بهترین رنگ مناسب برای کاشی دستشویی

شاید بخواهید برای کاشی دستشویی خود کاشی جدیدی بخرید و یک دیزاین بسیار خوب و خفن برای دستشویی خود بسازید، کاری که می کنید این است که فضای دستشویی خود را بررسی می کنید تا ببینید چه چیزی کم است و چه چیزی را باید به آن اضاف کنید. برخی از افراد علاوه بر کاشی سرویس توالت را عوض می کنند شما می توانید این شرایط حسابی سلیقه به خرج بدهید و سرویس دستشویی خود را جوری بسازید که بسیار زیبا باشد. با مصالح فروش همراه باشید تا با مهمترین نکات انتخاب رنگ مناسب برای کاشی دستشویی آشنا شوید.

برای خرید انواع کاشی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

رنگ خنثی مانند سفید، توسی، مشکی

رنگهای خنثی مانند سفید، استخوانی و نقره ای به خوبی با رنگهای دیگر ترکیب می شوند و آنها را به گزینه ای عالی برای پوشش دیوار تبدیل می کند و رنگ مناسب برای کاشی دستشویی هستند. زیرا لوازم کمی در این قسمت از خانه استفاده می شود و رنگ های موجود محدود است و فقط می توانید از رنگ لوازم ضروری در سرویس بهداشتی راضی باشید. سفید به عنوان رنگ خنثی متعلق به دکوراسیون سرویس است، این رنگ نمادی از پاکی و آرامش است، با رنگ های دیگر ترکیب شده و خواص تند آنها را متعادل می کند. بنابراین در صورت استفاده از این رنگ می توانید آن را به راحتی با دیگر رنگ ها ترکیب کنید.

برای خرید انواع سرامیک با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

خاکستری:

طوسی یک رنگ آرامش بخش و منحصر به فرد است. با این حال، به دلیل تاریکی و بسته بودن اتاق، هنگام انتخاب نوع خاکستری خود باید مراقب باشید. آبی و خاکستری روشن بهترین گزینه ها هستند، مخصوصا برای اتاق های کوچکتر می توانید از آن استفاده کنید. یکی از مزایای این رنگ مانند سفید این است که می تواند چندین رنگ زیبا را با رنگ های دیگر ترکیب کند. مانند رنگ زرد، نارنجی و صورتی می تواند ترکیب رنگی خوبی باشد. یا ست وسائل چوبی قهوه ای می توانید با رنگ خاکستری ظاهری جذاب ایجاد کنید. طوسی یکی از رنگ های جدید و شیک است که به عنوان بهترین رنگ برای سرویس بهداشتی و رنگ مناسب برای کاشی دستشویی نیز انتخاب شده است. کاشی های سرویس بهداشتی طوسی عمدتا برای حمام های مدرن استفاده می شوند، اگرچه این رنگ کاشی حمام یا سرویس بهداشتی بسیار زیبا است و در حمام ها به صورت سبک کلاسیک به نظر می رسد. ترکیب رنگ های سفید و خاکستری در کاشی های حمام به شما احساس لوکس بودن و آرامش می دهد.

برای خرید انواع باند و قرنیز با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

رنگ گرم:

رنگ های گرم تنش و طراوت را در اتاق ایجاد می کند. با وجود این رنگ ها در حمام، می توانید یک روز شاد و هیجان انگیز را شروع کنید. قرمز، سبز و قهوه ای رنگ های گرمی هستند که برای این بخش مناسب هستند. آن را با خاکستری، سفید و کرم ترکیب کنید تا تعادل بصری ایجاد شود. از رنگ های سه گانه کمک بگیرید بیشتر از 3 رنگ باعث شلوغی می شود. باید انسجام و هماهنگی بین رنگ انتخابی کاشی باشد، بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی باید با توجه به رنگ کف انتخاب شود و هماهنگی با رعایت رنگ غالب در طراحی داخلی حمام رعایت  کنید.

مثلا رنگ قهوه ای می تواند رنگ مناسبی برای کاشی دستشویی باشد. این رنگ بسیار گرمی است و این رنگ برای انتخاب بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی بزرگ یک انتخاب عالی است زیرا رنگ های تیره اتاق را فشرده و کوچکتر می کند. سعی کنید در فضای کوچک از این رنگ استفاده نکنید. یکی از مزایای کاشی قهوه ای این است که می توان آن را به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب کرد و جلوه ای خاص و زیبا ایجاد کرد. مثلا کرم و قهوه ایی.

برای خرید انواع پرسلان با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

رنگ سرد:

رنگهای سرد بر روان تأثیر آرامبخش دارند و اتاقها یا فضا های بسته را گرم نشان می دهند. از ترکیبی از شیرآلات برنزی یا طلایی با رنگ های سرد برای شکستن سردی اتاق و ایجاد تضاد می توانید استفاده کنید. از آنجا که اتاق بسیار سرد است، به نظر می رسد که ما به شما توصیه می کنیم کاشی مورد علاقه خود را با الگو انتخاب کنید و رنگ پس زمینه خود را پیدا کنید. دیوارها را با رنگ زمینه بپوشانید و کاشی های طرح دار را در بالا بچسبانید. سفید و آبی ترکیبی زیبا و جذاب برای حمام های مدرن و کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. ترکیب آبی و سفید در کنار هم احساس راحتی و تمیزی خوبی ایجاد می کند و بنابراین می تواند رنگ مناسبی برای سرویس شما باشد. آبی روشن رنگی است که در رنگ های روشن و تیره ، تأثیر متفاوتی بر روی اتاق می گذارد. آبی روشن بهترین رنگ کاشی برای حمام های کوچک است. برای روشنایی بیشتر می توانید آن را با سفید ترکیب کنید. اما اگر حمام شما بزرگ و روشن است و آبی تیره را دوست دارید، باید بگویم که برای رنگ کاشی های سرویس به سراغ آبی تیره بروید زیرا جلوه ای منحصر به فرد در اتاق ایجاد می کند.

برای خرید انواع اسلب با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید.

سرویس بهداشتی های کوچک:

برای داشتن سرویس مجلل و شیک، می توانید کاشی های براق را انتخاب کنید. رنگهای روشن مانند سفید ، کرم ، طلایی و آبی روشن به بازتاب نور و بزرگتر نشان دادن فضای سرویس شما کمک می کند. علاوه بر این، شستشوی کاشی های براق آسان است و لعاب از نفوذ آب به دیوار جلوگیری می کند. با مصالح فروش همراه شوید برای داشتن بهترین ها.

سرویس های بزرگ:

برای سرویس های بزرگ، کاشی های تیره مانند شکلاتی ، زغالی سرمه ای توصیه می شود. این رنگ ها جلوه ای لوکس به اتاق می دهند که می تواند با روشنایی کافی از تاریکی محیط جلوگیری کند. برای ایجاد فضایی گرم و دوستانه از طرح های برجسته و خاص کمک بگیرید. بهتر است از رنگ های تیره در کل محیط استفاده نکنید، بلکه قسمتی از اتاق را به شکل خطوط عمودی یا افقی کاشی کنید، زیرا این موزاییک ها دارای لکه های آب هستند. هنگام انتخاب کاشی، کاشی را در کنار شیر آب، پرده، دوش، وان به عنوان نمونه قرار دهید تا رنگ بندی را مشاهده کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید. به جای کاشی، می توانید از سرامیک های دیواری استفاده کنید ودیوار را با کف زمین می توانید ست کنید.