بی کیفیت هستیم و تعداد قابل توجهی از خریداران نسبت به کیفیت مواد استفاده شده در ساخت ساختمان ها شکایت دارند. این موضوع به خاطر این رخ می دهد که سازندگان در انتخاب تامین کننده و فروشنده مصالح بی توجهی می کنند و یا به کیفیت مصالح اهمیت نمی دهند. گاهی اوقات نیز ممکن است دسترسی سریع به فروشگاه های فروش مصالح نداشته باشید و برای مدت ها پروژه ساختمانی را تعطیل کنید تا مصالح به دست تان برسد. 

این موارد و چالش ها با وجود مجموعه مصالح فروش دیگر بی معنی ست چرا که این فروشگاه اقدام به فروش اینترنتی مصالح از جمله آجر نسوز نموده است. شما می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به سفارش آجر نسوز نمایید و آجر نسوز مورد نیازتان را در بسته بندی های استاندارد و با کیفیت در اسرع وقت با شیوه های اصولی حمل و نقل تحویل بگیرید. بنابراین برای خرید آجر نسوز دیگر نیازی به جستجو و تحقیق در مورد فروشندگان مختلف نخواهید داشت. 

همچنین دیگر نیازی به نگرانی از بابت عدم وجود فروشندگان معتبر در شهر و حوالی خود نخواهید داشت چرا که می توانید مصالح مورد نیاز پروژه را پیش از شروع پروژه و به تعویق افتادن زمانبندی ها خریداری نمایید. مصالحی که در فروشگاه مصالح فروش عرضه می گردد دارای ضمانت اصالت بوده و می توانید پیش از خرید اینترنتی آجر نسوز اقدام به دریافت مشاوره از بابت قیمت و کیفیت و تنوع نمایید. 

شما می توانید با توجه به نیاز پروژه و سلیقه مشتری اقدام به خرید بهترین آجر نسوز در ابعاد و رنگ دلخواه تان نمایید. خرید اینترنتی آجر نسوز به شما این امکان را خواهد داد تا بدون نگرانی و از دست دادن وقت، هزینه و انرژی مصالح مورد نیاز پروژه را تامین کنید و در موعد مقرر اقدام به تحویل پروژه نمایید. هدف اصلی مصالح فروش کسب رضایت سازندگان و حفظ وجهه کاری و اعتبار شما با تامین ایمنی، اصالت و زیبایی پروژه های ساختمانی می باشد.

 بالا ماندن پرچم شما در حوزه های ساخت و ساز نه تنها اعتبار و ارزش کار شما را افزون خواهد کرد بلکه مهر تایید بر اعتبار مصالح فروش خواهد بود. کما اینکه در طی این ده سال همواره نامی نیک از مصالح فروش به جای مانده است.