همه ما به خوبی می دانیم که آجرها مصالح اولیه در ساخت خانه ها و سازه های عمرانی هستند کما اینکه در تصاویر به جای مانده از خانه ها و عمارت های قدیمی نیز مشاهده می کنیم که آجرها نقش پررنگی چه در نمای سازه و چه در اسکلت بندی سازه داشته اند و این نقش پر رنگ را تا به امروز به خوبی حفظ کرده اند. اما آجر، این متریال کاربردی تنها در یک نوع و یک شکل خاص تولید نمی شود.

آجر ماشینی چیست؟

آجر در واقع یکی از متریال های متنوع و گسترده در ساخت ساختمان ها و پروژه های عمرانی می باشد که دارای تنوع بالایی در مواد اولیه، ظاهر، رنگ، نحوه پردازش و شیوه ساخت است. بنابراین با تنوع بی حد و حصری در آجرها روبرو هستیم. آجر ماشینی یکی از پر کاربردترین آجرها در ساخت پروژه های عمرانی می باشد که دارای روند ساخت به خصوصی بوده و ویژگی های فنی مختص خود را دارد.

برای خرید انواع آجر و سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. 

آجر ماشینی همان آجر سوراخ دار می باشد که دارای تعداد 8 یا 10 سوراخ است، ابعادی برابر با 22*11*5.5 سانتیمتر دارد و و قطر هر کدام از سوراخ های آن عمدتا 1.5 تا 2 سانتیمتر می باشد. به همین علت آجر ماشینی را به نام آجر سوراخ دار نیز می شناسند. البته آجر ماشینی را با نام آجر ده نیز در بازار می شناسند که نام دیگر آن است. هدف از ایجاد سوراخ در آجر ماشینی عبور میلگرد و چسبندگی بالای ملات می باشد. 

دقت داشته باشید که آجرهای ماشینی می توانند در انواع توپر نیز تولید شوند بنابراین آجر ماشینی لزوما آجر سوراخ دار نیست و می تواند سطحی پر و صاف داشته باشد. آجرهای ماشینی توپر نیز مانند انواع سوراخ دار در ساخت دیوارهای ساختمان استفاده می شوند و دارای رنگ های متنوعی چون زرد و قرمز و قهوه ای هستند. آجر های ماشینی به ویژه نوع سوراخ دار آن دارای وزن کم و مقاومت بالایی بوده و می توانند ظاهری کلاسیک و شیک به نمای ساختمان بدهند.

برای خرید انواع آجر سفال با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سوراخ هایی که روی آجرهای ماشینی پیدا هستند باید در هر دو سطح مقطع آن دیده شوند. حتی در مواقعی خاص ممکن است میلگردها را از داخل این سوراخ ها عبور دهند تا مقاومت سازه افزایش پیدا کند. بسیار مهم است که در روند ساخت آجر ماشینی، آجرها به نحوی طراحی شوند که سطح مقطع سوراخ ها کمتر از 25 درصد سطح مقطع آجر باشد. فاصله سوراخ ها از همدیگر و از لبه ی آجر نیز نباید کمتر از 30 درصد طول آجر باشد. دلیل وجود سوراخ های موجود در آجر ماشینی، نفوذ ملات به درون آجر و ساخت سازه ای مستحکم تر می باشد. وجود سوراخ ها موجب سبک تر شدن آجرها و ایجاد نمایی مستحکم تر را نیز فراهم آورده است.

آجر ماشینی در برابر آجرفشاری که نمونه ای سنتی از آجر می باشد دارای خاصیت شکنندگی بیشتری است و به اندازه ای که ملات به آجرهای فشاری می چسبد در این آجرها قابلیت چسبندگی نخواهد داشت بنابراین بسیار مهم است که از آجر ماشینی در کدام قسمت و برای ساخت چه بخش هایی استفاده می شود. به عنوان مثال از آجر ماشینی نباید در طاق ضربی استفاده شود با این حال برای دیوارچینی و نماسازی انتخابی هوشمندانه می باشد چرا که دارای مقاومت بالا و وزن سبک است.

برای خرید انواع آجر فشاری با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آجر ماشینی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر زلزله و آسیب های محیطی می باشد بنابراین استفاده از آن در نمای ساختمان توصیه می شود. این آجرها دارای تخلخل کمی بوده و آب را در خود نفوذ نمی دهند و از طرفی دارای خاصیت ضد اسیدی هستند بنابراین می توان آن ها را مصالحی بسیار مقاوم در برابر رطوبت، محلول های شیمیایی و تکان های شدید و ضربه دانست.

از آجر ماشینی عمدتا در ساخت دیوارهای حمال استفاده می شود چرا که می توان میلگرد را از این آجرها عبور داد و دیواری مسلح را بنا کرد که دارای مقاومت بسیار بالا در برابر زلزله می باشد. بنابراین بیراه نیست اگر آجر ماشینی را متریالی مقاوم در برابر زلزله و عاملی برای افزایش مقاومت سازه بدانیم. دیوارهایی که در ساخت آن ها از آجر ماشینی استفاده می شود دیوارهای سبک وزنی هستند و دارای مقاومت بالایی می باشند با این حال تنها موردی که استفاده از آجر ماشینی در آن با منع و محدودیت روبرو می باشد طاق ضربی است.

برای خرید انواع آجر ماشینی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

اگر قصد ددارید نمایی زیبا و خوش رنگ و لعاب برای نمای ساختمان ایجاد کنید ما به شما خرید آجر ماشینی را توصیه می کنیم. آجرهای ماشینی انتخابی عالی برای نمای ساختمان هستند و ظاهری کلاسیک و زیبا به نما خواهند داد. این آجرها در انواع طرح و رنگ های مختلف از جمله رنگ های زرد، قرمز و اخرایی و قهوه ای در بازار موجود هستند و می توانید با خرید آن ها علاوه بر ایجاد مقاومت بالا در سازه، ظاهری زیبا و کلاسیک را برای آن رقم بزنید. در بسیاری از خانه های امروزی و آپارتمان هایی که در حال ساخت و ساز هستند از آجر ماشینی برای نمای سازه استفاده می شود و دلیل آن مقاومت بالا و وزن کم آن است.

برای خرید آجر ماشینی با کیفیت و قیمت ایده آل باید به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید چرا که نمونه های بی کیفیت مصالح ساختمانی به ویژه این روزها که قیمت ها در حال افزایش می باشد در بازار فراوان است. بسیار مهم است مصالحی که خریداری می کنید دارای ضمانت اصالت باشند و از کیفیت بالایی برخوردار باشند. برای خرید آجر ماشینی با قیمت و کیفیت ایده آل و تضمینی می توانید به فروشگاه مصالح فروش مراجعه نمایید. در این فروشگاه می توانید با قیمتی اقتصادی به مصالح مورد نیازتان از جمله آجر ماشینی دسترسی داشته باشید و پیش از خرید مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دقت داشته باشید که مصالح فروش برای رضایت خاطر شما عزیزان و ایجاد آرامش خیال تان اقدام به ارائه ضمانت اصالت محصولات و محموله های این فروشگاه نموده است تا با خیالی آسوده از بابت کیفیت و اصالت اقدام به خرید مصالح نمایید. مصالح ساختمانی مهم ترین پایه های ساخت یک ساختمان ایمن و اصولی می باشد بنابراین چنانچه اولین پایه را کج بگذارید هر چقدر هم که در سایر بخش ها از مهارت و تخصص و دانش بالایی برخوردار باشید در نهایت پروژه ای ضعیف را تحویل خواهید داد.

بنابراین با خرید مصالح با کیفیت و اصولی هر چه قوی تر و بهتر مهارت و تبحر خود را در ساخت پروژه های عمرانی به رخ بکشید و اعتبار خود را افزون کنید. مصالح فروش یکی از قوی ترین مجموعه های معتبر در حوزه فروش آجر ماشینی و انواع مصالح می باشد که شما را در این راستا یاری خواهد نمود. شما در هر کجای یزد که باشید می توانید اقدام به خرید آجر ماشینی و مصالح از این فروشگاه نمایید.

برای خرید انواع بلوک سفالبا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نکات مهم خرید آجر ماشینی

برای خرید هر نوع مصالح ساختمانی باید با آگاهی تمام قدم بردارید و به نکات خرید آن واقف باشید چرا که مصالح ساختمانی نقش و مهم و کلیدی در ایمنی سازه، اعتبار و آبروی حرفه شما و استانداردهای ساخت دارد. فرقی ندارد که مصالح مورد نظر در چه سطح و ابعادی استفاده می شوند اما هر چه نقش این مصالح پر رنگ تر شود بی شک اهمیت و حساسیت شما نیز باید افزون گردد. آجر ماشینی یکی از مهمترین مصالحی ست که در حین ساخت سازه مورد استفاده قرار می گیرد و بخش مهمی از اسکلت و نما را تشکیل می دهد، بنابراین پیش از خرید آجر ماشینی باید به نکات خرید آن آگاهی داشته باشید.

آجرهای ماشینی در انواع سوراخ دار و توپر به تولید می رسند بنابراین پیش از خرید به این نکته دقت داشته باشید که هدف تان از خرید آجر ماشینی چیست؟ آیا به نوع سوراخ دار آن احتیاج دارید یا قصد خرید آجر ماشینی توپر را دارید؟

یکی از مهمترین نکاتی که در حین خرید آجر ماشینی باید به آن دقت شود استحکام بالای آجر ماشینی نسبت به وزن آن می باشد. به این معنا که برای بررسی مقاومت و کیفیت آجر ماشینی نباید تنها به وزن آن اکتفا کنید. چرا که ممکن است برخی از آجرهای ماشینی به رغم بهره مندی از وزن بالا از استحکام کمی برخوردار باشند بنابراین باید نسبت استحکام به وزن آجر ماشینی را مورد بررسی قرار دهید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

به هنگام خرید آجر ماشینی به این نکته نیز دقت داشته باشید که آجر ماشینی مورد نظرتان با چه روشی به تولید رسیده است. روش های تولید آجر ماشینی متفاوت از هم می باشند بنابراین محصولی که در نهایت به تولید می رسد ممکن است در ساختار و ویژگی ها با دیگر محصولات تفاوت باشد.

به عنوان مثال روش گل نرم، روش گل سخت و روش رس خشک از روش های تولید آجر ماشینی می باشند که آجر ماشینی تولید شده در روش رس خشک به دلیل بهره مندی از میزان رطوبت کمتر در حین فرآیند تولید دارای استحکام نهایی بیشتری خواهد بود. روش که در ایران به صورت متداول استفاده می شود روش گل نرم می باشد با این حال بد نیست پیش از خرید آجر ماشینی در مورد نحوه تولید و پردازش آن جویا شوید تا با آگاهی بیشتری در راستای خرید این متریال قدم بردارید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن افقی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان از مصالح فروش در این راستا اقدام به خریدری بهینه نمایید. کارشناسان مصالح فروش تمامی اطلاعات و نکات لازم پیش از خرید مصالح را با شما در میان می گذارند و شما را در مسیر خریدی آگاهانه و اطمینان بخش قرار خواهند داد.

مورد دیگری که در نکات خرید آجر ماشینی گنجانده می شود دقت به ظاهر آجر ماشینی می باشد. در واقع آجر ماشینی باید با دقت ابعادی بالایی ساخته شود چرا که در بسیاری از مواقع میلگردها از داخل سوراخ های آن عبور می کنند بنابراین کیفیت ظاهری بالایی را باید در آجر ماشینی مشاهده کنید. آجرهای ماشینی به هیچ عنوان نباید دارای خمیدگی، شکستگی و ابعاد مختلف و غیر اصولی باشند. 

بسیار مهم است که آجرهای ماشینی خریداری شده دارای ظاهری همسان و مشخصات فیزیکی یکپارچه ای باشند و از هر گونه ترک خوردگی، لب پریدگی و شکستگی به دور باشند و در بسته بندی های موجود نمونه های شکسته و نیمه در حداقل تعداد خود باشند. بنابراین به هنگام خرید آجر ماشینی به کیفیت ظاهری و سلامت و یکدست بودن آجرها دقت کنید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بلند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

در مصالح فروش، پیش از ارسال مصالح برای خریداران محترم تمامی این موارد توسط کارشناسان حرفه ای مورد ارزیابی و پایش قرار می گیرد. در واقع نه تنها مشخصات فنی آجرها و کیفیت ساخت شان از فیلترهای کارشناسی شده عبور می کند بلکه کیفیت ظاهری آجرها نیز با دقت و وسواس تمام مورد بررسی قرار می گیرد تا رضایت خاطر شما عزیزان در سطوح بالا جلب گردد.

اگر قصد دارید از آجر ماشینی در پروژه ساختمانی خاصی استفاده کنید و میلگردهای فولادی را از آن ها عبور دهید پیش از خرید آجر ماشینی به ابعاد و قطر سوراخ های روی آجر دقت داشته باشید. این سوراخ ها به روش تولید و ساخت آجر ماشینی بستگی دارد و ممکن است متغیر باشد بنابراین با توجه به نیازهای پروژه اقدام به خرید آجر ماشینی نمایید. شما با خرید آجر ماشینی از مصالح فروش می توانید با دریافت مشاوره ای دقیق و جامع اقدام به خرید بهترین نمونه آجر ماشینی متناسب با نوع نیاز پروژه تان نمایید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن عمودی بیضی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

دقت داشته باشید که آجر ماشینی در رنگ های مختلفی به تولید می رسد بنابراین به هنگام خرید آن باید به رنگ آجر ماشینی نیز دقت داشته باشید. رنگ آجر ماشینی شاید تاثیری در شمای کلی ساختمان و ظاهر آن نداشته باشد اما بی شک با توجه به رنگ آجر ماشینی می توانید عناصر تشکیل دهنده آجر ماشینی را تشخیص دهید و دمایی که آجر ماشینی در آن پخته شده را به طور حدودی متوجه شوید که به طور مستقیم روی مقاومت و استحکام آجر ماشینی تاثیر گذار می باشد. بنابراین از رنگ آجر ماشینی به هنگام خرید آن غافل نشوید.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن زیر پله با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

فروش آجر ماشینی یزد 

از آجر ماشینی به طور عمده در ساخت دیوار حمال و نماسازی استفاده می شود. این آجرها به دلیل دارا بودن قابلیت عبوردهی میلگرد از خود می توانند مقاومت بالایی از خود در برابر زلزله و آسیب های محیطی نشان دهند بنابراین می توان آجر ماشینی را یکی از مهمترین عناصر تاثیرگذار در مقاومت بالای سازه دانست. البته نباید این را فراموش کرد که از آجر ماشینی برای ساخت دیوارهای مختلفی استفاده می شود چرا که اساسا این آجرها دارای وزن کمی هستند و مقاومت بالایی دارند بنابراین در بین سازندگان پروژه های عمرانی دارای محبوبیت بالایی هستند. 

بی شک یکی از مهمترین فاکتورهای کلیدی در اعتبار و آبروی حرفه شما به عنوان یک سازنده ساختمان، نوع مصالحی ست که در ساخت پروژه ها به کار می برید. ساخت پروژه های عمرانی نیاز به تبحر، مهارت، تخصص و دانش و تجربه دارد با این حال مهم ترین و اساسی ترین رکن در ساخت این سازه ها نوع مصالح مورد استفاده سازندگان می باشد. از این رو اغلب سازندگان به دنبال مرجعی معتبر برای خرید انواع مصالح از جمله آجر ماشینی می باشند. 

مصالح فروش یکی از مراجع معتبر و فروشندگان قوی در سطح کشور می باشد که در حوزه فروش آجر ماشینی در یزد فعالیت دارد و بیش از ده سال سابقه درخشان را در این حوزه به دوش می کشد بنابراین می توان روی اعتبار آن حساب باز کرد. فروشگاه مصالح فروش با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک و جذب مشتریان عمده از سراسر کشور توانسته به جایگاه بالایی در حوزه فروش مصالح ساختمانی از جمله فروش آجر ماشینی در یزد دست پیدا کند.

افرادی که در فعالیت های ساخت و ساز فعالیت می کنند به خوبی می دانند که آجر ماشینی یکی از مصالح پر کاربرد در حوزه ساخت می باشد و تنها موردی که استفاده از آن با ممنوعیت روبرو می باشد ساخت طاق ضربی است آن هم به این دلیل که قابلیت چسبندگی سطح صاف و صیقلی آجر ماشینی با ملات بسیار کم است. با این حال می توان آجر ماشینی را یکی از پر فروش ترین مصالح ساختمانی دانست که بی شک پای آن به تمام پروژه های عمرانی در هر سطح و ابعادی باز شده است.

قیمت آجر ماشینی در یزد 

چنانچه در حوزه اجرای پروژه های عمرانی فعال هستید و یا به بازار خرید و فروش مصالح ساختمانی از جمله آجر ماشینی اشراف دارید به خوبی می دانید که قیمت مصالح تا چه حد دچار نوسان می شود. به همین منظور نمی توان قیمت ثابتی را برای یک دوره مشخص روی مصالح نهاد. با این حال می توان با بررسی فاکتورهای تاثیرگذار مختلف اقدام به بررسی قیمت آجر ماشینی در یزد نمود. اینکه اصلا چه فاکتورهایی روی قیمت آجر ماشینی در یزد موثر است و چگونه می توان با قیمتی مقرون به صرفه و در عین حال با بالا نگاه داشتن سطح استانداردها اقدام به خرید آجر ماشینی نمود؟

قیمت آجر ماشینی به عوامل گوناگونی از جمله ابعاد، نوع آجر، رنگ، کیفیت تولید، متریال اولیه و وزن، استحکام، میزان مقاومت و درصد نفوذپذیری آن بستگی دارد. در واقع هر چه استحکام و مقاومت آجر ماشینی بیشتر باشد و در عین حال از وزن سبک تر و درصد نفوذناپذیری بیشتری در برابر رطوبت برخوردار باشد قیمت آن بالاتر خواهد رفت. آجر ماشینی برخلاف آجرفشاری که در قالب تن به فروش می رسد، بر حسب تعداد فروخته می شود.

 بنابراین به تعداد آجر ماشینی هایی که به سفارش شما اضافه شود هزینه نهایی تغییر خواهد کرد. در واقع آجر ماشینی را باید در قالب بسته بندی هایی خریداری کنید که در هر بسته بندی تعداد مشخصی آجر قرار گرفته. بسته بندی های آجر ماشینی می تواند 14 تایی یا 16 تایی باشد.

 این موضوع به سیاست گزاری های فروشنده بستگی دارد. هر چه میزان نیاز پروژه شما به آجر ماشینی بیشتر باشد بی شک به تعداد بیشتری آجر احتیاج خواهید داشت و در نهایت بایستی هزینه ی بیشتری برای خرید آجر ماشینی پرداخت کنید.

نکته مهم دیگری که بر قیمت آجر ماشینی تاثیرگذار می باشد تقاضای بازار است. اگر کمی دانش اقتصادی داشته باشید به خوبی خواهید دانست که قیمت هر محصولی در بازار با توجه به نرخ عرضه و تقاضا متغیر می باشد. در برخی از ماه های سال به دلیل مساعد بودن شرایط آب و هوایی، سازندگان در ابعاد بیشتری اقدام به اجرای پروژه های ساختمانی می نمایند و طبیعتا میزان تقاضا برای خرید آجر ماشینی نیز افزون می شود.

 به همین نسبت شاهد افزایش قیمت آجر ماشینی در برخی از ماه های سال هستیم که دلیل آن افزایش سطح تقاضا برای خرید است. شما می توانید در هر زمان از سال که مایل هستید اقدام به خرید آجر ماشینی از مصالح فروش با قیمت مناسب نمایید.

آجرهای ماشینی دارای انواع سوراخ دار و توپر هستند که انواع سوراخ دار آن ها به شکل گسترده تری شناخته شده اند با این حال می توانید اقدام به خرید آجر ماشینی توپر نیز نمایید. دقت داشته باشید که قیمت آجر ماشینی سوراخ دار و قیمت آجر ماشینی توپر با بکدیگر متفاوت می باشد بنابراین در محاسبه هزینه های خرید آجر ماشینی به این نکته دقت داشته باشید. 

قیمت آجر ماشینی با توجه به رنگ و ابعاد آن نیز متفاوت می باشد. چنانچه قصد دارید برای نمای ساختمان از آجر ماشینی استفاده کنید می توانید اقدام به خرید آجر ماشینی با رنگ های مختلف همچون زرد و قرمز و قهوه ای نمایید. قیمت این آجرها می تواند با توجه به نوع عناصری که در هرکدام به کار رفته و درجه حرارت و مقاومت شان متفاوت باشد.

بد نیست این نکته را نیز بدانید که مصالح فروش تخفیفات مناسبتی را نیز در خدمات مورد ارائه خود جای داده و می توانید در زمان تخفیفات مناسبتی اقدام به خرید مصالح با سی درصد تخفیف نمایید که شرایط خاص خود را دارد. بنابراین در مصالح فروش علاوه بر بهره مندی از قیمت های مقرون به صرفه و ایده آل می توانید از تخفیف های ویژه نیز در خرید مصالحی چون آجر ماشینی بهره مند شوید.

اهمیت خرید آجر ماشینی از مصالح فروش

ساخت و ساز پروژه های عمرانی یکی از فعالیت هایی ست که باید نظارت دقیقی روی آن صورت پذیرد. از نحوه ی اجرای پروژه گرفته تا مصالح مورد استفاده در طی فرآیند ساخت و ساز همگی باید تحت نظارت باشند تا از بابت رعایت استانداردهای لازم اطمینان حاصل گردد. آنچه که این روزها بیش از هر چیز دیگر موجب افول کیفیت پروژه های ساخت و ساز شده استفاده از مصالح نامرغوب می باشد.

بسیاری از سازندگان ساختمانی به عواقب استفاده از مصالح بی کیفیت فکر نمی کنند و تنها به دلیل کاهش هزینه های پروژه و یا سوددهی بیشتر اقدام به خرید مصالح بی کیفیت و غیر استاندارد می نمایند. گاهی اوقات نیز ممکن است نتوانند به خوبی متوجه اصالت یا عدم اصالت مصالح شوند وبا مراجعه به فروشندگان بی نام و نشان در خرید مصالح ناموفق ظاهر شوند. اغلب افرادی که قصد خرید ساختمان دارند به هنگام خرید اغلب روی نمای سازه و ظاهر آن فوکوس می کنند و عمدتا از کیفیت مصالح غافل می شوند.

 استفاده از مصالح بی کیفیت نه تنها وجهه کاری و اعتبار شما را زیر سوال خواهد برد بلکه می تواند آسیب های مالی و جانی جدی را برای افراد به بار آورد. بنابراین سازندگان باید به هنگام خرید مصالح ساختمانی اقدام به خرید محموله های با کیفیت و استاندارد نمایند. فروشگاه مصالح فروش به عنوان یکی از برترین فروشگاه های فروش مصالح ساختمانی با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه فروش آجر ماشینی و مصالح ساختمانی به عنوان یکی از قوی ترین مراجعه فروش مصالح استاندارد و باکیفیت شناخته می شود.

 شما همراه با خرید آجر ماشینی و هر نوع مصالح دیگر از این فروشگاه ضمانت اصالت را دریافت خواهید کرد بنابراین خیال تان از بابت کیفیت بالای مصالح آسوده خواهد بود.

مورد مهم دیگری که از مزایای خرید آجر ماشینی از مصالح فروش می باشد قیمت مقرون به صرفه و ایده آل مصالح در این فروشگاه است. چنانچه در حوزه ساخت و ساز و اجرای پروژه های عمرانی دستی بر آتش داشته باشید بی شک می دانید که هزینه های مصالح تا چه اندازه با رشد صعودی در حال افزایش است بنابراین برای سازندگان بسیار مهم است که با خرید مصالح از یک فروشگاه منصف با قیمت های اقتصادی در عین نگه داشتن استانداردهای ساخت در سطوح بالا اقدام به پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه و ایجاد صرفه اقتصادی برای خود و خریداران نمایند. 

مصالح فروش با علم به این موضوع سعی در این داشته تا با کاهش سود و عواید حاصله، قیمتی اقتصادی را برای هموطنان عزیز در سرتاسر نقاط ایران فراهم نماید.

شما با خرید آجر ماشینی از مصالح فروش می توانید مصالح را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب حمل و نقل تحویل بگیرید. این موضوع برای سازندگانی که در پروژه های خود با محدودیت در بودجه بندی زمان و هزینه روبرو هستند بسیار مهم است چرا که در اسرع وقت می توانند به مصالحی با کیفیت و مقرون به صرفه دست پیدا کنند و نیازی به خواباندن پروژه تا تامین دوباره مصالح وجود ندارد.

برای خرید انواع مخزن پلی اتیلن سمپاشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 سرعت عمل بالای مصالح فروش در ارسال و تحویل مصالح گوناگون از جمله آجر ماشینی که یکی از مهمترین عناصر کلیدی در ساخت پروژه های عمرانی می باشد باعث شده در روند اجرای پروژه ها با از دست رفتن زمان روبرو نشوید.

شما می توانید از پشتیبانی 24 ساعته مصالح فروش اقدام به دریافت مشاوره در حوزه خرید آجر ماشینی و انواع مصالح دیگر نمایید بنابراین چنانچه در هر مرحله از خرید آجر ماشینی دچار ابهام شدید و نیاز به مشاوره و پرسش سوالات تان داشتید می توانید با کارشناسان مصالح فروش در واحد پشتیبانی تماس بگیرید. مشاوران ما در هر روز هفته و در 24 ساعت روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 شما می توانید سوالات تخصصی خود را در حوزه خرید مصالح با کارشناسان متبحر و ماهر مصالح فروش در میان بگذارید و در نهایت اقدام به خرید بهترین نوع مصالح نمایید. شک نداشته باشید که موفق ظاهر شدن شما در حوزه ساخت و ساز پروژه های عمرانی موجب سربلندی و افتخار مصالح فروش نیز خواهد بود.

خرید اینترنتی آجر ماشینی

یکی از مهمترین مسائلی که برای سازندگان پروژه های عمرانی مطرح است دسترسی آسان و سریع به مصالح می باشد. بسیاری از مواقع به دلیل عدم دسترسی به مصالح مورد نیاز و یا کمبود مصالح ممکن است یک پروژه ساختمانی با توقف روبرو شود. چرا که بسیاری تامین کنندگان بدقول هستند و سر موعد مقرر اقدام به تحویل و تامین مصالح نمی نمایند بنابراین تامین مصالح یکی از چالش های مهم سازندگان ساختمان می باشد.

مصالح فروش یکی از قوی ترین فروشندگان مصالح ساختمانی از جمله آجر ماشینی می باشد که قادر است مصالح مورد نیاز شما را در هر سطح و ابعادی که نیاز داشته باشید در سریع ترین زمان ممکن تحویل شما نماید. این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه فروش مصالح ساختمانی دارد. بنابراین می توانید با تکیه به تجربه، سابقه و اعتبار این فروشگاه خوش نام و خوش سابقه اقدام به خرید اینترنتی آجر ماشینی در یزد نمایید.

آجر ماشینی خریداری شده توسط شما در بسته بندی های اصولی و استاندارد چیده خواهند شد و دارای استانداردهای فنی تایید شده توسط کارشناسان مصالح فروش می باشند. آجر ماشینی خریداری شده به صورت اینترنتی با اصولی ترین شیوه های حمل و نقل به دست شما خواهد رسید بنابراین از بابت آسیب دیدن مصالح به هیچ عنوان نگران نباشید چرا که ما شیوه های حمل اصولی را برای حمل مصالح در پیش گرفته ایم.

شما با خرید اینترنتی آجر ماشینی از مصالح فروش می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به حجم دلخواه از مصالحی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید و درگیر پیدا کردن تامین کننده و بررسی های کیفی مصالح نشوید. 

مشاورین مصالح فروش در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده ارائه پشتیبانی و خدمات مشاوره رایگان به شما عزیزان می باشند بنابراین می توانید هر زمان که مایل بودید برای دریافت مشاوره پیش از خرید اقدام کنید. بدون شک کیفیت بالای ساختمان هایی که با مصالح تامین شده از مصالح فروش ساخته اید نه تنها موجب رونق حرفه، اعتبار و حفظ وجهه کاری خودتان خواهد شد بلکه موجبات افتخار و سربلندی مصالح فروش را نیز فراهم خواهید آورد.